‘به Kelly Clarkson نشان می دهد’ و دیگر مجموعه های تلویزیونی توقف تولید در پی شیوع کروناویروس

کلی کلارکسون نشان می دهد و دیگر مجموعه تلویزیونی’ گزارش توقف تولید در پی شیوع کروناویروس گزارش مهلت. این شامل نشان می دهد از سراسر همه از سرگرمی های خود را در سیستم عامل.

سرگرمی سایت خبری گزارش داد که یکی از این سری است که در اثر شامل دانشجوی سال اول بحث نشان می دهد که درجه آن گذشته اصلی قسمت امروز قبل از آن می رود در گزارش وقفه دو هفته. بازگشت به صورت کلی کلارکسون نشان می دهد بستگی به تصمیم شبکه به جلو حرکت می کند با تولید بیشتر پس از یک ارزیابی مجدد از وضعیت سلامت فعلی.

“ایمنی و سلامت بازیگران خدمه و کارکنان اولویت ما است” NBCU در بیانیه ای گفت: گزارش مهلت با توجه به اقدامات حفاظتی شبکه underaken.

“جایی که ممکن است ما در حال توقف تولید به مدت دو هفته به عنوان یک اقدام احتیاطی زیر که ما را به ارزیابی مجدد و تعیین مناسب شروع تاریخ. در برخی موارد ما شتاب برنامه ای برای قرار دادن فیزیکی تولید.”

مهمانان خواهد شد که دیده می شود برای آخرین قسمت از بحث نشان می دهد قبل از این سری در وقفه می رود عبارتند از سابق Hollywood Game Night star, Jane Lynch. در این قسمت جین و Kelly Clarkson خواهد یک بازی و کلی را می پوشند Apple watch است که متصل به مانیتور ضربان قلب خود را. اگر آن را می رود بیش از 100 او را از دست بدهند.

زن و شوهر, تلویزیون, شخصیت نیک و Vanessa Lachey نیز به نظر می رسد در این قسمت و صحبت در مورد خود را wildly محبوب سریال عشق کور و چگونه تعجب آنها که مردان در این سری پیشنهاد می کنیم تا به سرعت. این مجموعه به شرح زیر زنان و مردان که هر یک از دیگر تاریخ های مختلف “غلاف” که در آن آنها می توانید به هر یک از دیگر, اما نه دیدن هر یک از دیگر.

کمدین لایحه Engvall و R&B خواننده Keith Sweat نیز به نظر می رسد در این قسمت آخر قبل از شکستن و کیت را متعجب خود را شماره یک فن

همراه با کلی کلارکسون نشان می دهد, مهلت گزارش داد که زیر مجموعه نیز تحت تاثیر قرار: آتش سوزی شیکاگو Chicago P. D, شیکاگو, Med, Law & Order: SVU, FBI, جدید,آمستردام, anal toy, روسی, عروسک های کوچک و امریکا و رادرفورد می افتد.

مهلت همچنین گزارش داد که زمانی که ممکن است نشان می دهد را به پایان برساند فعلی خود را در قسمت.

Inquisitr قبلا گزارش شده است که بسیاری از سریال های تلویزیونی است که بستگی به مخاطبان زنده را به حالت تعلیق در مخاطب حضور و غیاب. این شامل مشاهده, Live with Kelly and Ryan, Good Morning America, Full Frontal با سامانتا زنبور عسل, هفته گذشته, امشب, The Late Show with Stephen Colbert, Late Night with Seth Meyers, نمایش روزانهو تماشای چه اتفاقی می افتد زندگی می کنند با اندی کوهن.

نشان رسمی سایت های رسانه های اجتماعی نیست ارسال هر گونه اخبار رسمی در مورد شکستن در تولید برای بحث محبوب سری به میزبانی کلی, که همچنین یک مربی در صدای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>