‘برای همیشه لطفا برای پاکسازی’ اضافه به لیست در حال رشد از تعویق افتاد تابستان منتشر

بسیاری از برنامه ریزی فیلم و سریال منتشر شده بود تحت فشار قرار دادند در این سال و در حال حاضر بسیار پیش بینی پنجم پاکسازی قسط دیگر در این لیست است. این فیلم برای همیشه لطفا برای پاکسازیشد برای برنامه ریزی یک ماه جولای 10, انتشار, اما, مهلت گزارش این نمی تواند اتفاق می افتد به عنوان انتظار می رود.

در حالی که COVID-19 همه گیر شد و معقول یکی از دلایل انتشار ژوئیه به تعویق افتاد, آن را نه تنها توضیح. یکی دیگر از دلایل اولیه قضیه از این فیلم است. پاکسازی سری به اینده dystopian امریکا که در آن جدید “پدران بنیانگذار” گرانت کشور 12 ساعت به قتل هر کسی که آنها را مشاهده کنید مناسب به خصوص کم درآمد داخلی شهرستان familes.

در وضعیت فعلی جهان که در آن مردم از ترس برای زندگی خود به خود قفل دور در خانه های خود و اجتناب از توده ضرب وشتم خارج موجود خود را مقابل درب Blumhouse Productions مدیر عامل Jason Blum, تهیه کننده, از برای همیشه لطفا برای پاکسازی در کنار Universal Studios, فکر نمی کنم در این تابستان بود ایده آل برای فیلم در حالی که جهانی همه گیر شد و در جریان است.

این یک ایده مشابه برای Netflix بکشد آینه سیاه و سفید خالق چارلی Brooker که همان احساس احساسات برای فصل 5 از تکنولوژی مبتنی بر sci-fi, thriller سری.

“در حال حاضر من نمی دانم آنچه در معده وجود دارد خواهد بود برای داستان در مورد جوامع در حال سقوط از هم جدا من نه کار دور در یکی از کسانی که او گفت:” هر Inquisitr.

بلوم ساخته شده مشابه تماس اولیه در سال 2019 زمانی که فیلم شکار, فیلم در مورد مردم حال شکار برای ورزش برنامه ریزی شده بود به انتشار دو زیر تیرباران های دسته جمعی در آمریکا, گزارش Hbo.

یک توضیح دیگر به عقب براند که بسیاری از سالن های تئاتر نه اینکه باز به نمایش گذاشتن فیلم در همه. انتشار این فیلم از طریق ویدئو در تقاضا (VOD) و یا جریان سیستم عامل گزینه با توجه به اقساط قبلی از سری فروش بین 100 میلیون دلار و 300 میلیون دلار در سینماهای آن را بسیار بعید است که یک جریان نسخه خواهد برابر به آن دسته از اعداد است.

با پنجمین فیلم که آخرین قسط سودآور سری به عنوان تایید توسط نویسنده جیمز DeMarco به Entertainment Weekly, Blumhouse نمی تواند پول را با ضربه جریان است.

هر چند این فیلم از دو هفته به پس از تولید زمانی که قفل پایین رخ داده است وجود دارد هیچ تایید طرح خطوط پنجم فیلم. اما در 2018, DeMarco در حال حاضر می دانستم که آنچه در این طرح خواهد بود.

“زمانی که من آمد تا با ایده و تن به تن آن به همه آنها به نظر می رسید به لحاظ روانی امیدوار بشم و من فکر می کنم از آن خواهد شد واقعا سرد پایان ما چگونه این را یک خانه,” او گفت:.

در این زمان هیچ تاریخ انتشار رسمی تایید شده است برای برای همیشه لطفا برای پاکسازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>