‘نقاب خواننده انگلستان’ اخلال گران: چرا طرفداران فکر می کنم ملکه زنبور عسل می تواند کمی مخلوط را جید زدن

از ابتدای سال انگلستان نقاب خواننده تا به حال این ملت در تلاش برای کشف کردن که مشهور هستند زیر لباس. بسیار محبوب در مسابقه ملکه زنبور عسل.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitrدر نمایش کانال رسمی یوتیوب ملکه زنبور عسل در حال حاضر دارای بیشترین نظرات خود را برای اولین عملکرد Sia را “زنده است.”

به عنوان هفته رفته در این سرنخ را نشان داد بسیاری در مورد افراد مشهور و برخی از بینندگان بدانم اگر آن را می تواند کمی مخلوط را جید Thirwall هر بیانو در اینجا به همین دلیل است.

هشدار: اخلال گران زیر.

در طول هفته چهار ملکه زنبور عسل گفت: آنها برنده یک مسابقه است که راه اندازی حرفه ای خود را. زدن گل رز به شهرت به عنوان یک عضو کوچک مخلوط که برنده ایکس فاکتور در انگلستان

این سرنخ بعدی که ممکن است به آن داده اند دور.

“امشب آهنگ من قصد دارم برای لذت بردن از هر لحظه این بال ساخته شد و به پرواز” گفتند.

یکی از Little Mix امضا آهنگ است “بال” است که یکی از آنها نمودار-شکوه مجرد.

هفته بعد آنها اشاره شده یکی دیگر از Little Mix آهنگ “زن مثل من” که به نظر می رسید مانند ملکه زنبور عسل در تلاش بود به slyly اشاره چیزی.

طرفداران نشان می دهد در زمان به توییتر به بیان است که آنها فکر آن را زدن ماه به نشان می دهد.

“من شروع به فکر کردن که ملکه زنبور عسل تحت ماسک جید/ لی آنه از کمی مخلوط کنید. آخرین قسمت از نقاب خواننده به ما سرنخ بزرگ. همچنین ما می دانیم که او یک ستاره پاپ جوان است و در این فیلم ملکه زنبور عسل می گوید: “زن مثل من در حال حاضر قدرت”,” یک کاربر نوشت.

“شنیدن Little Mix, زندگی می کنند, من فکر می کنم آن را برای تلفن های موبایل مانند Jesy یا جید. جید صدای تر است به احتمال زیاد” دیگر به اشتراک گذاشته.

برخی از بینندگان به شدت مخالفت کرد و فکر می کردم این زن خواننده از یک گروه دختر.

یکی دیگر از بسیار محبوب حدس بوده است نیکولا Robers بود که یک پنجم دختران با صدای بلند.

در طول هر هفته تعداد زیادی از سرنخ نیز اضافه کنید تا رابرتز.

آنها با توصیف خود به عنوان یک wildcard و اظهار داشت که آنها کاملا جوان زمانی که آنها شروع به کار حرفه ای خود را. رابرتز بود که بخشی از نشان دادن استعداد Popstars: رقبا و کلمات به عنوان آنها به ارمغان آورد او را به عقب بر روی نشان می دهد پس از یک مسابقه باقی مانده است.

یکی دیگر از سرنخ بزرگی بود که آنها خودشان را به عنوان “نماینده مجلس.” این “صدای زیرزمینی” songstress ممنوع sunbeds برای استفاده توسط افراد زیر سن 18.

ملکه زنبور عسل ساخته شده است آن را به نهایی پس از سه روباه و هیولا شدند بودهاند که بدون نقاب شب گذشته.

فاکس نازل شد به انگلیسی, بازیگر دنیس ون Outen در حالی که زیر هیولا بزرگ, صحنه و لباس بود “شما را فراموش کرده ام” نمودار-دائم الخمر CeeLo Green.

ملکه زنبور عسل جید زدن یا نیکولا رابرتز است ؟ بینندگان را به تماشای نگه دارید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>