گوگنهایم سیاه متصدی است محکوم موزه درمان او

“Basquiat را ‘Defacement’: داستان ناگفته” در هیم. موزه گوگنهایم / YouTube

به عنوان اعتراض به خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند را گشوده در سراسر جهان نهادهای عمده در هر زمینه نیز نام خود را برای همدستی و یا مشارکت فعال در مستمر ظلم و ستم و محرومیت از مردم از رنگ. در 2019, Chaédria LaBouvier شد اولین بار, سیاه, متصدی و اولین زن سیاه به معاون کشیش بخش نمایشگاهی در موزه گوگنهایم در شهر نیویورک; نمایش “Basquiat را ‘Defacement’: The Untold Story,” بررسی یاد هنرمند زیبایی تعامل با خصومت اجرای قانون است. این نمایشگاه باید یک پیروزی برای همه درگیر, اما به جای LaBouvier می گوید او با ملاقات مستمر تلافی امتناع از تسلیم مالکیت او کار می کنند و در معرض “نژادپرست ترین تجربه حرفه ای از [او] زندگی است.”

در توییتر موضوع LaBouvier ارسال شده در چهار شنبه, او نوشت که از آغاز حرفه ای در تعامل با موزه و مدیر هنری نانسی Spector, او تا به حال به طور مداوم نبرد برای استقلال اعتبار مناسب و تقدیرنامه از گوگنهایم هنگامی که آن را به او آمد و گزینش. LaBouvier آورده بود به انجام این کار نشان می دهد به عنوان یک مهمان متصدی و نزدیک شدن به پایان قرارداد نیز استفاده می شد در برابر او به عنوان بخشی از یک مبهم تهدید به خودداری از پرداخت. علاوه بر این LaBouvier گفت که این موزه نیز دور را فشار دهید و دلسرد روزنامه نگاران از رسیدن به او و یا Spector برای اظهار نظر در Basquiat را Defacementدر نتیجه گفته کاهش تاثیر بیشتری این نمایشگاه ممکن است داشته اند.

همچنین نگاه کنید به: تیتوس Kaphar رنگ عزادار مادر سیاه و سفید برای پوشش ‘زمان’ Magazine

در همان زمان که LaBouvier نمایشگاه برگزار می شد ، گوگنهایم برگزار پانل انتشار آن و استخدام اشلی جیمز اول آن تمام وقت, سیاه, متصدی. (Okwui Enwezor حال تبدیل شدن به اولین بار, سیاه, co-متصدی نمایشگاه در گوگنهایم در سال 1996; نمایشگاه بود “در چشم: سیاه عکاسان 1940 تا به امروز”). LaBouvier دعوت به شرکت در پانل و یک کلیپ از او محکوم موزه شیوه از مخاطبان ویروسی رفت.

در بیانیه ای ساخته شده به جوهر در روز پنج شنبه یک نماینده از گوگنهایم اساسا رد LaBouvier را با خود ندارد. “خانم لا Bouvier شده توسط این موزه با همکاری روح است که با نمایشگاه های ساخته شده در گوگنهایم” بیانیه خوانده شده در بخش. “خانم لا Bouvier بود برجسته شده در این نمایشگاه مرتبط با آن از جمله مواد کاتالوگ آن ذکر شده است در پوشش به عنوان تنها نویسنده است.”

اما LaBouvier گفت که مضر درمان او دریافت کرد در حالی که کار برای موزه ساخته شده بود تنها بدتر تکرار محرومیت از تجربه خود را. “وجود افراد نزدیک به نشان می دهد که من را متهم به ‘بازی قربانی’ از اغراق و یا تصور آسیب انجام می شود که گفت که نانسی هرگز در یک میلیون سال را فشار دهید به نوبه خود به دور از نمایش و صدمه زدن به نمایشگاه و یا من در این راه” LaBouvier گفت: ناظر در روز جمعه. “من اساسا به نام دروغگو.” او اضافه کرد که او دریافت کرده است و نه عذرخواهی از گوگنهایم و که او نمی سرپرستی هر چیزی پس از. در حال حاضر او اختصاص زمان خود را به جمع آوری پول برای معترضان و فعال شدند.

من ساخته شده نشان می دهد به عنوان یک عشق نامه ای به نیویورک و در آن است و ویرانگر بود که نیویورک موزه جلوگیری می کند نیویورکی از درگیر شدن با تاریخ خود” LaBouvier گفت. “این چیزی است که موزه ها هستند. اگر آنها در اینجا به ما یادآوری از تاریخی که گذشته آنها چه هستند؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>