“آخرین رقص’ ثابت می کند ما به شما هرگز یکی دیگر از مایکل جردن

David Stern presents Michael Jordan and the Chicago Bulls the championship trophy after the Bulls defeated the Phoenix Suns

کمیسر NBA دیوید استرن ارائه مایکل جردن و شیکاگو بولز جایزه قهرمانی پس از بولز را شکست داد Phoenix Suns در بازی شش سال 1993 NBA نهایی در 20 ژوئن سال 1993 در امریکا و غرب آرنا در شهر فینیکس, آریزونا. Andrew D. برنشتاین/NBAE via Getty Images/حسن نیت ارائه میدهد Netflix

اگر او نبود, معروف ترین ورزشکار جهان, آن را می شود آسان به فرض Michael Jordan مرده بودند.

آخرین رقص10-بخش ESPN/Netflix مجموعه مستند در مورد شیکاگو بولز’ شش قهرمانی اجرا از طریق 1990s به عنوان هر دو به درس تاریخ و hagiography. با استفاده از فیلم هایی از دوران و نشسته و مصاحبه های انجام شده در دو دهه بعد doc آغاز می شود در اوایل 80s و بافت از طریق تکیه سال و پس از آن روز های شکوه از NBA غالب سلسله. اردن به عنوان طبیعی محور این سری که ویترین استعداد و موفقیت با احترام و پایبند به فریم از داستان; در طول مصاحبه های پراکنده در سراسر اردن در حال حاضر 57 ساله و فقط کوچکترین کمی شکم گنده نشسته در جلا اتاق سفید ارائه می دهد و تمرین تفسیر و بینش در زندگی و حرفه خود را.

از فیلم های قدیمی از بازی خود را روز به ما یادآوری می کند که چرا او یک سوپراستار یاد. توضیحات آغاز می شود با یک پیروزی سفر به پاریس در سال 1997 و جهانی دوزخ استقبال محمدجواد هر حرکت وجود دارد. اما این حال و روز بسته بندی و ارائه آخرین رقص است که اجازه می دهد تا ما را به درک چرا او مانند یک افسانه است. چه چیزی باعث Michael Jordan مفرد نهاد فراتر بسکتبال به یک در حال حاضر غیر ممکن است به تکرار مشهور است این واقعیت است که یک بار در هر قسط است و بیش از او همه اما از بین می رود.

همچنین نگاه کنید به: صمیمی تاریخ محلی مخفی در بالا تعمیر و نگهداری’

با هیچ زندگی ورزشی به بحث ESPN خود را ساخته است آخر هفته برنامه نویسی در اطراف این سری پخش زنده recaps در یکشنبه شب پس از قسمت جدید premiere. خبرنگاران و ستاره سابق NBA از جمله برخی از اردن گاو هم تیمی های موم شاعرانه خود را در مورد عظمت و بگویید پیر رختکن داستان که مرز و صدایی شبیه به داستان های بلند با توجه به اردن نبود.

به طور کلی زمانی که موضوع چنین تملق گوی مستند هنوز زنده است و در چشم های عمومی آنها را دور به رسانه های مختلف رسانه ها ظاهر می شود در بحث نشان می دهد به اعتیاد به مواد مخدره بالا فیلم پاسخ به سوالات در مورد شهوت پرست لحظات و ارائه اضافی حکایات که ممکن است در سمت چپ بر روی کف اتاق برش. اما دیگر از یک مصاحبه کوتاه با صبح بخیر آمریکاکه سهام یک شرکت پدر و مادر با ESPN اردن شده است به طور کامل میا در طول کل روند تبلیغات به نقطه ای که ESPN چاپ یک مجله داستان است که به نظر می رسد برای اولین بار در سال 1998 به بسته در کنار آن حاضر پوشش. یک فیلم کوتاه مصاحبه اردن به شش سال پیش به NBA 2K کانال یوتیوب شده است ساخت دور دوباره نیز با جمع سرفصل نشان می دهد آن را به طور ناگهانی ارزش خبری دارند.

Michael Jordan of the Chicago Bulls 23

مایکل جردن شیکاگو بولز مربع خاموش در برابر پورتلند تریل بلیزرز در طول یک بازی در یادبود سربازان سالن بزرگ در پورتلند, اورگان در حدود سال 1991. برایان دریک/NBAE via Getty Images/حسن نیت ارائه میدهد Netflix

هر چند زنده است و به خوبی قادر به قورت دادن پایین گران تکیلا و بازی گلف در حالی که بی سر و صدا در حال اجرا NBA شارلوت هورنتس اردن در حال حاضر وجود دارد به عمومی بیشتر به عنوان یک ایده و نهاد از فرد واقعی. او در پاسخ به سوالات مربوط به اورلئانز—که وظیفه خود را به عنوان یک صاحب—اما در غیر این صورت نمی گرانت بسیاری از مصاحبه ها و یا ظاهر. او تنها ظاهری, حضور رسانه های اجتماعی متعلق به اردن با نام تجاری است که بسیار شبیه به شرکت والت دیزنی از سایش ورزشی است که در آن نوشته های گاه به گاه عکس قدیمی از اسم خود را در حالی که با تمرکز تا حد زیادی در زمان ستاره و sponsorees. نام تجاری خود را Instagram صفحه می کند میزبان خود زندگی می کنند پس از روکش کردن هر قسمت از آخرین رقص, اما آن را توسط یک چرخش از شخصیت ها از جمله کارملو آنتونی, مارک والبرگ (اشاره بوستون سلتیکز فن) کریس پل و Fat Joe (جان سخت نیکز فن!), به نام چند.

رسانه های اجتماعی دوران دیده است و ورزشکاران تبدیل به رسانه کارآفرینان—LeBron James خود را تولید شرکت به عنوان مثال—و تقریبا هر قابل توجه NBA بازیکن قابل ملاحظه رسانه های اجتماعی مخاطبان است. آنها به تبدیل شدن به ماهر در کنترل پیام و یا حداقل تزریق صدای خود را به رسانه ها صدای ناهنجار و خشن با استقبال از فناوری های بومی به نسل خود. آنها پست مسخره ویدئوها را, اطلاعیه مهم و استوک دشمنی با رقبا و هم تیمی های ارائه دسترسی بیشتر از هر چیزی ورزش ضرب و شتم نویسندگان همیشه می تواند ارائه و در شرایط خود.

Michael Jordan of the Chicago Bulls celebrates winning the NBA Championship after Game Six of the 1993 NBA Finals

مایکل جردن شیکاگو بولز جشن برنده شدن در مسابقات قهرمانی NBA پس از بازی شش سال 1993 NBA نهایی در 20 ژوئن سال 1993 در امریکا و غرب آرنا در شهر فینیکس, آریزونا. گاو برنده 99-98. Andrew D. برنشتاین/NBAE via Getty Images/حسن نیت ارائه میدهد Netflix

و در سال 2020 coronavirus قرنطینه تبدیل شده و رسانه های اجتماعی به هر دو تاسیسات عمومی و یک نگاه اجمالی به آینده است. مدرن ستاره ارسال شده است از صفحه اصلی و ارائه خدمات عمومی مانند رزمندگان طلایی امور خارجه گارد Steph کاری Instagram Live جلسه با Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در اواخر ماه مارس است.

ارائه كلیك كنید دسترسی و رسانه های سرمایه گذاری اجازه می دهد تا بازیکن را به ساخت خود را شخصی مارک در حال حاضر و آماده شدن برای زندگی پس از بسکتبال آغاز می شود که آن روش سریع از لحظه ای که یک بازیکن تدوین شده است. حتی بازنشسته و بازیکنان فعال در Twitter و Instagram گسترش ارتباط خود را به یک دوره جدید. Michael Jordan, اما آیا هیچ کدام از این چیزها. او نیازی به تزریق خود را به مکالمه او تصمیم می گیرد که گفتگو شروع می شود. در واقع آخرین رقص تنها دلیل وجود دارد که اردن در نهایت تصمیم به اجازه می دهد آن را به انجام این کار. مستند ساخته شده است صمیمی فیلم گرفته شده توسط یک دوربین خدمه با دسترسی بی سابقه به خریداران در سراسر فصل 1997-98 که داده شد در شرایطی که اردن به تنهایی می تواند تصمیم می گیرید که آن را به سمت چپ طاق. آن را در زمان های مختلف تولید نزدیک به 15 سال از تلاش برای متقاعد کردن او را که آن زمان درست بود برای جهان برای دیدن آنچه که همیشه برای رفتن به چاپلوس فیلم قهرمانی را اجرا کنید.

Michael Jordan and Magic Johnson of the United States Basketball Team share a laugh during the 1992 Olympics in Barcelona, Spain

مایکل جردن و سحر و جادو جانسون از ایالات متحده, تیم بسکتبال به اشتراک گذاشتن یک خنده در المپیک 1992 بارسلونا اسپانیا است. Andrew D. برنشتاین/NBAE via Getty Images/حسن نیت ارائه میدهد Netflix

امروز تقریبا هیچ انتخاب; بازیکنان را به طرفداران در سوار شدن هر مرحله از راه در واکنش به جهان آنها را به اشتراک در زمان واقعی است. LeBron و همکار خود ورزشکاران صریح در مسائل سیاسی و فعال در جنگ جدید برای حقوق مدنی در حالی که اردن که آمد در دوران Reaganomics نئولیبرالی و سیاست, گزارش یک بار توضیح داده شده سیاسی خود سکوت با glib خط: “جمهوری خواهان خرید کفش ورزشی, بیش از حد.”

اردن بعد را تکذیب کرد و گفت که اما اینکه آیا یا نه این کلمات در واقع آمد از لب های او تقریبا بی ربط چرا که او در عمل با توجه به آن اصل. اردن معروف کاهش یافته و در سال 1990 به تایید هاروی گانت سیاه نامزد حزب دموکرات در حال اجرا برای آمریکا در برابر مشهور نژادپرستانه جسی هلمز در کارولینای شمالی با وجود بسیاری از درخواست از سایر ورزشکاران و رهبران. سپس آن را کمی به صدمه زدن به اردن را به عنوان یک قدرت افراد مشهور (آن کمک کرد که او رفت و در روز اول خود را در NBA در سال 1991) پس او ماند و آرام. از آن زمان تا سال 2015 برای اردن به بیرون می آیند و محکوم کردن این بیماری همه گیر از نوجوانان سیاه شدن توسط پلیس در سراسر کشور است.

مایکل جردن بود آخرتی بسکتبال استعداد کسی خواهد بود که مطلق سوپراستار در هر عصر است. او لنت نام خود را به تبلیغات برای همه چیز از لباس زیر و باتری به هات داگ و Gatorade. اما این واقعی مایکل جردن; او به ضرب گلوله کسانی که تبلیغات در soundstages دور از ستایش جمعیت او نگه داشته در طول بازو. اگر او بازی می کردند امروز, حفظ حریم خصوصی و کنترل او همیشه در پی خواهد بود ناسازگار با مدرن مشهور است.

آخرین رقص پخش بدون سانسور در ESPN یکشنبه شب در 9pm و در حالی که سانسور قسمت هوا در ESPN2. Netflix است که انتشار آنها در هر هفته بین المللی برای مشترکین و آنها را در دسترس ما مشترکین در جولای 19.

این قطعه به روز شده است با جزئیات بیشتر در چرخش Instagram میزبان گذاشتن درپوش نشان می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>