ایده های برش از ‘Star Wars: The Rise of اسکای واکر’ نشان داد

Star Wars: The Rise of skywalker deleted scenes and concepts spoilers

آنچه تقریبا ساخته شده راه خود را به Star Wars: The Rise of اسکای واکر است که به همان اندازه به عنوان جذاب به عنوان محصول نهایی. لوکاس فیلم/دیزنی

توقف من اگر شما شنیده ام این یکی قبل از: جنگ ستارگان فیلم های پرفروش می تواند کاملا تفرقه تجربه سینمایی. مسلما هیچ دیگر جریان اصلی فیلم حق رای دادن در تاریخ اخیر ثابت کرده است که پلاریزه به عنوان یک کهکشان دور ، که می ایستد به ویژه برای Star Wars: The Rise of اسکای واکر, co-نوشته شده توسط J. J. Abrams و Chris Terrio و کارگردانی آبرامز به عنوان قسط نهایی در وسیع اپیزودیک Star Wars saga. فیلم زخم درآمد هر دو بالاترین جعبه دفتر کل ($1.05 میلیارد دلار) و گوجه فرنگی فاسد نمره (52 درصد) در میان دیزنی-عصر عاقبت سه گانه است. در حالی که در ماه های پس از آن در ماه دسامبر انتشار اختصاص داده شده به nitpicking و تجزیه و تحلیل آنچه که ممکن است تقسیم طرفداران حتی بیش از آنچه که از آن ساخته شده به محصول نهایی چیزی است که نیست.

در مارس 31, Lucasfilm, خلاق, هنر مدیر فیل Szostak منتشر هنر Star Wars: The Rise of اسکای واکریک کتاب جدید را پوشش می دهد که مفهوم هنر و داستان بودند که در نهایت برش از فیلم است. چند ضلعی را عمیق شیرجه رفتن به عمده نقاط طرح که شامل نمی شد و ما در اینجا به برجسته کردن برخی از juiciest در میان آنها است. برای مثال آیا شما می دانید که فین (John Boyega) و Poe (اسکار آیزاک) در اصل مجموعه ای به کشتی سوار در ماجراجویی خود را در جهت پیدا کردن یک کد-شکستن ماشین که نشان دهد برنامه ای برای پایین آوردن اولین سفارش ؟ این را segued به معرفی Keri Russell شخصیت.

با توجه به چند ضلعی, “top-secret تکنولوژی شده اند در معرض خطر قرار داده در اوایل فیلم وقتی که ضربت حمله یک میخانه در برفی سیاره است. شهرستان که در آن همه صورت گرفت که در نهایت تبدیل به Kijimi محل در فیلم نهایی که در آن قهرمانان ما ملاقات با Zorii سعادت است.”

یکی عادلانه نقد یک فن می تواند تنبلی و سنگینی حرکت کردن در عاقبت سه گانه است که توسعه شخصیت از هر دو فین و Poe متوقف شده پس از Rian Johnson آخرین جدی. در این فیلم فین آمد به درک اهمیت مبارزه برای یک علت بزرگتر از خود در حالی که پو دریافت یک دوره سقوط در تفاوت بین heroics و رهبری است. در ظهور اسکای واکراین تم نسبتا ثابت باقی می ماند. Poe ویژه مستقر شد بیشتر برای تسکین خنده دار در نهایی خود را ظاهر.

یک ایده به آب فین داستان کمی بود به فاش کردن “طولانی از دست خواهر و برادر بود که رشته در یک سیاره زباله” که تا به حال اطلاعات مهم است که می تواند منجر به اولین سفارش سقوط. همانطور که برای پو متعددی وجود دارد ایده های شناور خود را زیر طرح عمق بیشتر و ارتباط. این شامل یک اینک آخرالزمان-الهام بازحمت حرکت کردن تا رودخانه در یک باتلاقی دزدان دریایی جهان و یک Guardians of the Galaxy-esque به نوبه خود که در آن او ربوده شده توسط این گروه از فروشندگان مواد مخدر که او مطرح شده است. نه ساخته شده است در نهایت کاهش دهد.

پیش از ظهور اسکای واکر‘s آزادی سابق دیزنی مدیر عامل Bob Iger اعلام کرد که جنگ ستارگان فیلم را مختصر وقفه. به زودی پس از آن اعلام شد که بازی تاج و تخت showrunners David Benioff و Dan Weiss خواهد راه اندازی یک جدید جنگ ستارگان سری فیلم ابتدا در سال 2022 ارائه یک پنجره اصلی صفحه نمایش بزرگ منتشر شده است. اما این پروژه تاکنون اوراق ترک هیچ کلمه ای رسمی به آنچه به عنوان بعدی جنگ ستارگان فیلم خواهد بود و یا زمانی که از آن خواهد رسید. (خود ما پیشنهادات).

در کوتاه مدت دیزنی+ خواهد بود که به خانه جدید جنگ ستارگان محتوا با تشکر از فصل 7 از سری انیمیشن The Clone WarsSeason 2 از این Mandalorian (ورود بعد از این سال) یک سرکش یک prequel سری بازی دیگو لونا شورشی جاسوسی Cassian کرد و Ewan McGregor طولانی-gestating Obi-Wan Kenobi spinoff سریال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>