این ‘مونا لیزا” است اما با قوانین جدید برای مشاهده

یک بازدید کننده طول می کشد یک عکاسی از خود در مقابل مونا لیزا در بازگشایی موزه لوور در 6 جولای سال 2020 است. Aurelien Meunier/گتی ایماژ

از مارس 13, مانند بسیاری دیگر از موزه ها در سراسر جهان موزه لوور در پاریس بسته شده به مردم با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. در دوشنبه, جولای 6 موزه لوور در نهایت بازگشایی و آماده به استقبال مهمانان اما وجود دارد بسیاری از مقررات و پادمان در محل به طوری که برای محافظت از هر دو شرکت کنندگان و کارکنان. هر کس بیش از سن 11 مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن یک ماسک صورت تمام بازدید کنندگان مورد نیاز خواهد بود به کتاب اسلات هم در پیشبرد چند بالدار ساختمان نمی شود به سر می برند و از دیدن معروف مونا لیزا خواهد نیاز به مقدار زیادی بیشتر احتیاط.

در حالت عادی قبل از همه گیر بار موزه ها شد مکان های که در آن شما رایگان به سرگردان در اطراف در هر کدام الگوی شما آرزو و در موزه لوور, لئوناردو داوینچی مونالیزا شد به طور مداوم mobbed توسط جمعیت زیادی از مردم همه تقلا برای دریافت یک نگاه خوبی در معروف پرتره به طور همزمان. نه از کسانی که رفتارهای در حال حاضر ممکن است. به جای بازدید کنندگان به موزه لوور که مایل به دیدن مونا لیزا مورد نیاز خواهد بود به دنبال یک راه مسیر را از طریق موزه به Salle des ایالات این کاورنو اتاق که در آن نقاشی نمایش داده می شود. البته در طول این مسیر اجتماعی فاصله پروتکل ها و رفتار امن باید حفظ شود.

همچنین نگاه کنید به: پشت صحنه در 5 شهر نیویورک گالری آماده سازی برای بازگشایی

علاوه بر این cloakrooms در موزه لوور بسته باقی خواهد ماند بنابراین هر چیزی که شما می رسند در موزه با, شما نیاز به آماده برای حمل با شما. آن نیز ممکن نخواهد بود برای ورود از طریق گردونه ورودی که بسته باقی خواهد ماند: موزه لوور تنها زمان امتیاز از ورود به هرم ورودی که در آن وجود خواهد داشت خطوط تعیین شده برای اسلات های مختلف زمان و ریچلیو ورودی برای بازدید کنندگان با کارت عضویت. Jean-Luc مارتینز رئیس جمهور از موزه لوور گفت: ABC اخبار که این موزه تنها انتظار از 7000 بازدید کننده در آن چهل روز است که در یک شیب از قبلی روزانه تابستان برآورد 50,000 مهمانان.

از شهروندان ایالات متحده به طور موقت ممنوع از سفر به اروپا و از آن می تواند مدت زمان طولانی قبل از نهادها مانند لوور ضربه ملاقات تعداد آنها مورد استفاده برای تولید. در این میان اما فرانسه مردم محلی می توانید نوشیدنی در یکی از مرموز ترین چهره های نقاشی شده یک بار دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>