خرید رپورتاژ

اگر شما همیشه می خواستم برای اقامت در هتل علامت افسانه ای سوئیت پنت هاوس در حال حاضر شانس خود را برای انجام این کار در حالی که همچنین کمک به جمع آوری پول برای COVID-19 امداد. علامت اهدای دو شب اقامت در فانتزی مجموعه با این همه در چالش است که جمع آوری کمک مالی برای کسانی که در مواجهه با ناامنی غذایی به عنوان یک نتیجه از COVID-19 بحران است.

همه در چالش است پایه و اساس است که افزایش درآمد از طریق اهدا تجربیات منحصر به فرد (بسیاری از مشاهیر) با تمام بودجه توزیع شده به سازمان مبارزه با گرسنگی در جهان از جمله وعده های غذایی بر روی چهار چرخ, No Kid Hungry, تغذیه امریکا, در امریکا, مواد غذایی صندوق و جهان مرکزی ،

همچنین نگاه کنید به: لوازم جانبی شیک برای بالا بردن کار خود را-از-راه اندازی خانه

مناقصه برای دو شب پنت هاوس ماندن شروع می شود در $150,000. برنده می شود را به هفت مهمانان همراه با آنها و آنها را درمان به یک شام خصوصی حسن نیت ارائه میدهد از میچلین ستاره آشپز ژان ژرژ Vongerichten. چهار نفر از مهمانان همچنین می توانید یک برش رنگ و فوران چاه نفت در هتل فردریک Fekkai سالن.

پنج اتاق خواب و شش حمام, پنت هاوس های مورد علاقه افراد مشهور و به عنوان پس زمینه از Meghan Markle را اسراف حمام نوزاد سال گذشته است. سرنا ویلیامز برنامه ریزی رویداد سلطنتی او رفیق و مهمانان شامل امل کلونی و گیل پادشاه.

meghan markle duchess of sussex

سرنا ویلیامز میزبانی Meghan Markle نوزاد حمام در پنت هاوس سوئیت در علامت. حداکثر Mumby/نیلی/گتی ایماژ

مجموعه دهانه بیش از 10 ، 000 فوت مربع, خصوصی, کتابخانه, اتاق ناهار خوری رسمی, هنرستان هنرهای زیبا, دو, مرطوب میله و کمتر از چهار شومینه. ژاک گرنگ طراحی داخلی و با مبلمان سفارشی.

اگر شما علاقه مند (و گسترده بودجه در اختیار خود را در لحظه ای) مطمئن شوید که برای قرار دادن در پیشنهاد خود را به زودی به عنوان خاص این حراج به پایان می رسد امشب ساعت 9.

همه در چالش مطرح است بیش از $43,000,000 در حال حاضر با پشتیبانی از جاستین بیبر از لئوناردو دی کاپریو جنیفر آنیستون و بیشتر. دیگر حراج گزینه های شامل قرار دادن درس با تایگر وودز هشت فرد آخر هفته در نپا رهبری تحسین آشپز توماس کلر امتحان کنید-با Tampa Bay Lightning و چهار شب اقامت در لت نیویورک کاخ. بالاترین-دلربا مورد حراج در لحظه است پرستان صاحب رابرت کرافت فوق العاده کاسه LI حلقه قهرمانی با مناقصه در حال حاضر بیش از 1.000.000 دلار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im