به عنوان در سراسر جهان ادامه اعتراضات مردم خواستار عدالت برای جورج فلوید Breonna تیلور Ahmaud Arbery و بسیاری دیگر آن را مهم تر از همیشه است که همه ما در حفظ و حمایت از زندگی مهم جنبش است.

این که آیا آن را اهدا به سیاه و سفید زندگی مهم سازمان (برابر عدالت طرح ActBlue وثیقه صندوق امداد, رنگ, تغییر, NAACP صندوق دفاع حقوقی و آینده Labs فقط تعداد کمی است که می تواند با استفاده از کمک شما در حال حاضر) آموزش خود و دیگران به پیوستن به تظاهرات, خرید از سیاه و سفید متعلق به مارک و یا بسیاری از راه های دیگر شما می توانید کمک در حال حاضر زمان برای انجام هر کاری شما می توانید برای کمک به.

همچنین ببینید: 21 سیاه متعلق به زیبایی و سلامتی برندها به پشتیبانی در حال حاضر—و همیشه

بسیاری از زیبایی و سبک زندگی برندها را در پاسخ به تماس به اقدام با حمایت و کمک های مالی به BLM سازمان و برخی در حال اهدای یک درصد از فروش کالا درآمد حاصل به سیاه و سفید زندگی می کند توجه به طرح.

هنوز هم وجود دارد یک تن از کار را به انجام و این فقط یک راه برای کمک به, اما اگر شما به فکر یک مد جدید, زیبایی و سلامتی, خرید در حال حاضر در نظر بگیرید و مطمئن شوید که شما خرید بعدی لحظه نیز منجر به پل جنبش است. حرکت را از طریق برای دیدن فقط تعداد کمی از مانتو كم شنا, محصولات سلامتی و بیشتر است که در حال اهدای یک درصد از فروش به سیاه و سفید زندگی توجه سازمان ها و ابتکارات.