David Hogg March for Our Lives

Marjory Stoneman داگلاس دانش آموز دبیرستان دیوید هاگ صحبت می کند روی صحنه در مارس برای زندگی ما در مارس 24, 2018 در واشنگتن دی سی یک رویداد تحت پوشش در این فیلم مستند پس از پارک. عکس توسط Kevin Mazur/گتی ایماژ در ماه مارس برای زندگی ما

در روز ولنتاین سال 2018 یک فرد مسلح با یک تفنگ اتوماتیک وارد Marjory Stoneman داگلاس دبیرستان در پارک فلوریدا و آتش گشودند. در طول شش دقیقه و 20 ثانیه او را به کشته شدن 17 نفر و زخمی شدن 17 نفر دیگر. تقریبا یک شبه دانش آموزان و خانواده های آنها تبدیل غم و اندوه خود را به فعالیت. سالمندان دبیرستان دیوید هاگ و اما Gonzáles تشکیل هرگز دوباره MSD کمیته یک دانشجو به رهبری سازمان که نیازمند کنترل اسلحه. و فقط یک ماه پس از کشتار دانش آموزان در سراسر کشور سازماندهی مارس برای زندگی ما, اعتراض به حمایت قانون برای جلوگیری از خشونت اسلحه در آمریکا

این مستند پس از پارکلند است که نگاه صمیمی در افراد آسیب دیده از تیراندازی در دبیرستان, دیده از طریق در عمق, مصاحبه, مشاهده فیلم و فیلم های شخصی. “این یک داستان از انسانیت و چگونه یک جامعه و یک خانواده و یک پدر و مادر پاسخ در پی غیر قابل تصور” جیک Lefferman مدیر پس از پارک گفت: ناظر.

همچنین ببینید: جنگ زده جاده قهرمانان از ” غار ” را به اسکار سال 2020

فیلم قطاری که چگونه این فاجعه را تغییر مسیر هر کس در داخل و اطراف مدرسه شبانه. اندرو پولاک که دختر علفزار به ضرب گلوله کشته شد و نه بار و کشته می شود یک مدرسه ایمنی فعال. دانشجوی سال اول بروک هریسون که به تماشای سه تن از دانشجویان در اطراف او می میرند عهده مبتلا به PTSD. ارشد دیوید هاگ ظهور به عنوان یک اسلحه کنترل فعال و رهبر در تظاهرات دانشجویی. مانوئل Oliver که پسر Joaquin به قتل رسید, شکل, غیر انتفاعی, تغییر عکس که با هدف کاهش نفوذ NRA در سیاستمداران است.

در فوریه 12th, بعد از پارک خواهد شد به نمایش در سالن های تئاتر در سراسر ایالات متحده به مناسبت دومین سالگرد تیراندازی. ناظر خطاب به مدیران مستند امیلی تاگوچی و جیک Lefferman در مورد چگونه آنها را از روی فیلمش ساخته شده و به همین دلیل این نیست یک مستند سیاسی.

ناظر: هنگامی که شما برای اولین بار شنیدن در مورد این رویداد در پارک ؟

Lefferman: امیلی و من در حال تولید برای ABC News Nightline. در آخرین اخبار شرایط ما اغلب در انتساب و بنابراین ما وجود دارد و در آن لحظات اول که آن اتفاق افتاد. به زودی پس از آن, در آن چند روز اول ما رفت به جامعه و شروع به ملاقات با مردم و فیلمبرداری.

چگونه شما را انتخاب کنید که مردم به تمرکز ؟

تاگوچی: در ابتدای فرآیند ملاقات ما خیلی بیشتر دانش آموزان و خانواده ها و حتی معلمان است. آن را نسبتا آلی فرایند که در آن اگر آنها آماده بودند برای ادامه شرکت آنها خواهد اجازه دهید ما می دانیم. دانشجویان و خانواده های است که شما در این فیلم هستند که در ادامه به باز کردن درهای خود را به ما زمان و دوباره. ما به بازدید آنها اغلب. وجود واقعی بود اصرار در بخشی از دانش آموزان و خانواده ها هرگز اجازه دهید خود داستان محو شدن از ملی گفتگو. واقعا آنهایی که آماده به صحبت می کنند و داستان های خود را که شما می بینید در این فیلم است.

چرا شما فکر می کنید آنها به شما اعتماد به فیلم آنها را در چنین دشوار بخشی از زندگی خود را?

تاگوچی: من فکر می کنم این یک سوال بزرگ است و من آرزو می کنم که یکی از شرکت کنندگان بود در اینجا برای پاسخ به این دلیل من می خواهم نفرت برای قرار دادن کلمات در دهان او. ما سعی کردیم به عنوان ملایم و محترمانه به عنوان مثل انسان ممکن است. ما سعی خواهد کرد برای دیدار با خانواده اولین و آنها را به ما اطلاع و ما را به دریافت به دانستن داستان های خود را بدون هیچ گونه انتظار برای فیلمبرداری. یک چیزی که من می توانم به شما بگویم این است که نسبتا در اوایل روند [بازمانده] بروک هریسون پدر به ما گفت “هر زمان شما پایین آمده شما در حال گرفتن سم است.”

Lefferman: من فکر می کنم که بازخورد ساخته شده است که آن را احساس می کنم شاید با پرسیدن سوال و پایین بودن وجود ما می تواند کمک به صحبت و در برخی از راه نوع کمک.

[اد. توجه: این تریلر پس از, پارک, همراه با یک ماشه هشدار دهنده برای اثر شلیک گلوله در در 0:25 – 0:32 هر فیلم مستند سایت.]

وجود دارد زمانی که شما احساس است که شما نمی خواهید به آنها فیلم به دلیل آن بود بیش از حد صمیمی?

تاگوچی: من فکر می کنم وجود دارد تصمیم گیری های آگاهانه است که ما ساخته شده است که در آن ما می تواند بر اساس آنچه خانواده ها می گفتند و اگر شرکت کنندگان نبودند به خوبی انجام می دهند در آن روز است. ما ساخته شده آن را واقعا روشن در ابتدا و در طول فرایند است که اگر وجود دارد هر چیزی ساخته شده است که آنها را ناراحت کننده کنترل را در دست خود بود و ما فیلمبرداری را متوقف. یک شب من می گویند که ما تصمیم خود را فیلم بود دبیرستان ، ما تا به حال ویکتوریا [Joaquin الیور دختر] و دیلن [Joaquin بهترین دوست] در خانه های خود را آماده. ما تا به حال اندرو [Pollack] در علفزار را در خانه دوست. ما تصمیم گرفتیم آن روز که ما می خواستیم آنها را قادر به خود را در شب.

چگونه شما احساسی رسیدگی فیلمبرداری مردم عزادار پس از یک رویداد غم انگیز?

Lefferman: امیلی و من اغلب خواسته ما چگونه با آن مقابله کرد و یا چگونه آن نشسته با ما در حال حاضر و ما لازم نیست که یک پاسخ بزرگ. من فکر می کنم که ما با تمرکز بر آنچه که اتفاق می افتد. ما این احساس مسئولیت زیادی برای گرفتن این داستان راست است که این خانواده ها بودند و به اشتراک گذاری با ما. من فکر می کنم که تمرکز واقعا کمک کرد به زمین ما و خیلی از آن ما نیاز به دریافت این حق را برای جامعه و برای این خانواده ها و به اشتراک گذاری خود را به حقیقت است. اما وجود دارد کاملا لحظات سخت. من فکر می کنم که ما با تکیه بر هر یک از بسیاری دیگر و تولید کننده های ما استفانی [شستشو] بود که در پایین وجود دارد با ما. ما تا به حال فوق العاده تیم حمایتی در نیویورک است. همه احساس این محبت و این حساسیت در مورد این داستان سرایی و بنابراین من فکر می کنم که به ما کمک کرد.

آیا شما احساس می کنید مانند این است که یک, سیاسی, مستند ؟

Lefferman: هیچ بود که هرگز هدف ما و آن چیزی که ما فکر می کنم آن است. این یک داستان از انسانیت و چگونه یک جامعه و یک خانواده و یک پدر و مادر پاسخ در پی این غیر قابل تصور است. این یک موضوع است که اغلب سیاسی. اما آنچه ما امیدواریم که این فیلم را می توانید در لمس یک وتر با هر کس بدون توجه به جایی که شما نشسته در طیف سیاسی و کمک به راه اندازی یک dialogue چرا که اگر ما همه فریاد به ما کنندهی هیچ چیز در حال تغییر است. بنابراین ما امیدواریم که که مکالمه و گفت و گو می توانید از این آمده.

joaquin oliver

یک بنای یادبود برای دانشجو Joaquin الیور که جان خود را در تیراندازی. (از بعد از پارک.) Kino Lorber

آیا نگه داشته و در تماس با مردم در این مستند ؟

Lefferman: کاملا. ما به صحبت کردن با آنها در همه زمان ها. ما فقط در فلوریدا یک هفته و نیم پیش و دیدم بسیاری از آنها و بسیاری از خانواده هایی که سفر در سراسر کشور و به کانادا را با ما در جشنواره های فیلم صحبت کردن و کمک به حمایت از این فیلم که به معنای زیادی به ما.

چه چیزی شما فکر می کنم که ما می توانید انجام دهید برای جلوگیری از این اتفاق دوباره ؟

تاگوچی: من فکر می کنم هر کشور در برخورد با اسلحه های متفاوت است. بنابراین در ایالات متحده تمرکز برای ما و برای ما فیلم و شرکت کنندگان در این است که قادر به کمک به مکالمه است که اتفاق می افتد در مورد خشونت اسلحه در اینجا.

وجود دارد مردم در مخاطبان است که آمده اند تا به ما به خاطر آنها مربوط به این فیلم در یک راه داشتن تجربه از دست دادن ناگهانی. من فکر می کنم که چیزی وجود دارد که احساس می شد جهانی در مورد از دست دادن یک دوست در یک ناگهانی و خشونت آمیز نوع راه و من فکر می کنم این واقعا در مورد امید.

Lefferman: من فکر می کنم آن را آسان به را فراموش کرده ام که چیزی شبیه به این اتفاق افتاده است و یا فقط می گویند “بود که در شهر دیگر و یا کشور دیگری” و آن “هرگز نمی تواند اتفاق می افتد در اینجا.” اما چیزی که ما شنیده زیادی در پارک این بود که آنها هرگز فکر نمی کردم این اتفاق می افتد وجود دارد.

هنگامی که شما شروع به همدردی با مردم و حداقل باید یک نگاه اجمالی به آنچه که آنها رفت و از طریق آن یک یادآوری هر زمان که شما دریافت کنید که تلفن همراه هشدار که دیگر جامعه در مورد رفتن را از طریق این سطح از درد و تروما بنابراین ما نمی توانیم رد آن.

این مصاحبه را ویرایش شد برای اختصار و وضوح.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su