افتتاحیه Antonyo جوایز افتخار بهترین از تئاتر

آدرین وارن در تینا ترنر موسیقی. مانوئل هارلن

در ژوئن 7, برادوی جامعه به خاک سپرده شد چهره خود را در بالش و اجازه خام, دل شکسته, فریاد زدن. تونی شب 2020 آمده بود و رفته است. در واقع آن را تا به حال حتی آمده است. هنرمندان, طرفداران و حتی منتقدان چپ احساس ناقص است. پس از آمریکا تئاتر بال که اداره آنتوانت پری جوایز به طور نامحدود به تعویق افتاد این مراسم با توجه به سراسر شهر بود خاموش برادوی پرتاب شد و به برزخ است. بود 2019-20 فصل بیش از ؟ می تواند آن را تمدید شود به سقوط ؟ است این نمایشگاه تنها به جایزه نشان می دهد که باز و چشم پوشی از 14 است که نمی? از تونی نظر خواهد این دوره برای همیشه شناخته شده به عنوان از دست رفته فصل ؟

هیچ یک از این سوالات پاسخ داده شده است اما دو بازیگر را متوقف کرده اند و انتظار و انجام چیزی. این جمعه, ژوئن 19 (یک.k.یک. Juneteenth) این Antonyo جوایز خود را نگه دارید افتتاحیه مراسم پخش آنلاين رایگان در یوتیوب (فرش قرمز در 6 p. m.; نشان می دهد در 7 p. m.). این رویداد یک تولید برادوی, سیاه,افتخارات, بازیگران کارگردانان نویسندگان و طراحان از سراسر سیاه برادوی و خارج از برادوی جوامع است.

دو نخست محرک پشت این رویداد در حال درو سایه و داریوش Barnes بازیگران که مشاغل بودند را در خود نگه دارد با خاموش کردن (بارنز شده بود در چیست دختران و متصل است به مایکل جکسون بیوگرافی-موسیقی). سایه تاسیس برادوی در سال 2012 برای حمایت از سیاه و تئاتر و هنرمندان تئاتر اما تکرار برای اولین بار از Antonyo جوایز را در لحظه ای مهم به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات اتفاق می افتد در سراسر جهان است. عمدتا سفید و تئاتر موسسات در ضمن باید بررسی شده است که چگونه آنها کمک به نژادپرستی نظاممند در این زمینه است.

الفی فولر و آنتوانت Crowe-میراث در MCC تئاتر BLKS. Deen ون Meer

“ما شروع به برنامه ریزی در حدود شش هفته پیش—قبل از تغییر در اجتماعی, آب و هوا قبل از تظاهرات” سایه توضیح می دهد. “آن بوده است منبع ما از شادی در وسط که در قرنطینه و از دست دادن شغل ما است. بنابراین پس از آن اتفاق افتاد که در زمان مناسب که در آن مورد نیاز مردم این چیز خاص است.”

“ما تا به حال برخی از ایده کلی از آنچه که شامل در نمایش” بارنز می افزاید. “در ماه مه درو جمع آوری یک گروه از هنرمندان شروع به نوشتن یک تیم و همه ما شروع به صحبت کردن و spitballing در مورد آنچه در آن به معنی به راستی جشن سیاه و تئاتر و هنرمندان تئاتر. توپ آغاز شده نورد. این واقعا crazily آلی است.”

این مراسم شامل فرش قرمز, افراد مشهور, مجریان (Audra مک دونالد Tituss برگس LaChanze و دیگران) و موسیقی اعداد مرتب شده و تشکیل شده توسط آلن رنه لوئی. “آلن شروع به نوشتن این واقعا پیش بینی هفت دقیقه تعداد باز “زمانی که تئاتر می رود تاریک” می گوید: “سایه. “که روشن آتش به همه است.” (تولید کنندگان نمی خواهد به جزئیات بروید اما یکی ممکن است انتظار یک boffo cameo پر باز شماره.)

بر خلاف Tonys یا دیگر جوایز تئاتر (New York, درام, منتقدان, دایره, Lucille Lortel و غیره.) این Antonyos است که مردم انتخاب شده. هر کسی می تواند رای گیری آنلاین; در ژوئن 12 قطع نزدیک به 10 ، 000 نفر تا به حال خود را بررسی مجازی جعبه.

(چپ به راست) Morgan, Lee, James Jackson Jr., Jason Veasey لری Owens Antwayn قیف و John-Michael Lyles در عجیب و غریب حلقه. جوآن مارکوس

چه کسی برنده خواهد شد ؟ هر چیزی می تواند اتفاق می افتد اما هیچ کس را شگفت زده خواهد شد اگر آدرین وارن به رسمیت شناخته شده است برای او آتشفشانی عملکرد تینا: از تینا ترنر موسیقی و یا اگر لری اونز مفتون رای دهندگان به صورت شدید و خنده دار سفر از طریق Michael R. Jackson عجیب و غریب حلقه.

از نظر دسته بندی های بسیاری از صدای آشنا: بهترین بازی, بهترین موسیقی, بهترین احیای. بهترین بازیگر دسته تقسیم می شوند بین برادوی و خارج از برادوی و آنها عبارتند از هنرمندان از همه جنس. “ما باید یک ترانس زن در تیم ما Ianne زمینه استوارت و او همه چیز در مورد دسته ها بودن جنسیتی فراگیر و غیر دودویی” سایه توضیح می دهد. “من فکر می کنم این مجموعه یک مثال به خصوص برای جامعه ما هستند که شامل همه مردم است.”

برندگان در شب جمعه خواهد دیجیتال مخصوص جایزه اگر چه سایه و بارنز امید فیزیکی مجسمه هنگامی که مردم می توانند جمع برای آینده Antonyos. بله این سازمان مصمم است که آن را نه یک. “در این کار بوده است محافظ حباب از شادی می گوید:” بارنز. “این اعتراض ما این است که کمک مالی ما نسبت به مبارزه نسبت به علت است. این است که چگونه ما می خواهیم در این لحظه است.”

در علاوه بر این به یک بیماری همه گیر در سراسر کشور تظاهرات و اقتصادی خراب کردن این لحظه نیز شامل انتخابات ریاست جمهوری. اگر تونی و اسکار مراسم بودند وقوع یک انتظار می رود بالاتر از حد معمول خارج قسمت از مشاهیر ساخت سیاسی اظهارات از تریبون. “سیاه بودن در آمریکا این است که یک بیانیه سیاسی,” سایه ادعا میکند. “فقط قادر بودن به ما بگویید داستان از طریق این قطعه خاص را به عنوان خوانده شده سیاسی بلکه آن را به خارج از شادی و غرور و افتخار است که ما باید در جامعه ما برای کاری که ما انجام می دهیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>