‘به Conners’ رئیس می گوید Coronavirus داستان را ‘کاملا’ بخشی از فصل 3

این Conners خواهد بود پرداختن به کروناویروس بهداشت بیماری همه گیر در آن فصل سوم.

این Roseanne spinoff است که برای فصل 3 تمدید توسط ABC را ترکیب زمان واقعی بحران بهداشتی را نشان می دهد داستان به عنوان کانر قبیله مقابله با تاثیر مالی از COVID-19 pandemic بعد از این سال.

Showrunner Bruce Helford گفت: این مجموعه را “مطلقا” توان برخورد با زندگی واقعی مسئله در آینده فصل سوم به دلیل این Conners است نشان می دهد که “منعکس کننده واقعیت” با توجه به TVLine.

تهیه کننده اجرایی توضیح داد که کانر خانواده یقه آبی مشاغل می تواند تحت تاثیر این بیماری همه گیر که نشان می دهد بازده فصل آینده است.

“من فکر می کنم کسی در خانواده خواهد بود با در نظر گرفتن این شغل هیچ کس دیگری می خواهد [مانند] کار در فروشگاه های مواد غذایی,” او گفت:. “آنها می توان به مصرف کارهایی که قرار دادن آنها در معرض خطر از آنجا که آنها نیاز به پول مانند بسیاری از یقه آبی امریکا است.”

طرفداران ABC طنزهای می دانم که دن کانر (جان گودمن) شده است مبارزه با ساخت و ساز کسب و کار و نوه اش هریس (Emma Kenney) مشغول به کار در یک فروشگاه خرده فروشی, قیمت انبار در گذشته است.

این Conners تولید بروس راسموسن همچنین به طعنه که کسب و کار در ناهار جعبه — بوت شام شرکت متعلق به جکی (Laurie Metcalf) و بکی (Lecy Goranson) خواهد بود به احتمال زیاد تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

در سمت به علاوه Conner پدرسالار “ممکن است به گرفتن برخی از وام مسکن بخشش” را به عنوان چهره او سلب حق اقامه دعوی در Conner خانواده Lanford اقامت. یک تیزر برای فصل 2 آخر نشان می دهد که دن در خطر از دست دادن خانه و خانواده به دلیل از دست رفته پرداخت وام مسکن.

مانند سلف خود Roseanne – که پخش ABC از سال 1988 تا 1997 قبل از آن یک فصل در احیای 2018 – به Conners شناخته شده است برای پرداختن به زندگی واقعی و مسائل اجتماعی. در آن دو فصل اول این spinoff سریال را لمس کرده است در مصرف بحران ناباروری, اعتیاد به الکل, مهاجرت و مادران مجرد.

در مصاحبه با CinemaBlendکهنه عضو بازیگران مایکل فیشمن (DJ کانر در نشان می دهد) گفت: هیچ موضوع خارج از محدوده برای سری آن را به عنوان تلاش برای ارتباط با مخاطبان است. این بازیگر گفت که نوشتن کارکنان و همچنین نشان می دهد تیم تولید و بازیگران, اعضای, باید “همیشه یک آگاهی واقعی” در مورد چگونگی پرداختن به زندگی واقعی و دکمه موضوعات در این مجموعه است.

“ما تا به حال هرگز هر چیزی خارج از محدوده و یا خارج از محدوده” فیشمن گفت: در پاییز گذشته. “و من فکر می کنم آنچه ما سعی می کنیم [انجام] این است که مقابله با چیزهایی که مردم در برخورد با هر روز. را واقعا معتبر نگاه کنید و سپس پیدا کردن طنز در آن است که به دلیل نوع از چگونه شما مقابله در زندگی واقعی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>