مخترع جاروبرقی Dyson ساخته شده COVID-19 ونتيلاتور در 10 روز

Sir James Dyson ثروتمندترین فرد در انگلستان با خالص ارزش 6 میلیارد دلار. Stuart Wilson/BFC/گتی ایماژ

Sir James Dyson بنیانگذار Dyson Ltd. که شارژی جاروبرقی و مو محصولات را مفتون جهان طراحی شده تا به یک بیمارستان ونتیلاتور برای درمان شدید COVID-19 بیماران در کمتر از 10 روز را به انجام برسانند هشدار دهنده کمبود این دستگاه در سراسر جهان است.

این Dyson ونتیلاتور به نام “CoVent,” توسعه داده شد فقط یک هفته پس از این شرکت دریافت سفارش در اوایل این ماه از انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون (که تایید شد که قرارداد این ویروس در روز جمعه) به تولید 10,000 هواکش برای کمک به بیمارستان در کشور, مقابله با هجوم coronavirus بیماران.

همچنین نگاه کنید به: Elon Musk است Repurposing کارخانه تسلا برای ساخت بیمارستان هواکش

“دستگاه تهویه پشتیبانی از یک بیمار که دیگر قادر به حفظ خود ایرویز اما متاسفانه در حال حاضر وجود دارد یک کمبود قابل توجهی هر دو در انگلستان و کشورهای دیگر در سراسر جهان” James Dyson گفت Dyson کارکنان در یک نامه داخلی در روز چهارشنبه به دست آمده توسط سی ان ان کسب و کار.

“این دستگاه جدید را می توان به سرعت و در حجم” James Dyson اضافه شده است. “هسته چالش بود که چگونه به طراحی و ارائه یک مدل جدید و پیشرفته پزشکی محصول در حجم و در یک فضای کوتاه از زمان. مسابقه در حال حاضر به گرفتن آن را به تولید.”

Dyson برنامه ای برای ساخت 15,000 واحد که 10,000 را به انگلستان بيمارستان به عنوان دولت خواسته و بقیه 5,000 اهدا خواهد شد به تلاش های بین المللی برای مبارزه با کروناویروس. یک سخنگوی شرکت گفت: هواکش آماده خواهد بود در اوایل ماه آوریل است.

یک Dyson رقیب در انگلستان است و همچنین کار بر روی هواکش. Gtech که باعث می شود شارژی جاروبرقی و باغ ابزار قدرت ارائه شده است دو نمونه به دولت برای ارزیابی.

در ایالات متحده خودروسازان از جمله تسلا فورد و جنرال موتورز هستند خود را با استفاده از تهویه مطبوع [تهویه و تهویه مطبوع] امکانات تولید برای تولید هواکش برای تحقق کمبود داخلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>