مرگ تلویزیون پرداخت در حال آمدن است زودتر از شما فکر می کنم

Writers Strike Cord Cutting 2019 Comcast Disney

چگونه نزدیک ما به خطی تلویزیونی نهایی تسلیم ؟ Pixabay

خطی تلویزیون و دی وی دی به طور کامل رسانه های مختلف و در عین حال آنها دو ستون از قرن 21st سرگرمی در نظر گرفتن مسیرهای مختلف به همان نقطه: انقراض. Blu-rays جایگزین دی وی دی با کیفیت HDTV بسیار شبیه به دی وی دی را سرنگون کرد VHS. در حال حاضر آن است که خطی تلویزیون را تبدیل به bludgeoned توسط یک جوان کارآمد تر تازه بدوران رسیده. این تایسون خشم در مقابل دئوتای وایلدر قسمت دو.

سرگرمی های دیجیتال—اشتراک ویدئو بر روی تقاضا تبلیغات مبتنی بر ویدئو در تقاضا بیش از حد بالا مستقیم به مصرف کننده و غیره.—تا به حال آن مناظر را بر تاج و تخت برای برخی از زمان در حال حاضر. حتی بیشتر clueless از بازی تاج و تخت کاراکتر می تواند احساس لطیف حس regicide نفوذ این صنعت است. به زودی, جریان, انقلاب, در واقع ممکن است سرنگون وقت.

همچنین نگاه کنید به: چرا مگا تولید کننده Jason Blum است “هیچ تمایلی به $100 میلیون دلار فیلم”

در سال 2018 تکنولوژی سرمایه گذار و مدیر عامل شرکت ایلخانی سازمان اریک شيفر گفت: ناظر که تلویزیون شد و در حدود “پنج سال دور” از نهایی تغییر در قدرت نسبت به جریان. او ممکن است دست بالا خطی تلویزیون قدرت است.

در سال 2018 نزدیک به سه میلیون پرداخت-TV مشتریان تصمیم به قطع طناب در ایالات متحده به تنهایی. در سال گذشته یک رکورد 6 میلیون لغو سنتی خود را پرداخت-بسته های تلویزیون هفت درصد در طول دو سال گذشته کاهش است. مانند فراموش شده باقی مانده میزان پوسیدگی شتاب گرفته است. با توجه به برآورد از وال استریت تحلیلگر شرکت MoffettNathanson ارائه شده به انواع مختلفوجود دارد تنها در حدود 83 میلیون پرداخت-TV subs در پایان 2019. برای چشم انداز, Netflix به تنهایی دارای بیش از 60 میلیون مشتریان داخلی و خارجی. در حالی که سرسام آور این اعداد نیست غیر منتظره است. صنعت شده است روند در این راستا برای سال. آنچه تعجب آور است این است که نهایی کاتالیزور برای شکست ممکن است در فوری افق.

یک پتانسیل انجمن صنفی نویسندگان امریکا حمله آویزان بر صنعت برای ماه مثل یک ابر سیاه و یک کار توقف در شروع ممکن است انتظار می رود. شبکه های پخش در حال حاضر بوده است pivoting نسبت ورزشی, اخبار unscripted و زنده برنامه نویسی به عنوان جریان تبدیل شده است رفتن به مقصد برای اسکریپت کرایه. در حال حاضر آنها را انتخاب و در این موضوع است.

به عنوان مهلت را نلی Andreeva می نویسد: “یک سال 2020 نویسندگان اعتصاب ممکن است آخرین میخ بر تابوت اسکریپت سری’ تسلط بر خطی TV.” هر چند CBS’ جوان شلدون (8.5 میلیون نفر زندگی می کنند خطی بینندگان این فصل) و ABC دکتر خوب (5.6 میلیون) جامد هستند بازدید Andreeva به درستی اشاره می کند که آخرین پخش عمده موفقیت بود و ان بی سی این است که ما (6.9 میلیون در فصل 4) است که برای اولین بار در سال 2016. در غیر این صورت بازگشت اسکریپت سرمایه گذاری درست نشده است وجود دارد. نرم live سری مانند این جای خوب و بروکلین نه-نه که سخت بازپرسی کردن از بالا به مراتب بیشتر بینندگان در ثانویه سیستم عامل تنها می تواند شما تا کنون دریافت کنید. روز از قرار دادن از دست داد و دوستان و رتبه بندی اعداد بیش از.

میراث رسانه نیست فاجعه-فیلم سیاستمدار در این سناریو رد حقایق قبل از بلعیده شده توسط یک سینک ، به رقابت در دیجیتال قله تلویزیون دوران بسیاری از بازیکنان اصلی را در سرمایه گذاری خود را در جریان خدمات (دیزنی+ HBO Max, طاووس, و غیره.). اما قدرت که می شود را متوقف نشده وجود دارد. همانطور که در سابق ویاکام رسانه های دیجیتال اجرایی اندرو روزن PARQOR عضویت در خبرنامه فاکس شایع است برای به دست آوردن Tubi, NBCU است که در مذاکرات به دست آوردن Vudu برای فاندانگو در حالی که Comcast است خرناس اطراف Xumo (که افزایش طاووس). ViacomCBS در ضمن اعلام گسترش برنامه های بلند پروازانه برای خود جریان سیستم عامل در میان غلت قیمت سهام. میراث شرکت های رسانه ای در حال مسابقه برای تقویت دیجیتال خود را عرضه می کنند در هر نوبت. این فقط یک امتیاز به تغییر وضع موجود و سفر به شکم وحش—این است که با یک دکوراتور داخلی را به طور کامل refurnish محل.

اعداد منعکس کننده غیر قابل انکار تغییر عادات مشاهده از مخاطبان آمریکایی. تهدید نویسندگان اعتصاب تنها به درایو صفحه اصلی همیشه در حال تجاوز از صفحه نمایش کوچک سرگرمی. آن به عنوان جای شگفتی نیست به هر کسی اما تلویزیون پرداخت در حال مرگ است و ما باید یک جریان HD از مراسم تشییع جنازه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>