اخلاقی اوراق قرضه بین ‘استیون جهان’ و ‘BoJack Horseman’

steven universe bojack horseman

استیون جهان (Zach Callison) و BoJack Horseman (Will Arnett) کارتون شبکه Netflix

مشاهده نقاط نیمه منظم بحث از جزئیات کلیدی در فرهنگ ما است. (توجه داشته باشید که این پست شامل بازی برای هر دو استیون جهان آینده و BoJack Horseman.)

بسیاری از زندگی اخلاقی quandaries بهترین کاوش از طریق انیمیشن است. متوسط ترکیب شگفتی تکنولوژیکی و تصویر کتاب جسارت برگ مخاطبان باز کودکانه راه: از جان گذشته برای خیره شدن مشتاق به شگفت زده می شود و آماده برای یادگیری یک یا دو چیز. آن را حس می کند, سپس, که دو تا از تحسین شده ترین انیمیشن های تلویزیونی در سال های اخیر—BoJack Horseman و استیون جهان—هر دو را در یک مورد قوی برای پاسخگویی و اخلاقی عدالت از طریق شخصیت خود را.

در حالی که یک نمایش است که در بزرگسالان و کودکان هر دو احساس ذاتا مرتبط در چگونه آنها دست و پنجه نرم کردن با معضلات اخلاقی از طریق شخصیت های اصلی خود را. BoJack (Will Arnett) است یک ظرف غذا از یک اسب سوار. هنگامی که ما برای اولین بار ملاقات با او را به خوبی به اندازه کافی شناخته شده بازیگر در Hollywoo/b/d و همچنین یک معتاد اغلب پاداش برای رفتار بد به جای متنبه. در نگاه اول این احساس عجیب و غریب به حتی شروع به مقایسه یک شخصیت مانند BoJack به نیمه انسان نیمه بیگانه جم استیون جهان (Zach Callison) که شروع می شود خود مجموعه به عنوان یک tender-hearted 13 ساله مشتاق به کشف کردن قدرت خود و جای خود را در جهان. چه به ارمغان می آورد و آنها را با هم است که گذشته خود را.

هر دو Steven و BoJack هستند, میراث, بچه ها, که از معروف (یا بدنام) خانواده. بیشتر به شما تماشای استیون جهانبیشتر استیون مادر رز کوارتز به آرامی توسعه به تبه کار از سری. برای اولین بار به تصویر کشیده شده به عنوان یک فداکار به خطر انداختن روح آزاد نشان می دهد به طور پیوسته نشان می دهد او به عنوان رهبر در شورش علیه بیگانه سنگهای’ استبدادی کلاس الماس به اوج خود رسید در قسمت “تک رنگ گل رز” که در آن نشان داد که گل رز در واقع یک الماس خودش بخشی از سیستم او مبارزه کردند. پس از او برگ یک دنباله از خرابه پشت سر او استیون و رفقای سابق او باید حساب اشتباهات خود را. به طور مشابه, در BoJack Horseman, BoJack بارها و بارها reckons با دوران کودکی تعریف شده توسط الکلی های دور و سوء استفاده پدر و مادر است. مانند استیون تنها راه او می تواند حتی شروع به تلاش برای حرکت در آینده است و با اذعان به این تروما به ارث برده و اقدام به شکستن چرخه.

در ابتدا به نظر می رسد این کار برای هر دو شخصیت است. توسط استیون جهان: فیلماستیون در واقع برچیده سرکوبگر الماس اقتدار با کمی به هیچ تلفات و کمک به ایجاد یک کمی Homeworld در زمین آواره سنگهای. توسط BoJack‘s بعد فصل Horseman در نهایت حضور ناتوانی و می شود یک کار به عنوان یک اقدام استاد در دانشگاه تازه کشف شده خود را نیمه خواهر ختمی مشتاق به حفظ یک رابطه خانوادگی با او که او تا به حال هرگز با پدر و مادر خود را. هر دو شخصیت به نظر می رسد که ظهور خود را از تحت اللفظی و مجازی جنگ unscatched حتی رفتن را از طریق یک کمد تغییر در این فرآیند است. استیون دون یک شروع تازه در فرم تطبیق صورتی و Bojack می پوشد خاکی بمب افکن های کت و توقف رنگرزی مو خود را. اما فقط به عنوان آنها شروع به احساس راحتی در جدید خود را نرمال به دست می آید به عقب با انتقام.

intermediate scene study bojack horseman

از “متوسط مطالعه صحنه w/ BoJack Horseman” در BoJack Horseman‘s نهایی فصل است. Netflix

“بازیگری است که در مورد همه چیز می روم و تبدیل شدن به چیزی کاملا جدید می گوید:” BoJack در فینال فصل قسمت “متوسط مطالعه صحنه w/ BoJack Horseman.” مانند گل رز کوارتز, BoJack اقدام به شروع احساس او به دست آورده است جدید آغاز خواهد شد و جبران را در این فصل جدید از زندگی است. اما به عنوان فصل پیشرفت نشان می دهد طول می کشد او را به کار آخرین بار در قسمت “زیراکس از زیراکس.” او واگردانی به روش های قدیمی خود را به عنوان او را انکار دخالت در سابق castmate و دوست سارا لین را بیش از حد زمانی که مورد سوال یک خبرنگار. در آخرین دقیقه هر چند BoJack تجدید همه پرسی درباره گفتن خود را طولانی رنج می برند مدیر شاهزاده خانم کارولین “من فکر نمی کنم ما می توانید در اطراف این… ما باید برای رفتن را از طریق آن.” سپس آنها کار می کنند تا یک طرح به اعتراف به بخشی خود را در این تراژدی در تلویزیون.

اما در زمان این مصاحبه منحصر به فرد می آید در اطراف BoJack را برگزار صداقت در دوربین قاب به عنوان یک شاهکار قهرمانانه توسط رسانه ها درآمد او قهوه رایگان و پشتیبانی از عموم مردم. کل نشان می دهد به عنوان یک گریم کیفرخواست از افراد مشهور, فرهنگ و نقش رسانه ها در این امور—قبل از جداول تبدیل و BoJack است در واقع در نهایت آویزان برای خشک کردن زمانی که او می رود در برابر شاهزاده خانم کارولین مشاوره و مصاحبه دوم. کوچک نشانی از او می دانم مکالمه بین میزبان بحث نشان می دهد بیسکویت Braxby و خبرنگار با او صحبت کرد و به, کلیپ, چیزی است که به ارمغان می آورد در مورد اجتماعی خود تخریب. آن را مهم و هدفمند unsubtle صحنه در نشان می دهد که این دو در رسانه های اصلاح مسئولیت افشای حقیقت است.

داستان BoJack Horseman سپس یکی نه تنها فردی بلکه از مردم در اطراف او. BoJack احاطه شده توسط مردم که سعی در حمایت از او با هر یک از کشیدن دور و آمدن به او را به عنوان رفتار خود محدوده از بد به بدتر به متوسط است. BoJack قادر به اعتراف به جهل از آنجا که یادآوری مداوم از خود و شکست در چهره کسانی که او را دوست دارد. استیون جهان و پیگیری نشان می دهد استیون جهان آینده در حال حاضر بیشتر امیدوار سناریو Steven می یابد تشویق و غرور در چهره اش نزدیکترین و عزیزترین چیزی BoJack دریافت کرده و در حال رشد است. استیون جامعه است که در آن قدرت خود را می آید. حتی در حال حاضر در استیون جهان آینده‘s epiloguous اجرا از قسمت به عنوان او شروع به احساس کمتر مورد نیاز در حالی که همه رشد می کند و حرکت می کند در اطراف او استیون پشتیبانی سیستم دست نخورده باقی مانده است و مطمئنا وجود دارد برای او به عنوان آنها همیشه بوده است.

volleyball steven universe future pearl

شخصیت والیبال reminisces در مورد خود سوء استفاده در استیون جهان آینده‘s قسمت “والیبال است.” شبکه کارتون

در استیون جهان آیندهاستیون بسیار شبیه BoJack است برخورد با تحقق است که این سفر به خود بهبود مستمر است. که شما ممکن است برنده جنگ وجود دارد اما دیگر, داخلی, جنگ برای مبارزه با. به عنوان آینده را نشان می دهد استیون آمدن سن تن بالغ شده است برای مطابقت با او. در قسمت “والیبال” استیون قادر به قبول و در عین حال یکی دیگر از مادر خود را شکست, به عنوان او می یابد او کسی است که غیر قابل جبرانی آسیب یکی از شخصیت های جزئی و نه بیشتر صریح شوم الماس سفید به عنوان آن را قبلا فرض شده است. نتیجه این است که یک لفظ انفجار از قدرت سحر و جادو از Steven که قادر به کنترل احساسات خود—دیگری ارث از مادر خود. اما در کنار او است مروارید مادري رقم در زندگی او وجود دارد به راحتی او و کمک به او را به آمدن به شرایط با کسی که مادر بیولوژیکی خود را بود و که او در حال حاضر است. این به اندازه کافی برای فرد به آن مراجعه به تنهایی, شما نیاز به یک جامعه برای حفظ هماهنگی.

استیون جهان و آینده ما را به یاد شما می شود که شما می خواهید به رغم آنچه که جامعه می گوید شما هستند و که ما می توانیم از بین بردن سیستم های که ما را به عقب نگه. BoJack Horseman‘s درس مشابه است البته بیشتر عمل گرا و بدبین تمرکز بر واقعیت های خشن از تلاش شخصی و عمومی اصلاحات. در پایان BoJack در نهایت می پردازد برای اشتباهات خود را به او از دست می دهد و ارتباط خود را با ختمی و به پایان می رسد تا در زندان است. اما در نمونه BoJack مد او می شود منتشر شده در یک ماه با یک فیلم جدید از, شهرت کبود اما عمدتا دست نخورده است. نشان می دهد هرگز اجازه می دهد تا ما را فراموش نکنید این نوع از جامعه ما زندگی می کنند. استیون جهان از سوی دیگر به ما نشان می دهد که چه نوع از جامعه ما می تواند زندگی می کنند اگر ما همچنان به حمایت از یکدیگر و یکدیگر را پاسخگو نگه دارید. نشان می دهد پوست شما با این فکر که همه چیز کار نمی کردن استیون دردهای در حال رشد به کنار. و نیست که آنچه مورد نیاز است در حال حاضر در این جهان ما در زندگی می کنند ؟ بدانید که بعد از ما همه چیز را تحمل کرده اید و ادامه خواهد داد برای تحمل و در اینجا ما در آینده هستند و آن را روشن?

استیون جهان آینده آغاز خواهد شد و پخش آن مجموعه آخرین قسمت امشب 6 مارس سال 2020 در 7pm همکاران در شبکه کارتون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>