Marvel Sony Spider-Man MCU Future Details

تام هلند بازگشت به طیف پس از زمان سونی-Marvel معامله میشوند ؟ استودیو مارول

در تابستان گذشته فیلم توییتر منفجر واشر هنگامی که آن گزارش شد که استودیو مارول و سونی پیکچرز به پایان رسید کار خود را در مورد رابطه تام هلند مرد عنکبوتی. اختلاف مانند هر دیگر در هالیوود آمد برای پول است. مارول در خدمت به عنوان خلاق ستون فقرات پشت هلند وب slinger, می خواستم بیشتر برش از سود که سونی بیشتر کنترل می شود به عنوان آنها خود را روی صفحه نمایش حقوق مربوط به شخصیت است. در نهایت یک افزونه کار کرده بود که هلند بازگشت و در یکی بیشتر, انفرادی, مرد عنکبوتی از ویژگی های ورود به 2021 و یکی دیگر طیف ظاهر اعتقاد به نهایی Avengers-مانند متقاطع.

اما برگ که طرفداران فقط با دو مرد عنکبوتی حضور در مجموعه مارول سینمایی جهان است. خواهد شد یکی دیگر از فرمت توان به نگه داشتن مارول محبوب ترین شخصیت در هالیوود تک ترین به طور مداوم موفق حق رای دادن?

همچنین نگاه کنید به: لجستیکی با مانع مواجه Spider-زن اولین صفحه نمایش بزرگ

“من امیدوارم” سونی تام Rothman گفت: خبرنگار هالیوود‘s اخیر استودیو مدیران میزگرد بحث و گفتگو. “من فکر می کنم این یک کلاسیک, برنده, برنده, برنده شوید. من فکر می کنم آن را یک پیروزی برای سونی من فکر می کنم آن را یک پیروزی برای دیزنی و من فکر می کنم آن را یک پیروزی برای طرفداران.”

اما همانطور که می دانیم همه چیزهای خوب باید به پایان برسد. Rothman نمی تواند ارائه یک پاسخ قطعی در مورد مرد عنکبوتی را MCU آینده در این زمان است که به طور طبیعی افزایش برخی از شک و تردید. این یک موضوع جدید. ایده سونی بازپس حقوق انحصاری به مرد عنکبوتی شده است مورد بحث بینهایت. موفقیت تام هاردی زهرکه به دست آورده بیش از $850 میلیون نفر در سراسر جهان تنها مرکب خارج از نگرانی است که این استودیو در نهایت ادغام پیتر پارکر به سونی جهان از شخصیت های مارول (SUMC). که شک و تردید ادامه خواهد داد به رشد می کنند اگر Jared Leto را Morbius متصل با مخاطبان در این تابستان.

در حالی که سونی امیدوار به ترک درب باز برای زهر را به وجود مجاور به MCU, Marvel Studios رئیس کوین فیگ شات که این ایده را قبل از انتشار این فیلم. اما موضع خود را به ظاهر نرم شده پس از.

“[Spider-Man] نیز اتفاق می افتد به تنها قهرمان با ابرقدرت به صلیب سینمایی جهان تا که سونی همچنان به توسعه خود را Spidey-آیه شما هرگز نمی دانید چه شگفتی آینده ممکن است نگه دارید و او گفت:” در ماه سپتامبر. استاندارد هالیوود دو صحبت می کنند و یا واقعی با روشنایی ضعیف تابیدن از امید ؟

قریب به اتفاق طرفداران پاسخ به مارول و سونی مختصر تف تابستان گذشته ظاهرا نقش کلیدی در گرفتن دیزنی بازگشت به میز مذاکره است.

“این fanbase مهم است که به همه ما به نظر می رسید که واقعا پاسخ به آنچه تام [Rothman] و مردمی خود را انجام داده بود قبل از اینکه با مردم ما و آنها آن را دوست دارم” والت دیزنی استودیو سر آلن هورن گفت: در میزگرد بحث و گفتگو. “آنها مانند این واقعیت است که طیف و کوین فیگ درگیر شدند و ما شنیده بازخورد وجود دارد که پیشنهاد پیوستن به نیروهای یک بار دیگر احتمالا واقعا یک ایده خوب است.”

یا نه این است که به اندازه کافی برای رسیدن به یک دوم فرمت باقی مانده است دیده می شود. اما روشن است که در آن طرفداران ایستاده و دیزنی و سونی ثابت کرده اند که آنها مایل و قادر به کار را از طریق مسائل دشوار را به طرفداران آنها چه می خواهند. تحت این توافق جدید دیزنی را دریافت 25 درصد از سود حاصل از Spider-Man 3 در حالی که پوشش تقریبا 25 درصد از هزینه های تولید. شخصیت دو طیف انفرادی فیلم باید فروش نزدیک به 2 میلیارد دلار در سراسر جهان همراه و Spider-Man: دور از خانه است که سونی بزرگترین جهانی grosser تا کنون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im