‘چالش’: جنی غرب در نظر گرفتن صفحه اصلی پیروزی در فصل 35

MTV را چالش: کل جنون به پایان رسیده و جنی غرب است که زن برنده فصل 35. در طول چهار قسمت جنی در زمان خانه او اولین پیروزی در رقابت های محبوب سری و او را از به اشتراک گذاری تجربه خود را با توجه به گزارش از سرگرمی هفتگی.

جولای 15 قسمت لگد کردن با نه بازیکن باقی مانده از جمله جنی و جانی “موز” Devenanzio که در زمان خانه تاج به عنوان این فصل نر برنده همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr.

چالش نهایی صورت گرفت بیش از یک دوره دو روزه و شامل چندین ایستگاه های بازرسی. پس از بازرسی از آن اعلام شد که یک مرد و یک زن می تواند حذف شود. خوشبختانه برای جنی او امن از بین بردن پس از ساخت آن را به دادگاه که به او قدرت را به رای دادن در زن دیگری. او فرستاده شده در Kaycee کلارک به رقابت در برابر Melissa Reeves, که به پایان رسید تا ترک و توزیع پیروزی به Kaycee. جنی نقل مکان کرد و در روز 2 جایی که او گل رز به بالا به عنوان اولین فرد برای عبور از خط پایان برای تبدیل شدن به جدید ترین چالش برنده است.

در حالی که چت با EWجنی گفت که او شروع به سفر خود را در مجموع جنون با بالا امیدوار, اما او نبود در واقع او را حفظ پیروزی است.

“این خیلی عجیب و غریب از آنجا که شما می خواهید آن را به اتفاق می افتد اما شما هرگز واقعا فکر می کنم آن را به” او گفت:. “و پس از آن هر بار که شما برای زنده ماندن دیگر یک هفته شما فکر می کنم” من شاید از آن اتفاق می افتد.’ اما شما هرگز فکر می کنم از آن خواهد شد. من شوکه شده بود برای سنین. من هنوز هم احساس شوکه حالا واقعا….”

Cast of MTV's The Challenge posing for hero shot.
  MTV

جنی گفت: این احساس شگفت انگیز اولین کسی باشید که برای به پایان چالش نهایی به خصوص پس از موز درست بود در دم خود را. او گفت: در یک نقطه او در بر داشت خودش را در انتظار او اما به سرعت آمد و به حواس خود را.

“من نمی دانم که چرا من منتظر است,” او گفت:. “من فکر می کنم آن را فقط به این دلیل که ما می خواهم پیاده آخرین بخش با هم. او بود که فقط در مقابل من. و او مانند ” برو!’ و من گفتم: “اوه آره برو! [می خندد] من احتمالا باید بروید.'”

جنی در حالی که در حال حاضر $500,000 غنی پس از پیروزی او تقریبا هیچوقت آن را به چالش نهایی. در این قسمت یکی مانده به آخر فصل جنی به پایان رسید تا رفتن در برابر دی Nguyen در حذف. در طول فصل به زنان دوستی شروع به فرو ریختن پس از آن آشکار شد که دی شده بود توطئه به جنی به خانه فرستاد. این دو تا به حال بسیار کمی از درام بین آنها اما دی ویرایش شد پس از اخراج توسط شبکه.

این که آیا جنی خواهد بود بازگشت برای فصل 36, او گفت که او مطمئن نیست اما کاملا پرش در فرصت اگر MTV می رسد.

“من به زودی خواهید پیدا کردن امیدوارم,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>