‘پادشاه استاتن آیلند’ می گوید:—به خود ضرر

The King of Staten Island Review

پیت دیویدسون ستاره در Judd apatow آمده است پادشاه جزیره استاتن. مریم Cybulski / جهانی عک – © 2020 جهانی تصاویر

Freaks and Geeksکه infamously زد برای کمتر از یک فصل قبل از گرفتن axed اصلی شبکه NBC بود صادقانه و محبت اکتشاف در حال رشد است. تمایل به احساس گنجانده شده و احساس تعلق اجرا می شود عمیق در همه ما به خصوص در دوران بلوغ. هیچ یک از ما می تواند نگاه کردن به دبیرستان بدون درد اضطراب سخت و ناگهانی از یک زخم کهنه ما یادآوری از حافظه ما ترجیح می دهند برای پر کردن دور. اما در حالی که نشان می دهد ایجاد شده توسط Judd apatow آمده و Paul Feig تاسیس خود را در آن عنصری حسرت آن را به زودی تبدیل به چیزی عمیق تر است. زندگی سخت ترین مشکلات ندارد و پاسخ ساده آن استدلال کرد اما وجود مقدار بسیار زیاد در پرسیدن سوالات به هر حال.

که ایده استقبال از درد بازجویی خود و اذعان به غم و اندوه است که نگاهی به زندگی شده است یک موتیف در apatow آمده حرفه ای برجسته است. The 40 Year-Old Virgin یک شخص و مبتذل کمدی و در عین حال این رفتار خارج افسردگی شخصیت خود را با یک مناقصه جدیت. زدم تا نشده سن آرامی اما آن پیام است که نیروهای زندگی بلوغ بر روی همه ما باقی می ماند درست است. Trainwreck است, نوشته شده توسط Amy Schumer کمر در خصومت apatow آمده است در اوایل کار برای چیزی بیشتر به راحتی قابل هضم است. وجود دارد خیلی وعده و کیفیت پراکنده در سراسر فیلمساز حرفه ای است که آخرین فیلم پادشاه جزیره استاتن احساس می کند مانند یک فرصت از دست رفته.

همچنین نگاه کنید به: چرا نئو و ترینیتی برای ماتریس 4′

پادشاه جزیره استاتن است نیمه اتوبیوگرافیک داستان از شنبه شب زنده ستاره پیت دیویدسون, که نقش با فرسودگی شغلی اسکات. اسکات شده است یک مورد از arrested development همیشه از لوازم ایمنی فردی آتشنشان یا پدر فوت کرد زمانی که او هفت. او در حال حاضر خود رسیده اواسط 20s دست داشتن کمی تعقیب رویای تبدیل شدن به یک هنرمند خال کوبی است که به نظر می رسد دور از دسترس است. خود را به عنوان بلند پروازانه خواهر کوچکتر (Maude apatow آمده) سر به کالج اسکات است که هنوز هم در زندگی با او خسته ER, پرستار مادر (Marisa Tomei) و صرف روز خود را, سیگار, دار زدن, stoner با دوستان و مخفیانه hooking تا با دوست دوران کودکی خود را Kelsey (Bel Powley). اما هنگامی که مادر خود شروع به آشنایی loudmouth آتش نشان (Bill Burr) آن مجموعه زنجیره ای از حوادث است که نیروی اسکات به دست بگریبان شدن با غم و اندوه خود را و خود را اولین مراحل آزمایشی نسبت به حرکت رو به جلو در زندگی است.

من در رفت و به پادشاه جزیره استاتن امید مختلفی تشکیل دهنده apatow آمده قبلی غذاهای لذیذ را با هم مخلوط کنید و به صورت سینمایی و غذا و حتی آنتون نفس دارم. من آماده برای لذت بردن از بلوغ دیویدسون و نفس خود را کمتر خود ارزیابی از خود درد به عنوان co-writer. و در حالی که استاتن آیلند معتبر است و صادقانه و حتی خنده دار در نقاط آن در نهایت ثابت می کند که متناقض به عنوان apatow آمده را تحسین بلند پروازانه و در عین حال در نهایت مخلوط نشده از خنده و اشک در تلاش های قبلی مانند این 40 و خنده دار مردم.

دیویدسون, اسکات است که به وضوح هنوز هم دچار آسیب های روانی توسط پدرش, مرگ, اما او تنها دلسوز به یک نقطه و استاتن آیلند‘s تصویر تست محدودیت های ما شفقت. اکثریت از زمان در حال اجرا است از یک توالی از شرایطی که در آن اسکات شخصیت آگاهانه خود destructs و نتواند خود را از دوستان و خانواده و عشق و علاقه است. دیویدسون, شخصیت بسیار خود آگاه درباره کاستی ها و بی ثباتی روانی آشکارا اما بارها و بارها ضربه شلاق در هنگام ارائه کمک و یا این فرصت را برای بهبود. این نقطه ای در خود و برای خود اما آن را تبدیل دیویدسون, استاندارد, جذاب, حرکت تند و سریع-با-یک-پوزخند بحث به چیزی به مراتب بیشتر unlikable. در حال حاضر کشش که به 2 ساعت و 17 دقیقه است که نسبت به ساخت یک کسب شده و نتیجه نهایی.

استاتن آیلند‘s وضوح می آید به طوری سریع و منظمی است که آن را نامطلوب و بسیار شبیه Silver Linings Playbookبرگ شما را با ناقص و بالقوه خطرناک و پیام. با وجود تاکید اسکات رو به وخامت سلامت روان در سراسر فیلم وجود دارد یک پیشنهاد دارم که خوشحال انتهای درمان شما را از تمام مشکلات. در واقع ما می دانیم که افسردگی و غم و اندوه اغلب مادام العمر جنگ و ارزش وجود دارد و بسته شدن در درک که سخت حقیقت است. فقط نگاه دیویدسون, زندگی در چشم های عمومی در طول چند سال گذشته.

Apatow آمده است که درک صحت و استادانه ترکیب طنز و درد به فیلم مانند یک حرفه ای در اوایل ریچارد لینکلیتر و یا کامرون کرو. و هالیوود به نظر می رسد حداقل تا حدی شیفته در تبدیل دیویدسون به یک نسل جدید را ضد فرهنگ پیشرو از انواع. اما پادشاه جزیره استاتندر حالی که به طور متناوب لمس خنده دار و خسته کننده فقط نشان نمی دهد هر کدام از آنها در پتانسیل کامل خود را. جایی وجود دارد 100 دقیقه ای نسخه ای از این فیلم است که نشان دادن اثرات ماندگار از تروما با وضوح بیشتری.

پادشاه جزیره استاتن در دسترس خواهد بود به تماشای تقاضا در جمعه, ژوئن 12.

مشاهده نقاط نیمه منظم بحث از جزئیات کلیدی در فرهنگ ما است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>