آخرین بار 19 Kushok Bakula رینپوچه دیدم برادر بزرگتر بود در سال 1926 قبل از او در سمت چپ برای تبت به تکمیل تحصیلات عالی. اما آن را تنها 60 سال بعد هنگامی که برادران در ملاقات عاطفی مراسم.

منn گذشته بهتر هند به طور گسترده تحت پوشش زندگی و زمان از 19 Kushok Bakula رینپوچهبالا رتبه بندی بودایی راهب سیاستمدار و عضو پارلمان و دیپلمات در نظر گرفته شده توسط بسیاری به عنوان “معمار مدرن Ladakh’.

ارتقاء

در حالی که یکی می توانید مواد کافی در قابل توجه این شخصیت حاضر وجود دارد یک داستان قابل توجه است که اغلب فرار توجه بسیاری از. این یک داستان در مورد برادر بزرگتر خود Tashi Phunstog Namgyal بود که هنگامی که پادشاه کوچک fiefdom به نام Matho حدود 20 متر دور از له. یک روز Namgyal سمت چپ صفحه اصلی بدون هیچ ردی تنها به پیوست با برادرش 60 سال بعد.

در اینجا این است که خود داستان های باور نکردنی.

تراژدی و یک تلاش طولانی

قبل از پرداختن به این داستان کمی زمینه مورد نیاز است. رینپوچه تنها شش سال از زمانی که او به رسمیت شناخته شده به عنوان 19th تجسم Bakula Arhat که با توجه به ماهایانای سنت بودیسم یکی از 16 رئیس شاگردان بودا. به مقصد برای یک زندگی رهبانی او فرستاده شد به تبت برای تحصیلات عالی در سن 10 سالگی در سال 1926.

این بود که آخرین بار او را پدر خود Raja Nagwa Thyas و برادر بزرگتر Tashi Namgyal که او را موفق. زمانی که رینپوچه بازگشت به لاداخ 14 سال بعد پس از مرگ پدرش در سال 1940 او در بر داشت که برادر خود را به حال به طرز مرموزی ناپدید شد.

شرایط از ناپدید شدن او شد و غم انگیز به حداقل می گویند. دو بار ازدواج Tashi Namgyal خود را از دست داد اولین بار در طول تولد اولین فرزند خود. پس از از دست دادن پدرش و همسر دوم تحت شرایط غم انگیز, او در مجموع دور و از دست همه علاقه به امور دنیوی. پریشان و قادر به تحقق خود را زمانی وظایف او خانه را ترک کرد اعلام نشده را پشت سر یک پسر و دختر در مراقبت از خانواده گسترده.

هیچ کس نمی دانست که در آن او تا به حال رفته و آن را به عنوان یک شوک عمیق به خانواده است. اگر چه پیشگویی نشان داد که او زنده بود و زندگی به عنوان یک هندو زاهدانه وجود نداشت و شواهد بتن. اما بر اساس این استخاره می رینپوچه صرف نزدیک به پنج دهه به دنبال او. در این دهه او بازدید از اماکن مقدس و زیارت سایت های مانند قسمت های در بانک ها از رودخانه گنگ در بنارس و هریدور ساخت چندین سوالات و امیدوار به دریافت کلمه از برادر خود زندگی می کنند در میان sadhus (مرتاضان) وجود دارد.

وجود دارد چندین گزارش مختلف رؤیت اما هیچ یک از آنها panned. اگر چه این خانواده تا به حال بیشتر یا کمتر داده تا جستجو نزدیک به دو-سه دهه پس از او سمت چپ رینپوچه هرگز به امید پیدا کردن برادر خود را.

در حالی که جستجو برای برادرش رینپوچه زندگی خود را در زمان بسیار متفاوت مسیر از چیزی است که معمولا از یک راهب بودایی است. از کمک به سازماندهی دفاع از لاداخ از قبیله ای پاکستان اظهارات در سال 1948 دفاع از منافع خود در مواجهه خصمانه جامو و کشمیر دولت برای خدمت در منطقه به عنوان دو عضو پارلمان به او کمک usher مردم لاداخ به عصر مدرن.

For the story.
Tashi Namgyal های سابق رجا از Matho.

شکستن در مورد

در سال 1985 زمانی که رینپوچه در خدمت به عنوان یک عضو از اقلیت های ملی کمیسیون او موفق به دریافت اخبار از کسی که همسان او برادر بزرگتر فیزیکی توضیحات. این گزارش در مورد سالمندان زاهد گوشه نشین زندگی در کوه کلبه در نزدیکی Manali هیماچال پرادش که می تواند صحبت می کنند Ladakhi. مشتاق به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در رینپوچه فرستاده خود را با مدیر Thupstan Targyes به تعیین مکان واقعی که در آن این sadhu زندگی می کرد. پس از بازگشت خود Targyes گفت رینپوچه که این sadhu زندگی در نهرو Kund نزدیکی Manali.

“اما آن را سخت به صورت قطعی از همکار نمی خواهد فاش کردن هویت خود را به هر کسی…این بابا ظاهرا حفظ هیچ روابط با هر کسی و نشان داد هرگز هویت خود را به بازدید کنندگان است. گاهی اوقات آن گزارش شد, او را پذیرفت که او از لاداخ اما به عنوان اطلاعات آنجا که هر کسی می تواند به اینسو انسو جمع کردن. اما روشن بود که بابا می تواند درک Ladakhi و بیشتر جالب توجه است او همچنین به نظر می رسد به دانستن در مورد برخی از افراد و حوادث خاص در Ladakh تاریخ است که پیشنهاد او می تواند رینپوچه برادر می گوید:” سونام Wangchuk بود که رینپوچه دستیار شخصی در زمان.

وجود دارد حتی در موارد که در sadhu عمدا گمراه کردن مردم از لاداخ در مورد هویت واقعی خود را. اما اخبار از رویت رسیده بود دیگر اعضای خانواده به خصوص پسرش, مادر و خواهر. همه آنها بازدید سفید ریشو زنجیره ای, سیگار, sadhu و آمد متقاعد شده است که مرد بود و در واقع رجا Tashi Namgyal. چه تقویت اعتقاد خود بود نزد او راه رفتن با لنگی که دقیقا همسان راه او راه می رفت. اما او هرگز واقعا خودش را نشان داد به آنها.

ارتقاء

متقاعد رینپوچه تصمیم به بازدید او را در کنار Wangchuk. ورود در نهرو Kund, 20 متر دور از Manali در راه به Rohtang تصویب در نزدیکی رودخانه Beas در یک صبح پاییز سرد از سال 1986 هر دو رینپوچه و سونام Wangchuk یافت که هیچ نشانه ای از یک انسان حل و فصل در نزدیکی کلبه او ظاهرا در زندگی.


همچنین بخوانید: فوق العاده Ladakhi راهب که کمک به ارمغان بیاورد صلح آمیز دموکراسی به مغولستان


مراسم

در ابتدا رینپوچه خواسته Wangchuk به بازدید از کلبه و اطلاع نجیب زاده از سفر خود. زمانی که Wangchuk گفت: sadhu زندگی در داخل که رینپوچه در خارج از انتظار او در ابتدا واکنش نشان داد و با سردرگمی است که به زودی تبدیل به شادی. اما قبل از Wangchuk می تواند دعوت رینپوچه به کلبه sadhu از او خواست برای کمک به تمیز کردن محل و نور برخی از هیزم برای گرم کردن محل.

هنگامی که گرد و غبار حل و فصل رینپوچه وارد کلبه.

“پس از قطع تمام دنیا روابط رجا Tashi Phunstog Namgyal هرگز فاش ساخت خانواده و روابط شخصی برای بیش از 60 سال است. اما زمانی که او را دیدم رینپوچه خود را برادر کوچکتر وارد اتاق کوچک او نمی تواند خود را کنترل احساسات. او ایستاده بود تا از صندلی خود و محکم در آغوش رینپوچه…اشک نورد پایین گونه من به عنوان من به تماشای این دو شاهزاده هر دو از آنها را در راه های مختلف انتخاب کرده و به نفی جهان و خانواده به دنبال راه معنویت را چنین احساسی مراسم” به یاد می آورد Wangchuk.

For the story.
19 Kushok Bakula رینپوچه (سمت چپ) با برادر خود Tashi Namgyal.

رینپوچه در عین حال نیز نمی تواند پنهان کردن خود لذت بسیار زیاد از دیدن برادر خود را بعد از 60 سال است. در متعاقب آن گفتگو Tashi Namgyal صحبت از زندگی خود را به عنوان یک زاهدانه, ناپایداری سفر خود را از طریق برمه و مناطق همسایه در طول جنگ جهانی دوم او در نهایت وارد در زمان اقامت در کوهپایه های هیمالیا را بسیار زیاد دانش هر دو از هندو و بودایی مقدس. در بین صحبت های خود را, او را انتخاب کنید تا فلوت و بازی چند آهنگ را به عنوان به خوبی. او حتی بدون پوشش او بیشتر اختیار داشتن باارزش بود که یک عکس از یک دختر بسیار جوان رینپوچه و گفت: “شما همیشه با من”.

اگر چه هر دو آنها را تا به حال نگه داشته و در تماس برای 60 سال Tashi Namgyal شنیده بود از رینپوچه کار برای مردم از Ladakhis او در سفر خود را. در پایان گفتگو رینپوچه از او پرسید که آیا او می خواهم به بازدید از لاداخ.

“مانند یک واقعی sadhu بابا این پاسخ بود که او را اگر او Laxman (از رامایانا حماسه) خواهد با او بروم. به این رینپوچه راننده سرشونو تکون دادن در توافق و وعده داده شده برای ایجاد ترتیبات لازم می گوید:” Wangchuk. یک بار Tashi Namgyal آمد به خانه پسرش Rizong Sras رینپوچه که باقی مانده است تا این روز یکی از مهایانه پیشرو علما و معنوی استادان در زمان مراقبت از نیازهای خود را. اگر چه او صرف چند ماه در قصر در Matho او هرگز نمی تواند acclimatize و رفت و برگشت به کلبه خود را در کوه.

For the story.
برادران را ملاقات یکدیگر اغلب پس از اولین مراسم.

آن را در پاییز سال 2003 زمانی که او در نهایت به تصویب رسید در سن رسیده از 100. تنها چند ماه بعد از رینپوچه گذشت نیز هست. او 86 سال سن در زمان.

با وجود اینکه متولد در خانواده سلطنتی هر دو برادران داد تا زندگی راحت آن را شامل. در حالی که یکی از سمت چپ به خدمت مردم دیگر رفت و خود را در تلاش روحانی به دنبال پاسخ به مشکل وجودی سوالات. زمانی که آنها پیوست 60 سال بعد به عنوان برادران آنها همچنین دریافتند در خود شخص مرتاضان اجتناب جهان مادی است.

اما یک چیز آنها نمی تواند تسلیم شد و عشق خود را برای یکدیگر.

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im