مرد پشت هند برای اولین بار COVID-19 واکسن تامیل کشاورز پسر

تحسین دانشمند در بازگشت از آمریکا به راه اندازی هند ‘ژنوم دره’ – یکی که با توجه جهان پزشکی بسیاری از اولین ها.

ارتقاء

منndia ساخته شده است که اول آن COVID-19 واکسن.

توسعه دهندگان از این دارو حیدرآباد بر اساس شرکت بهارات زیست فناوری در همکاری با هند موسسه ملی ویروس شناسی و شورای تحقیقات پزشکی هند را دریافت تاییدیه از دارو کنترل مقامات به رفتار انسان آزمایش بالینی واکسن تعمید ‘COVAXIN’.

این همان شرکت است که ایجاد جهان ارزان ترین واکسن هپاتیت و برای اولین بار در جهان برای پیدا کردن یک واکسن برای Zika ویروس.

از کشاورزی بیوتکنولوژی

دکتر کریشنا الا دانشمند که کمک در ایجاد COVID-19 واکسن

دکتر کریشنا الا متولد شد به یک خانواده طبقه متوسط از کشاورزان نقطه از تهیروتهنی, Tamil Nadu. او برای اولین بار در مجموعه ای به دنیای بیوتکنولوژی از طریق کشاورزی است.

در مصاحبه با Tversitybar, کریشنا که در حال حاضر رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل بهارات بیوتکنولوژی بین المللی با مسئولیت محدود. (بهارات بیوتکنولوژی) گفت: “من طرح اولیه بود برای حفظ کشاورزی پس از تحصیل در رشته کشاورزی اما با توجه به فشار اقتصادی من پیوست بایر یک مواد شیمیایی و دارویی شرکت به عنوان بخشی از محصولات کشاورزی خود را بدست آورد. در این زمان بود که من یک بورس تحصیلی از دوار آزادی از گرسنگی یاران و رفت و به تحصیل در ایالات متحده است.”

پس از اتمام کارشناسی ارشد خود را در دانشگاه هاوایی و دکترای خود را در دانشگاه ویسکانسین-مدیسون, کریشنا به هند بازگشت و در سال 1995.

در همان مصاحبه کریشنا اشاره می کند: “من نمی باید هر گونه قصد بازگشت به هند است. این مادر من بود که از من خواست برای بازگشت و به دنبال هر آنچه که من می خواستم. بنابراین من آمد به هند با یک طرح کسب و کار برای ایجاد یک ارزان تر واکسن هپاتیت به عنوان وجود دارد تقاضا برای آن در هند است.”

کریشنا راه اندازی یک آزمایشگاه کوچک در حیدرآباد با تجهیزات پزشکی او و که آغاز بهارات بیوتکنولوژی. این شرکت با ارائه یک پروژه پیشنهاد برای Rs 12.5 کرور با واکسن هپاتیت نرخ 1 دلار در حالی که معاصران قیمت شدند در 35 و 40 دلار است.

“ما نمی گرفتن بودجه ما انتظار می رود تا در نهایت ما تبدیل به IDBI بانک که بودجه ما با تومان. 2 کرور” او توضیح می دهد. فقط در چهار سال زمان واکسن راه اندازی شد در سال 1999 توسط رئیس جمهور وقت Dr A. P. J. Abdul Kalam.

این شرکت عرضه 35 میلیون دوز برای ملی واکسیناسیون فرزندتان برنامه در یک قیمت از 10 تومان به ازای هر دوز و عرضه کرده است 350-400 میلیون دوز در مجموع به بیش از 65 کشور جهان است.

ژنوم دره – دادن جهان پزشکی هند برای اولین بار COVID-19 واکسن

ژنوم دره


در سال 1996 کریشنا الا تا به حال مطرح کردن یک ایده به سپس آندرا پرادش ارشد وزیر Chandrababu Naidu به راه اندازی یک زیست فناوری دانش پارک عاری از آلاینده صنایع. به زودی او موفق به دریافت تایید و زمین از آندرا پرادش صنعتی زیرساخت های شرکت برای ایجاد پارک دانش — ژنوم دره.

اولین صنعت به راه اندازی در پارک بود بهارات بیوتکنولوژی هپاتیت واکسن گیاهی به دنبال آن ICICI دانش پارک. امروز از آن است که خانه را به بیش از 100 دانش مبتنی بر صنایع با شرکت های چند ملیتی مانند نوارتیس هند محدود بایر Biosciences به غول ITC.

“ژنوم ولی بسیار مهم تبدیل شده است تا آنجا که زیست فناوری پارک ها نگران هستند در هند. این catalysed این ایده بسیار از جمله پارک ها که در حال حاضر دیده می شود در بنگلور و پونا” او توضیح می دهد.

“اما, اول, دوم و سوم در موقعیت مبتنی بر دانش در صنایع با توجه به ایالات متحده عمدتا به دلیل مشکلات عمومی داده نشده به دلیل اهمیت در تحقیقات علمی انجام شده در هند است. این منطقه ای که ما باید تمرکز بر روی” او می افزاید.

بهارات بیوتکنولوژی


بهارات زیست فناوری در حال حاضر تبدیل به اولین شرکت برای تولید یک ماده نگهدارنده-رایگان واکسن (Revac-B mcf واکسن هپاتيت B), راه اندازی, هند همراه اول-کشت خوکی-واکسن آنفولانزا و ساخت و جهان ارزان ترین واکسن هپاتیت و برای اولین بار در جهان برای پیدا کردن یک واکسن برای Zika ویروس. این شرکت همچنین در مجموع عرضه 3 میلیارد دوز واکسن در سطح جهان است.

Dr الا اعطا شده است و بیش از 100 جوایز ملی و بین المللی که شامل زیستی طیف فرد از سال 2013 در دانشگاه ویسکانسین برجسته فارغ التحصیلان جایزه (2011) رهبر کسب و کار از سال 2011 بهترین فناوری و نوآوری جایزه از نخست وزیر هند در سال 2008.

“هنگامی که این شرکت باعث می شود واکسن مقرون به صرفه برای انسان معمولی ما اغلب متهم به ایجاد چیزی از کیفیت پایین اما ما را واکسن بر این باورند که تکنولوژی باید به مشترک انسان و هیچ شهروند باید محروم از بهداشت و درمان راه حل. این همان دلیل که چرا شرکت من بوده و قادر به تولید چندین واکسن در نرخ مقرون به صرفه” او توضیح می دهد.

در حالی که جهان به جستجوی پاسخ برای COVID-19 معمای ما افتخار است که بهارات زیست فناوری آمده است و با یک واکسن. ما امیدواریم که تلاش همه دانشمندان خواهد بود ابزاری در پایان دادن به این بیماری همه گیر.

ارتقاء


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

ارتقاء

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>