این Communalisation از Covid-19

برخی از افکار


ممکن است فکر کنید که Covid 19 همه گیر خواهد اتصال مردم با هم و هند خواهد یک بار دیگر تبدیل به سکولار به عنوان آن بود زمانی که قانون اساسی هند به وجود آمد.

ترس خصوص مرگ بسیاری در همان زمان می تواند یک عامل اتصال. این زمانی است که نیاز به ساعت است تا کار با هم برابر کرونا ویروس و نه افراط در سرزنش بازی حمله به انجمن داده شده برای ریشه باعث گسترش این ویروس در سراسر کشور است.

درست است که عظیم جمع واعظان مسلمان در Nizamuddin در دهلی نو بود که به شدت غیر مسئولانه عمل می کنند. اما این نیز درست است که Arvind Kejriwal, وزیر دهلی نو در حال حاضر اجازه داده می شود به این سازمان برای برگزاری این نشست است. این هم درست است که تا مارس 12, کرونا ویروس بود نه اعلام شده است و یا حتی به عنوان یک بهداشت و درمان اضطراری توسط دولت است.

وجود دارد چند سوال که در حال حاضر خواسته شده از دولت توسط کارشناسان به عنوان به آنچه در آن انجام شد در آن روز. به همین دلیل بود که اجازه جماعت نه خارج ؟ چرا ورود از کشورهای خارجی نمی, ردیابی توسط مقامات ؟ چرا Nizamuddin مرکز تخلیه نمی? در 15 مارس Tablighi به پایان رسید و بین المللی آن جماعت در Nizamuddin. اما بسیاری از کشیش ماند به ترک بعد از آن افزایش یافته است که بالقوه برای گسترش عفونت و مرگ و میر در دیگر نقاط هند و فراتر از آن در هر کجا که سفر به. چرا که این مرکز تحت پلیس نظارت به موقع عمل نمی شود با خیال راحت تخلیه و جداسازی نمایندگان?

جوهر Sircar سابق IAS افسر بازنشسته و مدیر عامل شرکت Prasar Bharati و مورخ مشهور ذکر شده برخی از جماعت در نقض اجتماعی فاصله و دستورالعمل های دیگر در طول این دوره است. Sircar متحده که حداقل پنج یا شش بزرگ هيأتهاي مذهبي در محل و اطراف مارس آغاز شد که با خواننده Kanika Kapoor تست مثبت برای این ویروس نه یک بار بلکه حداقل سه بار. او بخشی از یک پر زرق و برق در لکنو با حضور بسیاری از افراد برجسته و اعتقاد بر این است که آلوده به صدها نفر.

 1. در مارس 14, هندو, mahasabha تواند بود رئیس جمهور سوامی Chakrapani میزبان یک گردهمایی بزرگ برای جشن gau mutra برنامه.
   
 2. در مارس 16 , عظیم زائران جمع آوری گزارش شده در تیروپاتی و ما واقعا نمی دانم که آیا آن گزارش شده آلوده شده اند ردیابی و یا نه.
   
 3. در مارس 18, بلدو سینگ که در بازگشت از یک کشور خارجی برگزار زیادی Hola Mohalla در پنجاب در پنجاب خطر 40,000. بعد بلدو سینگ گذشت از Covid 19. باید مدعوین تست شده? حتی ممکن است به آنها پیگیری کردن برای تست آنها ؟
   
 4. در روز مقررات منع رفت و آمد اعلام شده توسط نخست وزیر در مارس 22, جمعیت بیرون آمد در 5.00 pm جشن در نقض کامل اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای سراسر کشور است.
   
 5. در مارس 24, Uttar Pradesh وزیر یوگی Adityanath برگزار زیادی تلویزیونی رم, لیلا مراسم یک بار دیگر هجوم PM درخواست تجدید نظر در برابر عمومی ازدحام.
   
 6. در مارس 5 روز از ساعت تا به حال خواسته تمام ملت به خاموش کردن چراغ و شمع یا چراغ یا مشعل یا تلفن های همراه به عنوان یک نماد وحدت 200 مدعوین با حضور در محل اقامت BJP MLA Dadarao Keche در ماهاراشترا برای جشن تولد خود را!

از امروز هند در رتبه های پایین در coronavirus-آمار لیست کشورها بر اساس تعداد آزمایشات انجام شده در هر یک میلیون جمعیت. هند گزارش شده کمتر از 4,300 موارد آلوده و 1,30,000 آزمون تا کنون. این به این معنی هند انجام شده 93 آزمون در هر یک میلیون جمعیت و گزارش شده و تنها سه مورد در هر میلیون نفر جمعیت دارد.

بازی سرزنش و بدخیم مبارزه با minirities توسط هندو راست گرا که گرایش گروه منجر به حملات بیشتر و سوء استفاده است. فقیر مسلمان سبزی فروش با توجه به گزارش های خبری بطور شفاهی مورد آزار قرار گرفته توسط یک cistomer که شکست صف های اجتماعی فاصله, تف سخاوتمندانه در خیابان کرد و مرد بودن یک عضو از یک ایمان بود که “با توجه به تولد” به کرونا بیماری همه گیر در هند. این مرد آشکارا و مستقیما متهم جامعه مسلمان برای آوردن Covid 19 به هند!

فقیر سبزی فروش بود توهین با سر خود را متمایل ، خریدار توهین به او را از یک قشر بالاتر از جامعه و بهتر مالی ایستاده به طوری که او تا به حال حمایت از همه کسانی که در صف ایستاده بودند که خود را اضافه کر به اتهامات خود را.

مسلمانان هستند که هدفمند به عنوان سپر بلا به دلیل اشتباهات مرتکب شده توسط هر دو دولت در دهلی نو و وزارت بهداشت در مرکز? را روشنایی مشعل و شمع و چراغ در بالکن به داخل خانه باقی می ماند تاریک رهایی مسلمانان از سرزنش و بازگرداندن سکولار هماهنگی و وحدت به هند ؟

هنگامی که ما متوجه و درک کنند که بیماری نیست و تبعیض در میان مردم است. اگر سلطنتی ملکه مرده است از Covid 19 به طوری که بسیاری از مردم فقیر است که مرگ و میر باقی می ماند به عنوان ناشناس که خود را زندگی می کند ؟

منبع: thecitizen.در


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>