وحشیانه Redemptions از ‘تاریخ و زمان آخرین از ما, قسمت دوم,’

ellie the last of us part 2

Ellie به تصویر کشیده شده توسط Ashley Johnson, شخصیت از The Last of Us قسمت دوم. تصویر: Naughty Dog/پلی استیشن

این پست شامل عمده اخلال گران برای The Last of Us قسمت دوم.

فروش-record-breaking The Last of Us Part II یک بازی ویدئویی توسط توسعه دهنده سگ شیطان که به طور مداوم باعث می شود بازیکن خود را مقابله مفاهیم اخلاق و خشونت در داستانی فضای مجازی است. مجموعه ای در یک جهان ویران شده توسط یک بیماری همه گیر که در آن بازماندگان تقسیم متفاوت و در عین حال به همان اندازه خشونت جناح شما دائما مجبور به کشتن مردم در واقع بینانه و راه. آن را نیز یک بازی است که بحث برانگیز تبدیل شده چرا که این جرات شما را به خودتان بپرسید چرا شما جای همدردی خود را بر روی یکی از شخصیت کسی که چیزهای وحشتناک به جای دیگران است.

Eds. توجه داشته باشید: OK به طور جدی بازی می آیند. این نقطه بدون بازگشت اگر شما هنوز بازی The Last of Us قسمت دوم.

در عرض چند ساعت از بازی ما دیدن Joel شخصیت اول بازی ضرب و شتم به خمیر و سپس کشته شده توسط یک زن به نام ابی. این وحشتناک عمل خشونت منجر جوئل را جانشین پدر Ellie, به شکنجه و قتل راه خود را در سراسر سیاتل شکار کردن کسانی که در مرگ جوئل را برای پیدا کردن Abby. مانند هر انتقام, داستان مهم نیست که چقدر خشونت و مرگ الی در پشت برگ ما هنوز همدردی با Ellie چون ما صرف کل بازی برای اولین بار به می دانم که هر دو او و جوئل. ما تجربه Ellie درد و از دست دادن از طریق چشم خود را به طوری که ما احساس خشم او هدف ابی. اما زمانی که Ellie در نهایت می یابد و در مقابل ابی های بازی می کشد بزرگترین آس از زیر آستین خود را. این کاهش به سیاه و سفید می رود به عقب در زمان به شما نشان می دهد حوادث بازی از ابی دیدگاه. شما در حال حاضر در حال پخش به عنوان تبه کار.

معلوم ابی قتل Joel یک نتیجه مستقیم از رویدادهای اولین Last of Us بازی. اصلی به پایان رسید با جوئل کشتن پزشکان است که می تواند به توسعه درمان برای عفونت است که تبدیل مردم به زامبی, اما یکی که هزینه Ellie زندگی. یکی از پزشکان شد و ابی به عنوان شما یاد بگیرند زمانی که بازی شما با پخش یک فلاش بک به ابی و در دوران کودکی است. در چند دقیقه بازی re-contextualizes “تبه کار” برای آنها که متفاوت از “قهرمان”.

Abby, as seen in The Last of Us Part II. She is played by Laura Bailey.

ابی به عنوان دیده می شود در تاریخ و زمان آخرین از ما, قسمت دوم. او با بازی Laura Bailey. تصویر: Naughty Dog/پلی استیشن

در واقع همانطور که شما صرف نیمی از بازی را در طول بازی به عنوان ابی, آخرین از ما, قسمت دوم بارها و بارها استدلال می کند که ابی و Ellie در حال دو طرف یک سکه است. بازگشت به گذشته ما به Abby گذشته در حال ترسناک شبیه به کسانی که ما از Ellie و به او داستان خود را در اولین بازی. دیدن ابی و پدر او پیوند بیش از عشق خود را برای حیوانات آینه یک صحنه در بازی اول که در آن Joel و Ellie برخورد یک گله ای از زرافه ها در حال قدم زدن در خیابان های خالی از سکنه و سالت لیک سیتی. مثلث عشق بین Ellie دختر او را دوست دارد و او را دوست پسر سابق? ما همچنین ابی درگیر در یک مثلث عاشقانه با دوران کودکی خود را له و زن او در حال حاضر درگیر با. تا به حال ملاقات ما ابی و پدر او در این بازی برای اولین بار و پس از آن با تجربه ابی درد در از دست دادن پدر او نمی خواهد مردم در نظر Joel و Ellie به unsympathetic هیولا از داستان ؟

بسیار گفته شده است در مورد این بازی تلخ رویکرد واقع بینانه به خشونت است که نه سرگرم کننده به همان اندازه به عنوان آن را می سازد شما احساس بیمار به سادگی برای ادامه بازی. تاریخ و زمان آخرین از ما, قسمت دوم می رود به طول های بزرگ به شما متوجه است که هر فرد شما کشتن یک نام و یک خانواده که آنها را از دست. هر زمان که شما کشتن یک سرباز اصحاب و جیغ نام خود و مربیان فریاد به نام از سگ شما را بکشند. به خواندن روشن به نظر می رسد که این بازی می خواهد به بازیکنان خود بپرسید چرا آنها مانند خشونت های که در آن آنها به توده یونجه یا کاه پایین بی شماری بیچهره هواپیماهای بدون سرنشین اما ابی و تاب می دهد و این انتخاب به معنای دیگر.

ellie in the last of part ii

در آخرین از ما, قسمت دوم, مرگ و خشونت است و شخصی به عنوان آن می شود—با دوستان خود قربانیان جیغ, نام خود را به عنوان شما شخصیت آنها را بکشند. تصویر: Naughty Dog/پلی استیشن

The Last of Us Part II اجازه می دهد تا شما را به بازی به عنوان یک به عنوان شما می خواهید, اما مقدار زیادی از بار آن نیروهای شما را به بیرون رفتن و کشتن مردم بدون اینکه انتخاب دیگری. بازی نیروهای شما را به در نظر گرفتن نه تنها خود خشونت اما همدردی خود را برای شخصیت شما به طور مداوم به تماشای انجام کارهای وحشتناک. مطمئن شوید که شما ممکن است پردازنده با Ellie انتقام مسیر زمانی که شما فقط تماشا ابی طالب Joel اما آنچه در مورد لحظه ای که بازی شما را مجبور به کشتن یک سگ ؟ یا حامله است ؟ در ادامه بازی شما بیشتر به بازی دارای یک آینه به چهره خود را و می پرسد: “آیا Ellie تبدیل شده فقط به عنوان بد اگر نه بدتر از ابی?”

تاریخ و زمان آخرین از ما, قسمت دوم است که به دور از اولین بار یک قطعه از داستان شما را مجبور به همدردی با انگیزه های آن آنتاگونیست. پس از همه, جورج لوکاس اختصاص داده شده نیمی از ستارگان فیلم به کاوش Anakin اسکای واکر گذشته است. اما چه چیزی باعث The Last of Us قسمت دوم ویژه است که چگونه با ساخت ما از بین بردن این داستان از “لات” کفش آن را دوباره contextualizes شخصیت ما است. در نهایت هر دو بازی در مورد خودخواه افرادی که چیزهای وحشتناک تا زمانی که آنها شروع به در مورد مراقبت از کسانی که آنها را نمی دانم. جوئل بود نه یک قهرمان و او به پایان رسید اولین بازی پس از انتخاب یک خودخواه گذشته و در نهایت پرداخت پول برای آن.

در زمان ما شروع به بازی به عنوان ابی, او در حال حاضر به پایان رسید طرح انتقام و عدالت انجام شده در چشم او, اما آن را ندارد او را شفا. انتقام چیزی برای التیام خالی در درون او پس ما صرف زمان ما با ابی در یک messy جستجو برای رستگاری. ابی صرف بازی داستان تلاش برای نگه داشتن یک پسر بچه به نام لو و خواهر خود را امن و رفتن تا آنجا که خیانت به خود و جامعه او را به قتل سربازان برای حفاظت از آنها. این است که او این کار را از یک حس فداکارانه از عدالت است. مثل Breaking Bad‘s Walter White, ابی می گوید: او است که “انجام این کار برای من است.” در طول زمان او متوجه می شود که او نیاز به انجام کاری برای مردم او هیچ دلیلی برای در مورد مراقبت از خود و به لطف لو او قادر است به اجازه Ellie پس از تحقق است که ادامه این چرخه خشونت را فشار لو به دور است.

به همین ترتیب الی صرف این بازی به طور مداوم انتخاب خودخواه راه انتقام و کشتن ده ها تن از مردم او مراقبت می کند چرا که او را نمی دانند. و در پایان Ellie از دست می دهد و خانواده او تا به حال به دست آورده در طول بازی به دلیل بخواهد او را به یک بار دیگر شکار ابی پایین. تا زمانی که Ellie متوجه می شود که از درجه اعتبار ساقط درون او را نمی توان با خشونت بیشتر اما با بخشش. Ellie نمی کند تبدیل به یک فرد خوب است ، او هنوز هم به عنوان خشونت به عنوان او بود اما او بخواهد به اجازه ابی بروید چرا که او می خواهد به اندازه کافی خوب نیست به او فشار عزیزان دور.

در اوایل این سال HBO اعلام کرد که آنها را به ساخت یک تلویزیون اقتباس از اولین و آخرین از مابا امکان تطبیق با قسمت دوم در آینده است. اگر یکی از درس های گرفته شده از این بازی آن را در قدرت با استفاده از دیگر نقطه نظرات به re-بافت نه تنها حوادث ما از دیدن اما شخصیت ما زیر است. ابی نیست و تنها باید به عنوان جالب و سرگرم کننده یک داستان به عنوان Ellie اما Ellie می شود یک شخصیت بهتر چون از ابی و او سنگی مسیر رستگاری است و قلب و روح تاریخ و زمان آخرین از ما, قسمت دوم.

مشاهده نقاط نیمه منظم بحث از جزئیات کلیدی در فرهنگ ما است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>