آژانس فضایی اروپا است که کمک به هنرمندان ایجاد یک گالری در ماه

کاوشگر قمری با ماه گالری mockup ماه گالری

“زمانی که یک پروژه به پایان رسید و من آن را دوست ندارم دیگر می گوید:” هنرمند آلمانی سارا Bovelett. “من می خواهم به ترک برخی از چیزهایی که تعریف نشده و باز است.” یکی ممکن است می گویند که در تازه ترین ابتکار عمل او منجر به باز باقی خواهد ماند به پایان رسید و برای مدتی.

همکاری با او دوست و همکار هنرمند ماریا Beaumaster او ایجاد شده یکی از 100 اثر خواهد شد که بخشی از ماه گالریبین المللی مجموعه ای از هنر است که در حال ارسال به نمایش گذاشته می شود در ماه. آنا Sitnikova ماه گالری co-متصدی توصیف آن به عنوان یک “ظرف پتری-مانند گالری” با 100 یک سانتی متر مربع آثار نمایش داده شده در یک 10x10x1 سانتی متر صفحه بر روی پنل بیرونی از یک کاوشگر قمری. توسعه فرهنگ برای آینده سیارات تمدن این تیم با هدف راه اندازی این گالری در سال 2022.

همچنین نگاه کنید به: هنک Willis, Thomas نوبت وزارت دادگستری ایالات متحده و ساختمان به, بوم, پس, تاریک,

Sitnikova پیوست ابتکار در سال 2018 پس از نشست آژانس فضایی اروپا (ESA) دانشمند برنارد Foing و هنرمند الکساندر Zaklynsky که مفهوم این پروژه است. تیم فعلی—Foing, Sitnikova و co-متصدی Elizaveta Glukhova—به جلسات هفتگی و در فضایی اروپا تحقیقات و فناوری مرکز.

Bovelett درگیر شدم که Sitnikova انجام یک کارگاه آموزشی در دانشگاه و تن به تن Sitnikova یک ایده پس از 20 دقیقه جلسه طوفان مغزی.

سارا Bovelett. سارا Bovelett

در مفهوم کار Bovelett و Beaumaster با تمرکز بر ارتباط بین ماه انقلاب و قاعدگی: چرخه قمری به طول می انجامد 29.5 زمین روز جهانی چرخه قاعدگی به طور متوسط 29. آثار هنری خود را شامل یک گوی شیشه ای با تزریق خون قاعدگی. “ما به جمع آوری خون از سه نفر انتخاب شده به صورت تصادفی. آن را در مورد فرد; ما می خواهیم به خون قاعدگی یادگاری” یادداشت Bovelett. آنها کار آرتمیس 11.

“ما می خواهیم برای قرار دادن یک زن در ماه” Bovelett متحده بصورتی پایدار و محکم. آرتمیس یونانی الهه ماه و خواهر دوقلوی آپولو, این اسم برای این فضاپیما در ماه ماموریت سرنشین دار در سال 1969 با آپولو 11. الهه سه برداشت که هر معنایی متمایز است. “اما تنها آنها یک کل” توضیح می دهد که Bovelett. “زندگی در ماه باید در مورد همکاری و مقتضیات و آرتمیس واقعا مخفف آن است.”

دوازده انسان باید در ماه فرود آمد. همه آنها مرد بودند.

“از آن به بررسی سوالات مهم, می گوید:” Sitnikova کار “[از جمله] ارزش هنری ایجاد می کند برای ما چگونه کشف مقادیر بر روی زمین و ارتباط بین زنان و ماه.”

آرتمیس 11 توسط ماریا Beaumaster و سارا Bovelett. ماریا Beaumaster و سارا Bovelett

آرتمیس نیز برنامه ناسا در حال برنامه ریزی برای ارسال “اولین زن و مرد بعدی” به ماه تا سال 2024. “اگر مردم قادر خواهد بود به زندگی می کنند وجود دارد این واقعیت است که یک زن باید قادر به رفتن به ماه چیزی نیست که نیاز به توضیح” Bovelett می گوید. در اکتبر 18, 2019, فضانوردان, جسیکا Meir و کریستینا کخ در شرکت اولین زن راهپیمایی فضایی. Bovelett خواستار آن پیشرفت: “مردم در حال ایستاده و متوجه اهمیت آن.” اما او تاکید به اولویت باید یک زن فضانورد فرود بر روی ماه. “آن را هنوز هم اتفاق افتاده است و این بسیار اشتباه است.”

من از او بپرسید که چگونه او احساس می کرد که او تسلیم شد و پذیرفته شده است. “این بسیار عجیب و غریب است. این کار هم با ESA. آن چیزی smart بنابراین ویژگی های; نه معمول من پرنیان.” چشم او را دور او نشاط. “در چند سال وجود خواهد داشت و این چیزی که در ماه من می توانم نقطه به نقطه و بگو بینیم که چیزی که کمی ؟ آن را بسیار کوچک اما من از آن ساخته شده!'”

اما تا زمانی که این آثار—که هنوز هم در حال پیشرفت است—بازدید کنندگان در نظر بگیرید این پروژه ناتمام است. “یک گالری باید بازدید کنندگان می گوید:” Bovelett. “آن دیوانه می شود اگر کسی به متون من ‘با سلام من در ماه. من تو را دیدم گالری خود را! فوق العاده زیبا,'” او جوک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>