‘چالش: کل جنون’ ستاره Kaycee کلارک صحبت می کند پس از پر سر و صدا قسمت

Kaycee کلارک گرفته است به Instagram بعد از دو روز بسیار گرم قسمت از چالش: کل جنون. سابق برادر بزرگ ستاره رو یک مقدار زیادی از گرما از طرفداران و حتی برخی از شرکت ستاره برای رابطه او با Nany گونزالس. این دو زن که با بستری بودن فقط دوستان دیده می شد بسیار لاسی و حساس در طول یکشنبه شب قسمت حتی اگر Kaycee تا به حال یک دوست دختر به خانه برگشت. Kaycee را درک نمی این قسمت بسیار زیاد و در حال حاضر Kaycee است که پرداختن به حوادث در Instagram.

“سرگرم کننده واقعیت در مورد من: بله دختر نیست و من هرگز خواهد بود. هنوز مطمئن شوید که اگر برخی از خانواده می تواند مربوط یا نه اما انسان به معنای کامل است. من مسئولیت کامل برای اعمال من و من فراتر از نا به خودم” Kaycee نوشت: در یک پست طولانی. “من آموخته اند و نمی خواهد همان اشتباه و این یک وعده است. در اعماق من می دانم که من هستم و آنچه من ایستاده و این همه که مهم است.”

Kaycee نیز زیر آتش برای او چگونه رفتار او بسیار انفجاری مبارزه با Bayleigh دیتون شنبه شب. این دو برای اولین بار ملاقات در برادر بزرگکه در آن آنها تا به حال یک مخ زن دوستی اما Bayleigh در نهایت کاهش یافت و به یک showmance با کریس “Swaggy C” ویلیامز. Kaycee برخی از نفرت از طرفداران که احساس او را نگه داشته و مجبور Bayleigh که ناراحت بود در طول قسمت و گفت که او باید فقط به سمت چپ به تنهایی. اگر او می توانست فقط دور مانده از Bayleigh خود را عظیم استدلال مانع شده اند می تواند.

Kacyee Clark appears on Big Brother Season 21
  مونتی Brinton / CBS

در حالی که Kaycee نمی کند به طور خاص عذر خواهی برای هر چیزی که در این پست برخی از آنها به اشتباه به آنچه او را اشاره به در عنوان ، ممکن است او همچنین پرداختن به برخی از واکنش او دریافت کرده است برای اینکه خال خال در میامی در این ماه در چندین نوبت و بدون پوشیدن ماسک.

نسبت به پایان مبهم پست Kaycee تشکر دوستان و طرفداران که حمایت کرده اند و می دانم که در قلب او. او اشاره کرد او در حال حرکت است به جلو و در حال کار به سمت تبدیل شدن به بهترین نسخه از خودش را.

آن را هنوز هم در هوا اگر Kaycee است با Tayler Jiminez. پست از Tayler نشان می دهد این دو ممکن است برای لحظه ای اما Kaycee گفت: در پایان پست خود که او با تمرکز بر خودش رابطه او و خانواده اش است.

این برادر بزرگ برنده شایع است به ظاهر در آینده All-Stars فصل نشان می دهد که قرار است برای اکران در ماه ژوئیه یا اوت. شایعات نشان می دهد houseguests در حال رفتن به جدا کردن با طرفداران تفکر Kaycee را در پست راهی برای پاکسازی هوا قبل از او می رود به شلیک سری واقعیت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>