The Call of the Wild Harrison FOrd

جان تورنتون (هریسون فورد) و باک در تماس از وحشی. قرن 20 Studios

مشهور کارگردان فیلم ویلیام Wellman را 1935 نسخه از فیلم جک لندن رمان کلاسیک تماس از وحشی بود در مورد کلارک گیبل و Loretta جوان است. هشتاد و پنج سال بعد کارگردان-انیماتور کریس ساندرز’ (چگونه برای آموزش اژدها شما) بازسازی است که در مورد محبوب half-سنت برنارد, نیمه تریر اسکاتلندی به نام باک بازگشت به منبع اصلی مواد. من نمی دانم که من می خواهم بیشتر. کلارک و Loretta ساخته شده فیلم سحر و جادو. اما باک است دوست داشتنی برای همیشه لطفا برای. اگر شما فکر می کنم او کمال در چهار پاهای او است. اگر شما فکر می کنم او را انسانی ترین سگ پس از Lassie, Benji و Rin Tin Tin او نیست. چرا که باک شما توسط کامپیوتر تولید شده است. ذهن هرگز. تضمین می کنم شما او را دوست دارم به هر حال.

همچنین نگاه کنید به: Jordan Peele است “به هیچ وجه قصد” ساخت “دریافت 2′ در حال حاضر می گوید: تولید کننده

تنظیم است 19th-century gold rush زمانی که هیچ سفت mutt امن بود از dognappers که صف جیب خود را با فروش از ناگهانی تقاضا برای سگ با سورتمه حمل کردن تیم برای حمله به یوکان. این رمان در مورد خطرناک محاکمه و مجازات سختی را تحمل توسط عظیم دست و پا چلفتی اما همچنین درخشان باک به سرقت رفته خود را از کالیفرنیا آفتابی خانه فروخته شده به کار برده و در بیابان ارائه پست الکترونیکی به معدن و آینده نگر در برفی زباله از آلاسکا. باک آسیب پذیر با وجود اندازه او چون او بود پر از عشق. او یاد گرفته برای مقابله با کولاک گرگ و ضرب و شتم بی رحمانه از مردان و حملات دیگر با سورتمه حمل کردن سگ, اما هرگز را فراموش کرده و توانایی های خود را برای نشان دادن عشق و محبت و خشم و ترس و امید برای پیدا کردن یک خانه دائمی. یک بسته از سگ سورتمه تنها می تواند یک رهبر و آن را طولانی نیست قبل از دیگر سگ را به جفتک انداختن خود را.


تماس از وحشی ★★★
(3/4 ستاره)
کارگردان: Chris Sanders
نوشته شده توسط: Michael Green
بازیگران: Harrison Ford, Dan Stevens Omar Sy و Karen Gillan
مدت زمان: 100 دقیقه.


No love داستان در اینجا. این ادای احترام به جک لندن با شور و شوق برای طبیعت است همه چیز در مورد باک احساسات و دیده تر بی عیب خزدار فکس از سگ هست. عبارات خود تغییر عضلات خود را حرکت خود ابرو چین زمانی که او بوی یک سیگنال هشدار لبخند خود را گسترش زمانی که او خوشحال رو به یکی از چالش های پس از دیگری تا زمانی که نجات یافته در گذشته توسط دوستانه, پیر ادم خسیس و پست شده توسط یک غیر قابل تشخیص هریسون فورد. تراژدی در نهایت اعتصاب شکستن اوراق قرضه خود را. اما از طریق هر مانع باک است چیزی کمتر از یک معجزه—در آرام و مهربان صحنه به عنوان به خوبی به عنوان اقدام بزرگ توالی که در آن او است که توسط یک سگ فقط یک کامپیوتر می تواند ایجاد و همیشه آماده به گسترش پنجه به یکی دیگر از دوستان. این نوع از فن آوری من معمولا متنفرم اما باک جذاب است و داستان خود را بسیار سرگرم کننده است که فیلم من برنده بیش از یک نیرویی که من را ترک کرده است شگفت زده.

به عنوان داستان پیشرفت باک می رود از طریق صاحبان چند بازی خوب بازیگران در بیت قطعات (Dan Stevens باعث می شود به خصوص جرم و تبه کار) قبل از او در نهایت کشف معنای عشق با albino چوب گرگ می یابد و یک خانه در گذشته است. این نوع از غم چون تا آنجا که من می خواستم باک برای پیدا کردن خانه اش در جهان, من می خواستم به او را به خانه خودم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im