ترین پیش بینی جدید و بازگشت را نشان می دهد در ماه مه

What to Watch May Netflix Amazon DC Universe

چه به تماشای در حالی که coronavirus مستند ادامه ؟ سعید ADYANI/NETFLIX

خارج از تگزاس و گرجستان این کشور تا حد زیادی همچنان در قرنطینه با کمی به کار به تصویب زمان. با هیچ رستوران مکرر سینما به حضور و پارکینگ به اویختن در (به وضوح برخی از شما هرگز زندگی در حومه شهر) و تلویزیون تبدیل شده است و مردم فضل صرفه جویی در. اما حتی در دوران اوج تلویزیون که در آن بیش از 530 اسکریپت سریال پخش شده در سال 2019 تعداد گزینه های در دسترس محدود است.

خوشبختانه همانطور که ما حرکت هنوز یک ماه دیگر از خود انزوا و اجتماعی فاصله وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از جدید و بازگشت سری به کاهش بار خستگی. با توجه به تلویزیون, زمان, داده, وجود دارد, پنج جدید و بازگشت سری از ورود هستند که منجر به بسته در نظر مخاطبان پیش بینی. تلویزیون زمان چند پلت فرم تلویزیون مجازی ردیابی جامعه از میلیون ها نفر از کاربران که با استفاده از نرم افزار برای ردیابی و واکنش نشان می دهند به کابل پخش و OTT نشان می دهد آنها در حال تماشای.

همچنین نگاه کنید به: 7 مجموعه شگفت انگیز شما می توانید جریان (و چگونه به آنها را دریافت کنید)

بالا ممکن است نشان می دهد از زمان تلویزیون را پیش بینی گزارش “بر اساس داده جهانی” از کاربران خود:

جدید نشان می دهد

  1. DC را Stargirl (DC Universe)
  2. Snowpiercer (TNT)
  3. هالیوود (Netflix)
  4. فضا و نیروی (Netflix)
  5. ها (آمازون نخست تصویری)

بازگشت را نشان می دهد

  1. 100 (CW)
  2. مرده به من (Netflix)
  3. Marvel’s Agents of S. H. I. E. L. D. (ABC)
  4. Skam ایتالیا (TimVision)
  5. توخالی (Netflix)

در حالی که Netflix بکشد می بالد ترین مطالب کلی با چهار جالب است برای دیدن DC را Stargirl بالای لیست. DC جهان است که به طور گسترده ای انتظار می رود توان به WarnerMedia در آینده جریان سرویس HBO حداکثر در برخی از نقطه ارائه به رقابت و حتی بیشتر به بازار فعلی رهبر است. بر اساس شخصیت کمیک DC به همین نام Stargirl به دنبال یک دبیرستان دوم که کشف کیهانی کارکنان و الهام بخش نسل بعدی از ابرقهرمانان. WarnerMedia است که به کارگیری یک استراتژی منحصر به فرد است که در آن سری را به خود DC Universe اولین on May 18th, و سپس هوا در CW زیر است.

در جای دیگر 100 (20 مه)و marvel’s Agents of S. H. I. E. L. D. (27 مه) تنها آمریکا پخش سری به این لیست است که در غیر این صورت توسط کابل و جریان. Snowpiercer نیز یک خطی ورود است و بر اساس هر دو 2013 فیلم کره جنوبی به کارگردانی انگل فیلمساز بونگ جون-هو و 1982 French graphic novel Le Transperceneigeکه از این فیلم اقتباس شده است. این مجموعه متحمل شده است پر سر و صدا پشت-صحنه های زندگی خواهد شد اما در نهایت در اولین TNT در مارس 17.

هالیوود علائم یکی دیگر از سری از رایان مورفی پس از Netflix امضا پرکار تولید به 300 میلیون دلار معامله شد. این مجموعه برای رسیدن به طور کامل در مارس 1. در ضمن فضا زور را ببینید دفتر ستاره Steve Carell, بازگشت به طنزهای دامنه برای اولین بار پس از خروج Dunder Miflin. آن را اولین در Netflix, مارس 29.

به طور کلی ما باید برخی از جامد مشاهده گزینه های برای نگاه به جلو به ماه آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>