پایان اجتناب ناپذیر است چه ساخته شده ‘جنگ ستارگان: جنگ های کلون’ افسانه ای

Anakin Skywalker and Ahsoka Tano in Star Was: The Clone Wars

دانستن مقصد صدمه دیده است هرگز این سفر در جنگ ستارگان: جنگ های کلون. دیزنی+

این پست حاوی هیچ اصلی بازی است.

شناخت مقصد و گام گذاشتن در سفر دو تجربه است. در مورد جنگ ستارگان: جنگ های کلونایجاد شده توسط جورج لوکاس و دیو filoni داخل یکی نمی تواند وجود داشته باشد بدون دیگری.

در اصل پخش از 2008 به 2013 قبل از اینکه دوباره برای یک فصل نهایی در دیزنی+, The Clone Wars ایجاد شد و پس از prequel trilogy بعد اصلی فیلم را تغییر سینما برای همیشه لطفا برای. بنابراین همه ما در حال حاضر می دانستم که نقطه پایانی. Anakin Skywalker خواهد سقوط به سمت تاریک برای تبدیل شدن به پروفایل این کاربر Vader جدی سفارش خواهد بود خاموش Anakin خواهد پدر لوقا و لیلا که یک روز خنثیسازی همه تاریکی ماشینی که گرفتار حماسه. هیچ چیز می تواند تغییر دهد.

با ماهیت داستان سرایی این به نظر می رسد به ارائه سری انیمیشن ” وجود یک مسئله; صرف خدمات فن به پاسخ طولانی مخاطبان سوال که هرگز ساخته شده در final cut بر روی صفحه نمایش بزرگ است. اما بر خلاف دانستن سرنوشت نهایی این شخصیت در واقع جسارت داستان با نشان دادن تراوش به پر نشده شکاف ما جنگ ستارگان دانش را پایه و اساس آن را حتی قوی تر.

همچنین نگاه کنید به: The Final قوس ‘The Clone Wars” است پایان یک دوران برای ‘جنگ ستارگان’

از ماکرو ویو بزرگترین قدرت Clone Wars این است که چگونه هر فصل ساخته شده بر اساس یکی که قبل از. فصل 1 تعریف شده توسط یک سری از standout مستقل قسمت است که به هر طریقی جدید و هیجان انگیز در سبک انیمیشن در راستای جنبشی عمل است. اما این مرکز نشان می دهد rookie اجرای حول جمهوری و جدایی طلبان استخدام دنیاهای مختلف و سیستم های خود را برای پیوستن به علت جنگ است. زمین شناسی ممکن است میلیون ها سال تاثیر را در جهان اما در اینجا ما شاهد سنگ بستر از شکاف بین کهکشانی است که رسیدن به مراتب به آینده لوک اسکای واکر شروع به شکل. درگیری شروع می شود اغلب با کلمات قبل از عمل است.

فصل 2 بر گسترش اساطیر از Sith, اضافه کردن زمینه لازم برای اولیه آنتاگونیست کل saga. آنچه که ممکن است underwhelming شرارت در زمان روی صفحه نمایش بزرگ به طور ناگهانی شروع به شکل گرفتن به عنوان یک عمیقا ریشه سرطان آلوده کردن کل سیستم. آن را عطف به ماسبق بهبود بارها بدخیم لذت ببر و حتی عناصر فصل 1.

فصول 3 و 4 به طور کامل دوباره textualized نشان می دهد تغییر تمرکز خود را به دور از میدان جنگ و به سمت مورتال هزینه تعارض کهکشانی. سربازان در جنگ کشته شوند اما آنچه در مورد غیر نظامیان گرفتار در تیراندازی? چه در مورد قطع مردم که می خواهید چیزی بیش از به بی طرف باقی می ماند و به دور از مبارزه ؟ چگونه نیروهای حافظ صلح و سیاستمداران موفقیت یا شکست افراد آنها به معنای به خدمت ؟ برای پاسخ به این سوال دشوار است که از نزدیک آینه دنیای واقعی سری اتخاذ خواهد بیشتر از یک سریال با فرمت حمل بیش داستان از قسمت به قسمت در حال روایت است که عمیق تر در اهمیت و ارتباط. در این کشش—بررسی خرید اینترنتی از جنگ تاری اخلاق در هر دو طرف و Anakin اولین گام به سمت تاریک—که جنگ های کلون بالا خود را از هیجان انگیز جنگ ستارگان add-on به یک سری توانایی خود را ایستاده.

Ahsoka Tano and Rex in The Clone Wars

Ahsoka Tano و رکس در جنگ های کلون. دیزنی+

در حالی که Ahsoka Tano Anakin شاگرد به سرعت تبدیل به یک فن مورد علاقه آن در طول فصول 5 و 6 که او تاسیس خودش را به عنوان یکی از محبوب ترین ستارگان خلق در دهه. او توسعه شخصیت از مرغزار Padawan به نبرد آزمایش جدی به تبعید شورشی است که در بسیاری از قوی ترین داستان جنگ های کلون. آن قطاری از عکس های فوری از جدی سفارش خود را در اصیل ترین و استانی کاشت دانه های خود را از سقوط اجتناب ناپذیر در روند در حالی که با یادآوری شما چه می تواند بوده است.

دانستن پهن داستان را به مقصد کلون جنگ قطعی ساختار. در وادار کردن داستان برای رسیدن به یک از پیش تعیین نتیجه تقریبا مجموعه در انتقام از Sith قلمرو آن نگهداری می شود داستان از درهم و برهم در aimlessly یا تنظیم عرشه مانند بسیاری از ماقبل آخر فصل انجام دهید به عنوان یک چوب زیر بغل. وجود دارد اندازه گیری تمرکز با هر فصل جاری به بعد به تصویر کشیدن 360 درجه فساد از هر دو روح و پشتیبانی سیستم بسیار شبیه چگونه سیم بررسی چند وجهی گسل است که نگه داشته درونی-شهر بالتیمور از همیشه شکستن چرخه خشونت و درد که روکشی از آن است.

بیشتر به طور خاص دانستن مقصد در واقع قدرت از جزئیات این سفر بسیار شبیه Better Call Saul‘s دلخراش مارپیچ رو به پایین. بیشتر دوستانه Anakin دیده در جنگ های کلون و عمیق تر اوراق قرضه او اشکال با Obi-Wan, آشوکا, رکس و حتی Palpatine خود را از سقوط بیشتر از همه دردناک روده. ما را بیشتر به وضوح مسیر او می توانست در این راه او باید گرفته شود و اگر تنها تعداد کمی از عناصر را از سفر خود را بازی کرده بود متفاوت است. نگاه ما به اشتباه و تاسف است که نقطه جدول زمانی و در نگاه به گذشته مجموعه ای از کهکشان مستقیم البته برای فاجعه است. هر یک از ضرب و شتم ساخته شده است از همه بیشتر تاثیرگذار دقیقا به این خاطر که ما در حال حاضر می دانم که از ماندگاری و آسیب آن می شود. سوال “چه می شود اگر؟” می شود مست.

این فصل آخر از این جنگ های کلون در دیزنی+—تا حد زیادی رانده شده توسط Ahoska Tano که تنظیم شده است برای او live-action اولین بار در فصل 2 از این Mandalorian—مسلما موثر در چکش مرکزی تم که فقط به خاطر اینکه همه از دست رفته است به این معنا نیست که ما مبارزه را متوقف کند. اگر شما ایستاده زمینی خود را برای مدت طولانی به اندازه کافی شاید جهان نمی تواند کمک کند اما تغییر در اطراف شما. و فقط چون ما می دانیم که در آن داستان است که رهبری به این معنا نیست که جزئیات جدید نمی تواند غنی سازی سفر در طول راه. دانستن نهایی سرنوشت و تجربه آن دو چیز بسیار متفاوت است. این یک حقیقت کلون جنگ همواره درک بهتر از بیشتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>