خانواده یک میسوری با Coronavirus را شکست قرنطینه برای حضور در یک مدرسه رقص

روز شنبه, مارس 7, میسوری زن در بیست سالگی موفق به دریافت نتایج از coronavirus آزمون. او بیمار پس از سفر به ایتالیا و تحت تست. در حالی که انتظار برای نتایج این زن و خانواده اش بودند به شدت توصیه می شود برای خود شده است. بیش از آخر هفته به او آموخته است که نتایج آزمون بازگشت مثبت برای کوروناویروس. هنوز پدر و خواهر کوچکترش را شکست قرنطینه به حضور یک پدر و دختر در ویلا دوشن و اوک هیل مدرسه گزارش مجله تایم.

هنگامی که خبر شکست که دو تن از اعضای خانواده بوده است در حضور و غیاب در رقص پس از تماس با کسی که با coronavirus مدرسه تصمیم به انصراف از کلاس. با توجه به مقاله ویلای دوشن نمی دانم چه مدت کلاس باقی خواهد ماند لغو شد. مدرسه کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد وضعیت در این زمان.

رقص در سوال برگزار شد در ریتز-کارلتون هتل در کلیتون MO. این هتل با صدور بیانیه ای به خروجی.

“ما آگاه هستند از اخبار و گزارش و تماس مقامات بهداشتی برای به دست آوردن راهنمایی های خود را. در ضمن ما در حال برداشتن گام های اضافی برای انجام افزایش تمیز کردن هتل در مناطق که در آن رویداد میزبانی شد. رفاه مهمانان ما و همکاران از اهمیت پارامونت است.”

St. Louis County اجرایی سام صفحه به خبرنگاران گفت که بیمار پدر را دنبال توصیه می شود قوانین و مقررات و دستورالعمل ها. قرنطینه دستورالعمل قیمومیت که مردم به ماندن در خانه و محدود کردن تماس خود را با دیگر مردم و حیوانات.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز یکشنبه هشدار داد که خانواده خود جدا کرد و گفت آنها “موضوع رسمی قرنطینه است که نیاز به او و بقیه خانواده اش به ماندن در خانه خود را با نیروی قانون است.”

یک سرخوردگی صفحه در ادامه می گویند که راه این خانواده در واکنش به حادثه “است که واقعا یک داستان دو واکنش و مطالعه چگونه مردم باید و نباید واکنش نشان می دهند به کوروناویروس.”

با توجه به سنت لوئیس عمومی رادیواین مورد در نظر گرفته شده است که فرد برای اولین بار در منطقه برای تست مثبت برای ویروس. مقامات هنوز در فرایند یادگیری آنچه که او انجام داده است و جایی که او رفته است پس از بازگشت از ایتالیا در مارس 2.

این حادثه نه اولین بار است که کسی شکسته قرنطینه پس از آزمایش مثبت برای COVID-19. در هر زمان, مجله, مقاله, نیوهمشایر, مرد خانه را ترک برای حضور در دارتموث رویداد در ورمونت در نتیجه مقامات بهداشت درخواست کرد که هر کسی که در این مراسم خود جدا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>