بزرگ Rideshare سقوط: بارگذاری, بلند کردن اجسام و بیشتر طرح اخراج به عنوان راننده دست و پا کردن

Uber و Lyft در حال برنامه ریزی اخراج گسترده به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس ضربه خود را سوار-نقطه کسب و کار. ماریو تاما/گتی ایماژ

با پناه-در-صفحه اصلی مستند سفارشات نگه داشتن آمریکایی ها گیر کرده در داخل تقاضا برای سوار-نقطه خدمات سقوط کرد بیش از دو ماه گذشته. و در حالی که ارائه خدمات را دیده اند یک چشم انداز مثبت در عملکرد از کشور عملا تعطیل در ماه مارس رهبران صنعت در gig-اقتصاد رانندگی برنامه های در حال هدف قرار دادن یک دیوار آجری است.

در روز سه شنبه اطلاعات گزارش داد که حال بارگذاری است خانههای گلی خالی برنامه ای برای اجازه رفتن به 5,400 کارکنان یا 20 درصد از نیروی کار خود را پس از جهانی سوار رزرو کاهش یافت 80 درصد در آوریل نسبت به مارس 2019. اگر چه ارائه خدمات از جمله بارگذاری می خورد بارگذاری مستقیم و بارگذاری اتصال دیدم یک چشم انداز مثبت در قرنطینه آنها به مراتب از اندازه کافی برای جبران ضرر و زیان در شرکت هسته سوار-نقطه کسب و کار.

با توجه به SEC تشکیل پرونده در روز سه شنبه بارگذاری را دیرین ارشد فناوری افسر Thuan Pham در حال حاضر استعفای فرستاده شده (موثر مارس 16) به دلایل نامربوط به COVID-19 یک تغییر قابل توجهی است که ممکن است قرار دادن شرکت 3,800-فرد تیم مهندسی در خطر شدید کوچک سازی. اطلاعات تخمین زده است که بارگذاری می اسلش تا 3000 مهندسی مواضع در هفته های آینده.

Uber را تایید نمی کند هر یک از گزارش اخراج اعداد. یک سخنگو گفت: شرکت “است که به دنبال در هر سناریوی ممکن برای اطمینان ما را به طرف دیگر از این بحران در یک موقعیت قوی تر از همیشه.”

سوار خود را-نقطه رقیب Lyft است که به احتمال زیاد رو شبیه فروش تاثیر است. در یک ثانیه تشکیل پرونده روز چهارشنبه این شرکت گفت: این تخمگذار کردن تقریبا 1000 کارمند و یا 17 درصد از کل نیروی کار است. اضافی 288 مردم خواهد بود furloughed در حالی که حقوق و مزایای کارکنان را به پرداخت کاهش تا 30 درصد پرونده گفت. Lyft فاش نمی دقیقا چقدر کسب و کار کاهش یافته بود پس از شیوع کروناویروس.

هنوز شرکت های بزرگ کاهش سختی منعکس کننده واقعی تاثیر بیماری همه گیر. بسیاری از Uber و Lyft رانندگان باید اجرا از کار برای هفته ها. اما از آنجا که میلیون ها نفر از فرفره کارگران محسوب نمی شود به عنوان کارمند تمام وقت آنها نمی واجد شرایط برای مزایای بیکاری یا حتی یک اشاره در مقررات براده. در همین حال بارگذاری سرمایه گذاران در نظر گرفتن مسائل با مدیر عامل دارا Khosrowshahi دلار 42.4 میلیون پرداخت بسته میان شرکت بحران به پیش می رود و کلیدی مورد بحث در حال بارگذاری آینده جلسه سهامداران.

کروناویروس و ملی قرنطینه است, متوقف, همه, حمل و نقل, نه فقط بر روی تقاضا تاکسی. Uber و Lyft کوچکتر حمل و نقل همسالان (و اغلب اهداف کسب) در حال تقلا برای مقابله با کاهش ترافیک جاده به عنوان به خوبی. روروک مخصوص بچه ها برق, راه اندازی, پرنده, برای مثال, کاهش 30 درصد از نیروی کار خود را در اواخر ماه مارس به عنوان همه گیر دادند اسکوتر از شهرستانها عمده. آن روروک مخصوص بچه ها-های رقیب آهک در حال برنامه ریزی برای اخراج بیش از 100 نفر از کارکنان اضافه کردن به 14 درصد کوچک فقط دو ماه پیش.

در روز پنج شنبه, اطلاعات تازه از وزارت کار نشان داد که یکی دیگر از 3.8 میلیون آمریکایی از دست داده بود شغل در هفته گذشته فشار کل کارکنان از coronavirus ناشی از بیکاری گذشته 30 میلیون بیش از شش هفته ملی شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>