Dakota Johnson stars as Maggie Sherwoode, Ice Cube as Jack Robertson and Tracee Ellis Ross as Grace Davis in The High Note

(L به R) Dakota Johnson ستارگان به عنوان مگی Sherwoode یخ مکعب به عنوان جک رابرتسون و Tracee Ellis Ross به عنوان فضل دیویس در بالا توجه داشته باشید. گلن ویلسون/ویژگی های تمرکز

به عنوان دنده چسبیده و رضایت بخش به عنوان شش ساعت بولونی در جان و Vinny و به عنوان جوشان به عنوان به خوبی سرد رایگان شیشه ای گازدار آناناس در یک تولید کننده خانه در تپه های بالا توجه داشته باشید این است که کاملا غیر منتظره و کاملا دلربا تابستان فیلم throwback. اگر نیست آن را به آسانی در دسترس برای جریان مه 29, این یک فیلم است که به خوبی مناسب در تابستان آینده از این درایو در.

وجود دارد مقدار زیادی به مدیر Nisha susan mccann را دنبال کنید تا به سال گذشته ساندنس افسونگر در اواخر شب. آن را ترکیبی از موسیقی, داستان عاشقانه, مبتکر, شخصیت, کمدی برای گفتن یک داستان در مورد عقب انگیزه های موسیقی پاپ صنعت و چه جاه طلبانه زنان حرکت آنها را. در همان زمان این فیلم احساس می کند تقریبا لطیف در آن سبکی بازگشت به زن محور مدرن طنز افسانه مانند شیطان پرادا می پوشد و رقص کثیف.

در نهایت این فیلم یک یادآوری به موقع است که چه چیزی باعث موفقیت یک فیلم نیست وحشتناکی پیچیده—حتی در حالی که آن باقی می ماند terrifically نادر است. راز سس در اینجا دو قسم است. برای شروع وجود دارد این است که برای اولین بار فیلمنامه و سابق کا دستیار فلور Greeson سنگ جامد اسکریپت که به نظر می رسد در سال 2018 لیست سیاه. سپس شما باید یک کوارتت از فوق العاده با استعداد منجر هنرمندان هر یک را در موقعیت ایده آل نه تنها خود را به نمایش مجموعه ای منحصر به فرد از مهارت و همچنین نشان دادن چند ما نمی دانیم که آنها تا به حال.

همچنین نگاه کنید به: ‘لیگ عدالت تاریک: Apokolips جنگ’ ارائه می شود در وعده های اسنایدر برش

راه اندازی یک آشنا یک. مگی (Dakota Johnson) یک قرار بر مشهور دستیار شخصی که همکاران او را به طور منظم شناسایی به عنوان یک کارآموز با وجود او سال های بسیاری از خدمات است. بین آب سبز و تمیز کردن و خشک اجرا می شود (به خصوص یکی از کارهای عادی و روزمره آشکار است یک پیاده روی تا Runyon دره عمیق و باریک به ضربه محکم و ناگهانی یک عکس برای رئیس او ” Instagram) او مخفیانه پرورش یک رویای تبدیل شدن به یک رکورد تولید یک کار infamously غیر دوستانه به زنان است. (پس از تولید از سال غیر کلاسیک جایزه اول اهدا شد و در سال 1975 هیچ زنی تا به حال بوده است گیرنده.)

رئیس فضل Davis (Tracee Ellis Ross) یک خواننده نه چندان زیادی در کاهش بر روی تردمیل از greatest hits ورزشگاه را نشان می دهد و زنده کنسرت آلبوم که عنوان مستقیم به سمت cush وگاس اقامت. که کم فشار بزرگ پرداخت وضعیت ثابت خواهد بود ایده آل برای مادام العمر مدیر جک (Ice Cube) و شاید بهترین است که یک زن خواننده موسیقی پاپ می تواند امید برای یک بار آنها لبه های گذشته سن 40 سالگی.


توجه داشته باشید ★★★1/2
(3.5/4 ستاره)
کارگردان: Nisha susan mccann
نوشته شده توسط: فلورا Greeson
بازیگران: Dakota Johnson, Tracee Ellis Ross, کلوین هریسون جونیور, June Diane Raphael, Zoe چائو ادی ایزارد و بیل پولمن
مدت زمان: 113 دقیقه.


طولانی انجام شده ترین زن بازیگر کمدی در تلویزیون به نام جولیا لوئیس-دریفوس, Ellis Ross صرفا خود تیغ تیز طنز لغو احکام صادره ی اینجا. (او باعث می شود پیش پا افتاده فرایند سفارش carnitas از یک کامیون مواد غذایی یک لحظه الهام گرفته از کمیک شوق و شعف.) او همچنین ساخته شده است این پاپ ملکه از داخل, بافتن فضل را برنده اعتماد به نفس با موضوعات آسیب پذیری و پشیمانی. (من ذکر او نیز آواز می خواند?)

Ellis Ross مهارت های قابل ملاحظه ای به خوبی همسان با کسانی که از او co-stars. جانسون خیره کننده عدم خودآگاهی و توانایی گوش دادن و پاسخ دیگر او را به بازیگران می دهد او بسیار به کار می کند به عنوان Ice Cube که عمر صنعت موسیقی تجربه به اطلاع کمیک هیاهو از خود قشنگتر اختصاص داده شده مدیر.

پس از شکست سال با نقش نور و امواجکلوین هریسون جونیور می دهد تنومند خواندن داود یک تالار با استعداد خواننده و ترانه سرا که به دلایل کاملا شخصی ترجیح می کنسرتهایی در دره نوار mitzvahs و Laurel Canyon Country Store به هم بزرگ است. (من ذکر او نیز آواز می خواند?)

اما ستاره واقعی در اینجا این است که Greeson اسکریپت. او استعداد برای باهوش یک آستر همسان است توانایی خود را به لایه های شخصیت او را فردی صحنه های پویا است. که مدیر susan mccann به تصویر می کشد تر بران و رزونانس بیانیه ای در مورد آنچه در آن به معنی یک زن در صنعت سرگرمی در اینجا از او قادر به در اواخر شب به عهد به نتیجه کلمه نوشته شده است.

زمانی که داستان طول می کشد یک پیچ و تاب بیش از حد بسیاری از در طول یک قانون نهایی نتیجه گیری در جزیره کاتالینا که مگی پدر Max (Bill Pullman) که یک نیمه بازنشسته سوارکار اسب دوانی شدن دیسک شما می توانید رول با این بیش از حد-باهوش-با-نیمی توسعه با تشکر از حسن نیت این فیلم به دست آورده تا به این نقطه است.

شد آن شادی بخش موسیقی متن جامد اصل نوشته شده برای فیلم و کلاسیک را پوشش می دهد انجام شده توسط امثال Maxine قهوه ای, دانی هاتاوی و Cher? یا شاید آن چشم از این تالار جذاب بازیگران زرنگ نوازندگان افزایش به چالش خوبی گردد اسکریپت ؟ من مطمئن هستم; اما توجه داشته باشید که هر دو یک طنز شوخی و عمیقا حمل و نقل سینما تجربه می آید که در یک زمان هنگامی که چنین چیزی به ندرت احساس کمتر ممکن است و بیشتر لازم است.

توجه داشته باشید در دسترس است بر روی تقاضا جمعه, مارس 29.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im