“آخرین رقص” است که در حال حاضر برترین مجموعه مستند در جهان

The Last Dance TV Ratings ESPN Netflix

چقدر بزرگ از یک ضربه Michael Jordan را در تاریخ و زمان آخرین رقص? Andrew D. برنشتاین/ESPN/Netflix

ESPN و Netflix بکشد آخرین رقص است که در حال حاضر یک گواهی رسید. در خطی رتبه بندی در اینجا در امریکا این مجموعه کشید و در مجموع 5.9 میلیون بیننده در سراسر سوم خود و چهارم قسمت یکشنبه در ESPN تنها اندکی downtick از اکران آن قسمت که به ثمر رساند 6.1 میلیون. مشخص شده است که از آن به عنوان بزرگترین ESPN مستند اولین کار تمام وقت (و قابل مقایسه با فاکس پربیننده ترین اسکریپت سریال در این فصل). در خارج از ایالات متحده که در آن Netflix خانه آخرین رقصآن مسابقه به محبوبیت مانند یک نخست اردن غرش پایین خط به سمت سبد.

بسیار پیش بینی سری های قبل از هرگز دیده می شود فیلم Michael Jordan نهایی فصل با شیکاگو بولز به سرعت تبدیل به ترین در خواست مجموعه مستند در جهان, با توجه به تقاضای جهانی اطلاعات رهبر طوطی تجزیه و تحلیل ترافیک.

همچنین نگاه کنید به: “آخرین رقص’ ثابت می کند ما به شما هرگز یکی دیگر از مایکل جردن

طوطی تجزیه و تحلیل نیز یافت می شود نشان می دهد در سریعترین رشد مجموعه تلویزیونی در آمریکا و جهانی بالا 200 در طول هفته از مارس 19-25. تقاضا برای آخرین رقص رشد 1,227 درصد در ایالات متحده و 2,299 درصد در سطح جهانی نسبت به هفته گذشته است. فقط به عنوان مایکل جردن بود یک پدیده در سراسر جهان در طول بازی خود را روز او باقی می ماند و بین المللی تحت تاثیر قرار امروز.

در طول هفته از مارس 19-25 سری تا به حال 37.2 بار تقاضا بیشتر از میانگین مجموعه تلویزیونی در آمریکا و 30 برابر بیشتر از تقاضا از متوسط سری در سطح جهان است.

The Last Dance Ratings ESPN Netflix Michael Jordan

“محبوبیت در سراسر جهان از آخرین رقص آینه ورزشی جهانی و فرهنگ پاپ درخواست تجدید نظر از مایکل جردن و شیکاگو بولز از 1990s گفت:” استیو لنگدن مشارکت مدیر طوطی تجزیه و تحلیل ترافیک. “ما در حال پیگیری افزایش تقاضا برای ورزش مستند در طول coronavirus همه گیر و همچنین به عنوان یک افزایش در تقاضا برای ‘آشنا کرایه’ مانند دفتر, Mad Menو حتی این اواخر نشان می دهد با دیوید لترمن. این سری فراهم می کند خروجی مناسب در طول coronavirus مستند آن را به عنوان پل فاصله برای هر دو بینندگان از دست رفته زندگی ورزشی — به خصوص پلی آف NBA است که به طور معمول اتفاق می افتد در حال حاضر — و کسانی که به دنبال دلتنگ راحتی مشاهده.”

آخرین رقص شده ترین در خواست مجموعه مستند در آمریکا از آوریل 24th, فراتر Netflix بکشد Tiger King: قتل و ضرب وشتم و جنون. آن را نیز بیشتر در تقاضا: مجموعه مستند جهان پس از آوریل 23rd, هنگامی که آن را زدم کیهان: ممکن است جهان. و آن را نمی توانست وارد در یک زمان بهتر است.

از دست دادن زندگی ورزشی میان coronavirus همه گیر شده است به طور کامل تغییر ESPN, محتوای, مدل, ترک آنها را بدون ساعت برنامه ریزی شده های برنامه نویسی و در یک دست دادن با عصبانی تبلیغ. آخرین هفته کامل ESPN قرار دارد زندگی ورزشی اصلی آن شبکه به طور متوسط بیش از 1.04 میلیون بیننده در زمان نخست با توجه به نیلسن اطلاعات ارائه شده به The Wall Street Journal. با توجه به بلومبرگ مطالعه زد که تا مارس 12, ESPN ریخته است 60 درصد از آن ساعات پر بیننده مخاطبان است. در اواخر ماه مارس ESPN اعلام کرده است که از انتشار آخرین رقص بود که نقل مکان کرد تا از ماه ژوئن تا مارس و نتایج بیش از توجیه این تصمیم. به طور کلی چهار قسمت در حال بنا به گزارش ها چهار-مشاهده محتوای اصلی پخش در شبکه ESPN از سال 2004.

Netflix بکشد در ضمن کسانی که تازه بالا در طول COVID-19 شیوع. این پرچم در حال اهتزاز تقریبا دو برابر انتظارات با اضافه کردن 15.8 میلیون مشترکین جدید در Q1 و با بهره گیری از رکورد ترافیک. به عنوان یکی از چند مداوم ارائه دهندگان مطالب تازه در زمان خود-جداسازی و تولید خاموش شدن ناگهانی Netflix بکشد تا سود تا حد زیادی در خارج از کشور از آخرین رقص.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>