ملاقات موزه را بازگشایی در ماه اوت در یک چهارم از آن به طور منظم ظرفیت

موزه متروپولیتن در 4 مه سال 2020 در شهر نیویورک است. آنجلا WEISS/خبرگزاری گتی ایماژ

مانند تقریبا هر موزه در سراسر جهان, موزه متروپولیتن در شهر نیویورک هر دو است و نه به حال پر حادثه تابستان است. از یک طرف coronavirus لازم است به طور موقت خاموش کردن هر ساختمان بزرگ مقیاس در جایی که جمعیت مردم معمولا جمع آوری به خیره در هنر است. اما از سوی دیگر جهانی حساب باعث قتل جورج فلوید نیز مجبور موزه به نگاه به درون و ارزیابی مجدد نهادی خود را شکست. روز چهارشنبه این موزه متروپولیتن اعلام کرد که بازگشایی درهای خود را بر روی سه شنبه, آگوست 29, با, اعضای, پیش نمایش روز در آگوست 27 و 28.

موزه گرفته است تعدادی از CDC-تحریم احتیاطی به منظور آن را محل امن برای همه: تعداد بازدید کنندگان خواهد بود محدود به 25 درصد از موزه حداکثر ظرفیت و در هر دو بازدید کنندگان و کارکنان باید با پوشیدن ماسک در تمام زمانها. اما موزه ساعت قطعا نبوده و بسیار محدود. ملاقات خیابان پنجم ساختمان باز خواهد شد و پنج روز در هفته از دوشنبه از طریق جمعه و معشوق ملاقات صومعه را دوباره باز به عمومی در ماه سپتامبر.

همچنین نگاه کنید به: موزه هنرهای زیبای هوستون فراهم می کند به عنوان مثال برای هنر موسسات آماده سازی برای بازگشایی

“باز این ملاقات را درب یک سیگنال مهم برای نیویورک و برای همه ما” حداکثر Hollein مدیر ملاقات کرد, در بیانیه ای گفت. “ما هرگز مجبور به بستن بیش از سه روز بسیار کمتر از پنج سال—و ما نمی توانیم صبر کنید تا بازدید کنندگان خوش آمدید به طیف گسترده ای از فوتی و فوری و نمایشگاه های دائمی ما مجموعه ای که دهانه بیش از 5000 سال از خلاقیت انسان است.”

سه نمایشگاه جدید خواهد شد در نمایش زمانی که بازگشایی موزه از جمله “ساخت ملاقات 1870-2020,” “باغ پشت بام کمیسیون: Héctor سامرا, شبکه, مسیر انحرافی” و “یعقوب لارنس: آمریکا در مبارزه است.” این ملاقات را در آینده به عنوان یک موسسه است که هنوز هم بسیار در شار و آن را ادامه خواهد داد تا از نزدیک به تماشای هر دو توسط دنیای هنر و توسط خود کارکنان آن را به عنوان یک بار دیگر استقبال بازدید کنندگان به آن سالن های مقدس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>