این Conners کشته شدن یکی دیگر از شخصیت. در قسمت جدید از طنزهای تلویزیونی ABC با عنوان “برادران نوزادان و ضعف” دن (جان گودمن) متوجه شدم که پدر جدا اد Sr. حال به تازگی درگذشت, پس از دیدن او اگهی در روزنامه های محلی.

اد Sr. شده توسط Ned Beatty در اصل Roseanne سری و آخرین دیده می شود در یک فصل شش قسمت از ABC طنزهای تلویزیونی. اواخر خود را در زندگی کودکان با همسر دوم خود کریستال اندرسون (ناتالی غرب) نیز یک داستان در Roseanne بیش از 20 سال پیش.

پس از پیدا کردن در مورد مرگ پدر, Dan نمی ریختن هر اشک – او تا به حال صحبت به پیرمرد او در سال — اما او بعد آمد چهره به چهره با او 21 ساله و برادر ناتنی اد جونیور, بازی های برگزار شده توسط بی شرمانه ستاره Noel Fisher, و زمانی که این احساسات به بازی آمد.

هنگامی که دن و اد جونیور پیوست جوانتر کانر برادر بود و رنجش خاطر او و خواهرش آنجلا تا به حال به مراقبت از پدر بیمار در طول ماه های آخر عمر خود را در حالی که دن هیچ جا یافت می شود. Conner برادران بعد متوجه شدم که خود را پدر مرحوم عمدا نگه داشته و آنها را از هم جدا.

در نظرات به an Instagram پست در مورد اد Sr. مرگ طرفداران می خواستم به می دانم که در آن کریستال است و به همین دلیل او در اطراف به مراقبت از بیمار شوهر – یا بگویید دن در مورد مرگ حداقل.

“اد جونیور گفت: همه چیز را بر روی او سقوط کرد و خواهر خود را. که در آن کریستال???” یکی از طرفداران نوشت.

“سوال – چه اتفاقی برای کریستال????” یکی دیگر پرسید.

“بزرگ قسمت! بود اگر کریستال کاهش یافته است در” یک سوم فن chimed در.

Roseanne طرفداران قبلا پیوست با کمی اد مامان کریستال زمانی که بازیگر ناتالی غرب بازگشت و برای چند مهمان نقاط در Roseanne و احیای اولین فصل از این Conners سال گذشته است. کریستال بود و کار به عنوان یک پیشخدمت زن در یک کازینو زمانی که طرفداران برای اولین بار او را دیدم.

Ned Beatty, در حال حاضر 82 بازنشسته از بازیگری در سال 2013 به طوری که حتی قبل از شخصیت او را از مرگ نوشته شده بود به اسکریپت آن را بعید است او را برای بازگشت به Conners spinoff.

در ضمن بازگشت از اد جونیور شخصیت Roseanne طرفداران تعجب در مورد سرنوشت اندی Conner, جوانترین فرزند خانواده از دن و Roseanne که نه دیده شده و یا ذکر شده در spinoff سریال. در حالی که تولید در اصل تایید آنها نوشتن اندی وجود به عنوان بخشی از پیشConners “رویا” به Conners EP و ستاره سارا گیلبرت گفت: خط تلویزیونی است که در ذهن او اندی بازگشت است “نه از روی میز به طور کامل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im