Coronavirus مواد مخدر Remdesivir فقط یک برچسب قیمت. آن را نمی خواهد ارزان.

یک ویال علوم جلعاد’ COVID-19 دارو remdesivir. اولریش PERREY/استخر/خبرگزاری گتی ایماژ

شدید COVID-19 بیمارانی که درمان شده اند با علوم جلعاد’ remdesivir در مورد به دریافت سنگین بیل به عنوان بیوتکنولوژی شرکت با نهایی شدن قیمت گذاری به صورت تجربی آن را COVID-19 مخدر است.

در ایالات متحده هر دوز قیمت برای remdesivir خواهد بود $520 برای بیماران در بیمه تجاری طرح و 390 $برای کسانی که در دولت برنامه های بهداشت و درمان مانند مدیکر علوم جلعاد مدیر عامل دانیل o’day گفت: در نامه ای سرگشاده روز دوشنبه.

که با این نسخهها کار به $3,120 برای تجاری بیمه بیمار که دریافت نمونه پنج روز درمان دوره (شش دوز) و $2,340 برای دولت-بیمه بیماران دریافت کننده درمان همان.

همچنین نگاه کنید به: 5 امیدوار کننده Covid-19 واکسن و مواد مخدر است که می تواند در نهایت بیماری همه گیر کوروناویروس

در موارد نادر که در آن بیماران نیاز به ده روز درمان دوره—که جلعاد می گوید حساب برای 5 تا 10 درصد از تمام بیماران—قیمت کل خواهد بود $5,720 برای بیماران با بیمه های خصوصی و $4,290 برای کسانی که در برنامه دولت است.

که قیمت های کوچک به پرداخت هزینه برای درمان به طور گسترده ای گسترش بیماری های عفونی, اما o’day گفت: این دارو در حال حاضر قیمت زیر ارزش آن را به ارمغان می آورد به سیستم مراقبت های بهداشتی. با استناد به بشر اولیه نتایج آزمایش مدیر عامل شرکت گفت: remdesivir می تواند کمک به کوتاه شدن معمولی COVID-19 بیمار بستری در بیمارستان توسط چهار روز و در نتیجه به طور متوسط صرفه جویی در $12,000 بر اساس روزانه بستری شدن در بیمارستان هزینه ها در آمریکا

“در شرایط عادی ما خواهد قیمت دارو با توجه به ارزش آن را فراهم می کند” o’day گفت: در روز دوشنبه نامه. “[اما] ما تصمیم گرفته اند به قیمت remdesivir و زیر این مقدار…برای اطمینان گسترده و دسترسی عادلانه در زمان فوری جهانی نیاز است.”

جلعاد گفت: در آخرین سه ماهه درآمد انتشار است که این شرکت در حال صرف 50 میلیون دلار در تحقیق و توسعه مرتبط با remdesivir. این برنامه به صرف 1 میلیارد دلار دیگر در تولید مواد مخدر از طریق پایان سال 2020 است.

در سناریوی ایده آل که در آن بسیاری COVID-19 موارد می توان درمان با remdesivir به تنهایی پس انداز به بیماران و همچنین به عنوان سیستم مراقبت های بهداشتی به طور کلی قابل توجه خواهد بود.

از آنجا که شیوع کروناویروس در آمریکا در اواخر ماه ژانویه وجود ندارد مفید رکورد چقدر آزمون و درمان به طور معمول هزینه. (گزارش های موردی نشان می دهد که هزینه های متفاوت شدید از 0 دلار به هزار دلار بسته به برنامه های بیمه و مکان است.)

با توجه به تجزیه و تحلیل بر اساس تاریخی بستری هزینه های مربوط به شدید بیماری های تنفسی مانند ذات الریه هزینه یک استاندارد COVID-19 درمان می تواند طیف وسیعی از $10 ، 000 تا $20,000. این می تواند بسیار بالاتر برای بیماران مبتلا به جدی تالیفات. یک برنامه درمانی شامل استفاده از یک بیمارستان ونتیلاتور برای یک دوره طولانی از زمان, برای مثال, می تواند هزینه تا $90,000 با توجه به مارس مطالعه توسط پترسون-KFF سلامت سیستم ردیاب.

هزینه های درمان و آزمون برای coronavirus متنوع شدید. در برخی موارد تست شده رایگان برای مردم با بیمه اما در دیگران, بیمه رانده قیمت تا نمایی به هزاران دلار در هر سواب. کسانی که بدون بیمه در صورت حتی یک موقعیت مخاطره آمیز. دولت فدرال متعهد شده است برای کمک به کاهش هزینه برای COVID-آزمایشات خاص اما بیمه گران و اغلب بیماران در قلاب برای هر یک مربوط به درمان است.

با توجه به این ویروس تمایل به حمله به ریه ها و کبد و سایر اعضای بدن یک طیف گسترده ای از داروها و آزمایشات و درمان های دیگر کرده اند که اغلب مورد نیاز است. بستری را ایجاد صورتحساب از جمله $1.1 میلیون برگه برای یک COVID بیمار که صرف بیش از یک ماه در بیمارستان سیاتل.

Remdesivir است که تا کنون تنها COVID-19 مواد مخدر دریافت کرده است که به اورژانس با استفاده از مجوز از سازمان غذا و داروی آمریکا. جلعاد است که در این فرایند به دنبال دائمی تصویب.

در کشورهای در حال توسعه که در آن جلعاد دارای لیسانس حقوق به فروش remdesivir برخی generic داروسازان باید تبلیغ برنامه ای برای شارژ کمتر از 1000 $در هر دوره درمان با توجه به وال استریت ژورنال. جلعاد دارای مجوز از جمله حقوق به پنج شرکت به ساخت و فروش remdesivir در 127 کشور از جمله هند و پاکستان و بنگلادش و کوبا و پاناما در میان دیگران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>