‘مرد نامرئی” نگه می دارد شما را در یک عاطفی گیره گرفتن

the invisible man elisabeth moss

الیزابت ماس در Leigh Whannell را مرد نامرئی. Universal Pictures

برای اکثریت بزرگی از آن دو-سوم Leigh Whannell را مرد نامرئی است crackling اکتشاف اجتماعی داخلی و ترور پر از ایده ها و برخوردار از یک فوق العاده نگران کننده نقطه نظر.

با استفاده از دوربین خود را به نگه داشتن مخاطبان همدستی در خشونت و آزار و اذیت مجبور بر آن قهرمان فیلم weaponizes فضاهای خالی و خانوادگی در راه است که به سختی می تواند بیشتر احساس بران و یا مرتبط با آن در دوران MeToo. ما با دیدن الیزابت ماس را Cecilia—دوستان او تماس بگیرید “C” به خاطر دیدن یکی از چیزهایی که آنها نمی تواند انجام دهد—در یک آشپزخانه به دنبال به فضا در نامرئی interloper و او تقریبا خیره حق ما او را در جستجوی چشم ظاهری به تمنایی چرا شما انجام می دهند چیزی ؟

بار دیگر با دوربین نقطه نظر نهان بدرفتار—اما نه در “استاکر cam” مد معمولی ترین فیلم های ترسناک. به جای آن یک راه برای رعایت داخلی صحنه های از راه دور از یک راهرو و یا در اطراف گوشه و همیشه در سکوت—سکوت است که گریبانگیر خیلی از افراد جامعه در هنگام مقابله با خشونت خانگی.

همچنین نگاه کنید به: پیکسار ‘بعد’ بیشتر احساس می کند مانند یک گام به عقب

زمانی که Whannell فیلم در بهترین حالت آن را به مخاطب است و نه فقط یک شاهد ترور; ما بخشی از ماشین آلات است که inflicts آن است. که است که می گویند که—هنگامی که آن را با این نسخهها کار—این بازسازی از جیمز نهنگ سال 1933 کلاسیک موفقیت متولد شده از دوربین و قرار دادن جلوه های ویژه و یا حتی مفهومی شجاعانه.


مرد نامرئی ★★★
(3/4 ستاره)
کارگردان: Leigh Whannell
نوشته شده توسط: Leigh Whannell (فیلمنامه); H. G. Wells (کتاب)
بازیگران: Elisabeth Moss, Aldis Hodge, هریت دایر طوفان رید, Michael Dorman and Oliver Jackson-Cohen
مدت زمان: 125 دقیقه.


دلیل مرد نامرئی نگه می دارد شما را در یک عاطفی گیره گرفتن برای خیلی از آن زمان در حال اجرا است با تشکر تقریبا به طور کامل به ماست. به بوی او و مردان دیوانه می دهد یک مرکزی عملکرد است که در خدمت به عنوان یک استاد در کلاس بازیگری برای یک فیلم ترسناک—هر چند که ممکن است حداقل از آنچه که او قادر به انجام بر روی صفحه نمایش.

این فیلم که در آن سیسیلیا سلامت عقل و وضوح در چهره هیچ کس باور او به حساب می آید سوء استفاده کردن و به نوع خود را از دیوانگی; خزه مرتکب به این ایده که با تمام وجودش. قادر به انتقال ترور و قدرت و حیله گری در یک نفس او شجاعانه فیزیکی رویکرد به عملکرد همیشه در خدمت داستان و نه صرفا نمایش از تکنیک قابل توجهی.

این می شود همه مهم تر در فیلم گذشته, سوم, پس از آن خانه را ترک می کند و به خیابان و بیمارستان از زندان. این زمانی است که مرد نامرئی شروع به از دست دادن تمرکز ساخته شده است که آن را بسیار منحصر به فرد و وحشتناک و شروع به توسعه به یک نمونه تفنگ-fight-in-the-rain جلوه های ویژه actioner. فیلم می شود demonstratively کمتر ترسناک هنگامی که خون شروع به نشت و بدن انباشته. داستان را تاب—و از جمله نتیجه آن نیز شروع به فشار ساده لوحی.

اما مرد خزه هرگز متوقف نمی شود فروش آن است. توانایی پشتیبانی از Aldis Hodge (بخشش) بازی James پلیس و خانواده دوست که پناهگاه سیسیلیا زمانی که او برای اولین بار با فرار از سوء استفاده های خانگی خزه می دهد عاطفی بلند به حتی بیشتر مضحک از نقاط طرح.

هنوز هم این فیلم است که در آن هیجان انگیز ترین زمانی که خزه است و نه در آن به تنهایی و زرنگ emoting همسان است با موضوعی شدت از داستان است. این ممکن است یک هیولا فیلم اما آنچه باعث می شود آن را واقعا ترسناک است و کمتر به عنوان شخصیت (بازی های برگزار شده توسط Oliver Jackson-Cohen است که به سختی در این فیلم حداقل مشخصه) از راه فیلم نشان می دهد که چگونه خشونت و تهدید رنگ و تحریف همه چیز در اطراف آن است.

این سیار سگ ظرف سرخ کردن بیکن, تخت ورق قهوه—ترین جنبه های عادی ما housebound هویت ساخته شده توسط سام در perniciousness از فیلم های سمی مرکزی ارتباط است. ترین عمیقا تبدیل این انرژی تاریک? ظاهری فضاهای خالی که در آن ما به نحوی می دانم که او کمین است او سکون و نه فقط خود را دارد اما ما به عنوان به خوبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>