آگوست 13, 2020

ایرانی سارد

آبزرور

‘چالش’ ستاره جانی ‘موز’ Devenanzio مذاکرات بازنشستگی

MTV را جانی “موز” Devenanzio ممکن را در این رقابت ها در این فصل از چالش: کل جنوناما واقعیت ستاره است که در حال حاضر فکر کردن در مورد آینده اش و امکان بازنشستگی با توجه به یک گزارش از Distractify.

در طول سال Devenanzio تبدیل به یکی از محبوب ترین نام ها برای پدید آمده از ام تی وی سریال. او به رقابت پرداختند در فصل های متعدد و رفت با شش برد خود را در طول 15 سال فعالیت حرفه ای در نشان می دهد. این نیز معتقد بودند که Devenanzio را به نفع خود در فصل جاری همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr.

به عنوان طرفداران این سری می دانید Devenanzio به نظر می رسد در بالای بازی خود را در حال حاضر اما واقعیت ستاره اذعان کرد که او نمی گرفتن هر جوان. اما وقتی پرسیده شد که در مورد آینده برنامه های بازنشستگی او گفت که او کاملا آماده برای راه رفتن به دور از بالا-شدت رقابت نشان می دهد فقط رتبهدهی نشده است.

“من نمی گرفتن هر جوان و این چیزها نیست هر ساده تر” 38 ساله گفت. “اما در برخی از نقطه چیزی است که می خواهید به من بدهید.”

هنوز Devenanzio گفت که او نمی خواهد کم کردن سرعت هر زمان به زودی و که او نمی تواند محدود کننده خود را در حال حرکت رو به جلو است.

“اگر شما کل” من باید یک یا دو فصل در سمت چپ من “و سپس شما نیمه گیر کرده که” او توضیح داد. “من احساس می کنم زمانی که زمان می آید من آن را می دانم.”

Johnny
  MTV

“من هنوز هم خیلی به صفحه نمایش,” او ادامه داد. “من احساس می کنم هنوز هم خیلی بیشتر برای به انجام رساندن. من قصد دارم برای انجام این کارها تا زمانی که من می توانم.”

صحبت از آنچه که او به ارمغان می آورد به صفحه نمایش این فصل دیدم Devenanzio قرار داده و مسائل خود را با همکار جانباز وس برگمان گذشته به شکل غیر منتظره داد همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr. دو مرد را در برابر توطئه های هر یک از دیگر در طول هر چالش آنها شرکت کردند اما در این فصل کمی متفاوت برای به چالش غول.

بعد از کار با هم در تمام فصل Devenanzio و برگمان آمد چهره به چهره در رفع مسابقه. برگمان نیاز به شکست Devenanzio به منظور کسب قرمز جمجمه و امن جای خود را در فینال اما او قادر به انجام این کار. Devenanzio موفق به درهم شکستن رقابت آورده و خود را یک گام نزدیک تر به میلیون دلار جایزه نقدی.

همانطور که برای دیگر فصل 35 برندگان اخلال گران نشان می دهد نشان می دهد که جنی غرب خواهد شد در نظر گرفتن مقام اول برای زنان است. کایل کریستی و Kaycee کلارک را به مقام دوم و کری وارتون و Bayleigh دیتون را در مکان سوم جای گرفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آهنگ پیشواز همراه اول