‘چالش’ ستاره آنجلا Babicz Teases رخ در بالا باز کنید: ‘زنان خانه دار واقعی از قرنطینه’

چالش ستاره آنجلا Babicz هیجان طرفداران او در طول بیماری همه گیر کوروناویروس با آخرین پست در Instagram.

آنجلا مطرح شده در نور او-رنگی آشپزخانه که برجسته براق کابینت با لهجه رنگ خاکستری مایل به قهوهای و آنچه به نظر می رسد به مانند یک carryon قطعه از توشه. مدل عینک بالا waisted متوسط شستن شلوار جین که برجسته یوغ و جیب که نشان داد او کوچک کمر انحنا لگن و ران ضخیم. او زوج شلوار با یک مد نوا آستین کوتاه, ژاکت کش باف پشمی صورتی که او ممکن است به طور معمول پوشیدن بیش از دیگری بالا. اما این واقعیت تلویزیون ستاره انداخت بالا بدون هر چیز دیگری در زیر آن و کراوات تلاش برای مهار او کافی رخ داد که طرفداران او با یک نگاه او کافی سینه و معده تخت. مدل عینک کلاغ سیاه مو با یک سمت و یک تلنگر در پایان. او با استفاده دراماتیک صورتی سرخ و افتخاری دو باب رژ لب صورتی. به علاوه او منحنی چهره او را به لهجه خود را ویژگی های. او به پایان رسید پر زرق و برق نگاه با نمایشی مژه و چشم اسموکی. او با نگاه کردن به فاصله با یک دست مطرح شده در پشت سر او و دیگر قرار داده شده بر روی باسن خود که نشان داد او را برهنه مانیکور.

در زیرنویس آنجلا یک کنایه در مورد گیر بودن در داخل و طرفداران او ستایش انگیز و سرگرم کننده نگاه کنید. بیش از 22,000 Instagram کاربران آمار “مانند” را فشار دهید خود را ابراز میدارند. به علاوه بیش از 150 نفر از پیروان خود نیز در زمان زمان به سرودن یک پیام را ترک کنند در بخش نظرات. چندین ستایش آرایش و مو با توجه به ماندن در وضعیت و دیگران فلفلی پاسخ با شعله و قلب شکلک ابراز قدردانی خود را.

“من یک 1950s اجازه دهید من شما پخت پای پرنیان” اشاره کرد یکی پیرو که در سمت چپ دو قلب صورتی emoji. دیگران پاسخ داد و تأیید کرد که آنها همان احساس از عکس.

“اجازه دهید بحث در مورد چگونه شما باید در RHONJ. اشاره اشاره,” نفر دوم طعنه زدن براوو.

“باشه.. شما باید جذاب بانوی…omg!!! همیشه بی عیب و نقص,” نوشت: یک سوم جانباز از نگاه شایان ستایش.

چند پیروان نیز اشاره کرد چقدر دوست داشتم آنها را سرگرم کننده مدل موهای.

“من نمی دانم, اما این یکی از مورد علاقه من عکسهای شما کوتاه, سیاه, مو باعث می شود شما نگاه جوان. بسیار زیبا” اعلام کرد یک چهارم از طرفداران.

Inquisitr قبلا گزارش شده است که آنجلا نشان داد او را به شکل یک منحنی-بغل کردن و یا بنفش لباس bodycon به لگد کردن او 28 ماه تولد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>