‘چالش: کل جنون’ طرفداران بحث اثربخشی قرمز جمجمه و تاب

فصل 35 از چالش رو به پایان است و سه بازیکن در سمت چپ بدون آرزو قرمز جمجمه. پیچ و تاب معرفی شد در این سال مارک اولین بار در تاریخ نشان می دهد آن مورد نیاز بود را به نفع خود حذف به منظور اجرای نهایی است. میزبان TJ Lavin اعلام کرد که پیچ و تاب و درست قبل از اولین رفع فصل تکان دهنده تمام اعضای بازیگران. شدت این تغییر چگونه بازی بازی بود که رقبا در حال حاضر به دنبال پرتاب خود را در بیش از تلاش برای جلوگیری از حذف در تمام فصول قبل.

طرفداران پاره بر روی جمجمه و تاب اما و بحث را برانگیخته در ق. در چالش subreddit چند پست مقابله با موضوع قرمز جمجمه و اگر آنها در نهایت بی معنی یا نه. در اصل آن را مانند نگاه نهایی خواهد رویکرد و رقبا نخواهد بود واجد شرایط اگر آنها تا به حال برنده یک حذف معنی پاکسازی خواهد در نهایت رخ می دهد. اما در هفته آینده ثابت می کند وجود دارد حذف این بدان معنی است که اگر مردم حق انتخاب همه بازیکنان باقی مانده را به یک جمجمه قرمز.

“آیا هر کس دیگری فکر می کنم وجود دارد بیش از حد بسیاری از شانس برای یک جمجمه قرمز? آن را نوعی شکست هدف اگر هر کس یک شانس برای به دست آوردن یک. من خیلی دوست دارم برای دیدن حصار جانشین شده اند که مانند ترس جاش و کایل گفت در پایان این قسمت که هیچ وجود ندارد شانس. در غیر این صورت باعث می شود افرادی مانند CT و وس نگاه احمقانه برای فکر کردن به آنها تا به حال به آن به سرعت” یکی از طرفداران سوال در یک موضوع محبوب.

Melissa Reeves
Melissa Reeves دستگیر یکی از آخرین Red Skulls برای زنان پس از شکست Nany گونزالس. MTV

به عنوان بینندگان شروع به پرتاب در ورودی متوجه شدم که بسیاری از پیچ و تاب خوب بود برای نشان می دهد اما چگونه بازیگران به کار گرفته شده در آن مشکل بود. به جای پرتاب در رقبای که در حال حاضر Red Skulls به حذف دو “تازه” بازیکنان را تا پایان عنوان را به برزخ. تنها دو جمجمه سرخ دارندگان پرتاب شد و برای بار دوم که در بالا آمد.

دی Nguyen برنده او برای بار دوم در اطراف پس از blindsided اما در زمان Mattie با لین براوکس و برنده اضافی اما غیر ضروری قرمز جمجمه. جی Starrett پرتاب شد به حذف سه بار اما در نهایت از دست داد به روگان اوکانر.

آن را به احتمال زیاد تولید فکر می شود وجود دارد بیشتر case ها و تلاش های خود را قوی تر, بازیکنان, اما این بازیگران کار نمی کند با پیچ و تاب که در راه است. طرفداران در subreddit اشاره کرد که رقبای قوی مانند جنی غرب و Fessy شفاعت شده اند باید به پایین پرتاب بارها و بارها به منظور شانس بهتری در آنها حذف شود به طوری که آنها نمی تواند اجرای نهایی است.

Kyle Christie appears on The Challenge
کایل کریستی یکی از آخرین رقبا بدون جمجمه سرخ. MTV

بازنده رای نیز فلاپ به عنوان رقبا شروع به کار داوطلبانه خود را به رفتن در از بین بردن بسیاری از درام و پشت است که می تواند رخ داده است. چهار بازیکن بدون یک جمجمه قرمز هستند Bayleigh دیتون جان مارتینز و کایل کریستی. به ببینید که چه کسی می رود در روز شنبه آینده حذف شما می توانید از ما اخلال گران.

اگر چالش می خواهد به حرکت به جلو با رنگ قرمز جمجمه و تاب در فصل آینده برخی تغییرات باید به آن بیشتر از تهدید بلندی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>