نامحدود ‘شعار’ تاخیر در مورد به حداکثر رساندن سود در سطح جهان

Tenet Box Office Coronavirus Warner Bros

هنوز هم از کریستوفر نولان را نکنيد. ملیندا سو گوردون/Warner Bros

یکی از مهم توسعه انجام گیرد این آخر هفته گذشته و یکی از مهم توسعه را ندارد. اولین بار, چینی, سینما بازگشایی شد و پس از coronavirus همه گیر و همه 70,000 تئاتر بسته از ژانویه تاکنون است. چین دومین جعبه دفتر منطقه در جهان پس از ایالات متحده است. سپس به عنوان ما در حال حاضر می دانستم که برادران وارنر’ شعار نیست آمار تئاتر در آن اصلی, تاریخ انتشار و همانطور که از صبح امروز شده است با تاخیر به طور نامحدود.

این دو فاکتور مهمتر متصل برای آینده سینما به عنوان studios کشتی با چالش غیر ممکن از انتشار فیلم جدید به جهان در حال تغییر. برای اولین بار در تاریخ هالیوود و امریکا ممکن است کشیده اند کوتاه نی.

عمده آمریکایی غرفه زنجیر مانند AMC شاهوار و Cinemark باقی می ماند بسته به لطف افزایش تعداد جدید COVID موارد است. اکثریت این کشور 5,500-plus سینما در حال حاضر عملیاتی که دارای چهار 2020 دفتر جعبه. پس از امریکا می کند نشان دهنده بزرگترین جعبه دفتر منطقه در جهان است و از آنجا که یک فیلم می تواند درآمد بین 10 ٪ و 20 ٪ از کل آن ناخالص داخلی در نیویورک و لس آنجلس در ترکیب استودیو مبارزه دندان و ناخن به تاخیر عمده خود را به فیلم های پرفروش تا زمانی که آنها می تواند تضمین نسبتا قابل بازگشت سرمایه گذاری در اینجا در خانه. در حالی که استودیو بازی انتظار بازی در امریکا و مناطق خارج از کشور همچنان به بهبود می یابند.

همچنین نگاه کنید به: Garrett Hedlund در مبارزه با شدت جای دور افتاده در خاک موسیقی’

هر دو کشور چین و روسیه تا حدی بازگشایی سینما در این ماه است. حدود 18 درصد از جهانی سینما که در واقع از سر گرفته کسب و کار با توجه به Gower خیابان پژوهش تحلیلگر تئاتر بینش. در میان تئاتری بازارهای ردیابی توسط کام اسکور فراهم می کند که دفتر جعبه اطلاعات برای صنعت فیلم, 77% فیزیکی سینما در سراسر منطقه آسیا و اقیانوس آرام در حال باز کردن در حالی که 35 درصد از فیزیکی سایت در سراسر اروپا و خاورمیانه و آفریقا هستند یک بار دیگر عملیاتی است. در این رای به اندازه کافی غیر آمریکایی تئاتر می تواند باز به دیدار با برخی از بسیار پیش بینی اوت تاریخ انتشار مانند دیزنی مولان (21 اوت).

جان Fithian رئیس جمهور و رئیس اجرایی ملی Assn. تئاتر صاحبان (ناتو) گفت: لس آنجلس تایمز در اوایل این ماه که استودیو نیاز به شروع به انتشار فیلم جدید که در آن قابل اجرا است. “اگر جواب این است:” ما در حال رفتن به صبر کنید تا 100% از تئاتر باز هستند, ما در حال رفتن وجود داشته باشد تا زمانی که یک سال از وقتی که در حال حاضر وجود دارد یک واکسن” Fithian گفت. “این است که وجودی برای سینما صنعت است. اگر ما یک سال بدون فیلم های جدید, آن را بیش از.”

با تعداد فزاینده ای از خارج از کشور تئاتر آماده از سرگیری عملیات studios شده اند آمار با موجی از انتقاد برای اولویت آمریکای شمالی دفتر جعبه در هزینه از بازارهای خارج از کشور. خارجی تئاتر قادر به با خیال راحت بازگشایی گرسنگی جدید فیلم های پرفروش تا زمانی که امریکا آماده است تا به آنها بپیوندید ؟ در حال حاضر پاسخ این قرار است که بله.

به طور عمده در فیلم های پرفروش را دریافت خواهد کرد روز و تاریخ انتشار در سراسر جهان در همان زمان برای جلوگیری از اخلال گران و دزدی دریایی. در برخی موارد tentpoles باز خواهد شد در شمال امریکا قبل منتشر شده در خارج از کشور به عنوان استودیوهای هالیوود ترجیح می دهند برای به حداکثر رساندن پتانسیل درآمد در داخل کشور که در آن آنها در حفظ و تقریبا 50 درصد از فروش بلیط به عنوان مخالف به 25 درصد در خارج از کشور. اما این همیشه صدق نمی و بین المللی آزادی قبل از داخلی باز شده است همه مالی عذاب و دل تنگی به عنوان فوربس به تازگی اشاره کرد. در برخی از نقطه, بین المللی تئاتر نمی تواند توجیه ماندن بدون باز کردن مطالب جدید برای مشتریان پرداخت که به معنی studios نمی خواهد بود قادر به نگه داشتن در تحویل تا زمانی که امریکا باز است.

هر چند امریکا ممکن است نشان دهنده تک-بزرگترین جعبه دفتر منطقه در خارج از کشور فروش بلیط به طور معمول بيش از 70 درصد از فیلم های پرفروش جهانی درآمد. هر Gower خیابان بازارهای بین المللی برای محاسبه به طور متوسط 64 درصد از درآمد 2019 10 highest-grossing در سراسر جهان عناوین. در سراسر 23 فیلم های مارول سینمایی جهان است که به طور متوسط حدود 610 میلیون دلار در خارج از کشور فروش بلیط به تنهایی. بازارهای بین المللی را نیز ثابت شده است به خصوص با ارزش برای کریستوفر نولان فیلم به عنوان به خوبی به عنوان جیمز باند طرفداران. سوابق خود باز کردن درب برای امکان مبهوت برای اجرای شعار و یا هیچ وقت به مرگ به عنوان سنتی 1 هفته جهانی هل مدرن فیلمهای عصر.

ممکن است این روش ارجح است اما در برخی از نقطه, استودیو نیاز به انتشار فیلم جدید به منظور تولید درآمد. در انجام این کار, آنها ممکن است قربانی برخی از داخلی دفتر جعبه صعودی اما در چه نقطه در سراسر جهان سینمایی یخ تبدیل شدن به غیر مسئولانه به خط پایین ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>