The artist Christine Sun Kim, who performed the national anthem in American Sign Language at the Super Bowl on February 2, 2020.

هنرمند کریستین خورشید کیم که انجام این سرود ملی در زبان اشاره آمریکایی در سوپر باول در فوریه 2 سال 2020 است. Iga Drobisz

یکشنبه شب سوپر جام شد و یک موفقیت چشمگیر برای همه مظنونین از جمله تیم برنده (duh) مشتاق مخاطبان و شبکه های تلویزیونی آمریکا که گزارش متمایز بهبود در رتبه بندی بیش از سال گذشته کمی-به تماشای بازی بزرگ است. با این حال, بازیگر, کریستین خورشید کیم ناشنوا هنرمند که انتخاب شد و به امضای “آمریکای زیبا” و سرود ملی به نفع کمشنوا بینندگان در خانه نا امید شده بود با چه شب رفته بود. در یک op-ed نوشته شده برای نیویورک تایمز, Kim به نام عملکرد یک “فرصت از دست رفته,” اشاره کرد که در حالی که Fox Sports اعلام کرده بود که عملکرد او در حال وقوع بود در توییتر, شبکه, تنها او نشان داد در پخش تلویزیونی برای چند مختصر در ثانیه است. به مسائل بدتر در یک جایزه پخش اختصاصی از کیم عملکرد در فاکس وب سایت دوربین دیده می شود سوژه متحرک از روبرو و دور از کیم به عنوان امضای اوج خود می رسد. به عبارت دیگر کسانی که در خانه بودند قادر به مشاهده او زبان اشاره آمریکایی نسخه از این آهنگ کامل است.

در op-ed, کیم رو باز چگونه هیجان زده او خواسته می شود برای شرکت در این بازی به عنوان به خوبی به عنوان او تردید به قبول این دعوت با توجه به راه NFL است که به طور سیستماتیک مطالعه حذف شدند کالین Kapernick. اما کیم توضیح می دهد که او در نهایت توافق به ثبت نام در این زمینه از آنجا که افراد ناشنوا در آمریکا هنوز هم چهره بسیار زیاد چالش ها و بی عدالتی های مرتبط با دسترسی با حضور در پخش قابل توجهی به هر کسی که نیست احساس دیده می شود. او همچنین می نویسد که ناشنوا هستند و اغلب در معرض خشونت توسط ماموران پلیس که مجهز به برقراری ارتباط موثر با آنها. “حقوق ما به راحتی می تواند ناپدید می شوند اگر ما همچنان به نشان می دهد تا در مکان هایی مانند سوپر باول” کیم می گوید.

کیم که یکی از هنرمندان خواست که به کار خود را برداشته از 2019 ویتنی دوسالانه در اعتراض عضو سابق هیئت مدیره وارن B. Kanders دارای سابقه بودن unflinchingly سیاسی در عمل هنری ادامه خواهد داد و به صحبت کردن از طرف ناشنوا آمریکایی است. آن را به کشور شنوایی کاربران را به گوش دادن به آنچه که کیم می گوید و بهتر است در مورد انطباق و اعتلای جامعه ناشنوا در آینده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de