‘پررنگ’ رئیس وزن در ژاکلین و جین ارتباط

فصل 4 و آخر از تلویزیون پررنگ دیدم ژاکلین کارلایل (Melora Hardin) و جین اسلون (Katie Stevens) تلاش برای حرکت جدید زمین در رابطه خود و showrunner وندی Straker هاوزر وزن در, با توجه به یک گزارش از TVLine.

قسمت لگد کردن با جین نشسته با یک زن که از او خواست برای بررسی رفتار نامناسب او سردبیر و رئیس خود را. پس از اخذ اطلاعات بیشتر او متوجه شد که ژاکلین شوهر, ایان, بازی های برگزار شده توسط Gildart Jackson, ممکن است قادر به کمک به این داستان چون او freelanced برای همان نشریه. ایان ملاقات با جین و به زودی متوجه شدند که داستان می تواند بر زندگی شخصی او. بعدا مشخص شد که ایان به حال مختصری در رابطه با یکی از افراد قرار گرفت و از او خواسته است که ژاکلین کشتن داستان.

در نهایت ژاکلین باز کرد تا در مورد تضاد منافع اما طرفداران تعجب می کنم که چگونه این کار را تحت تاثیر قرار زنان ارتباط در حال حرکت رو به جلو است.

“من فکر نمی کنم که جین است که به دنبال در ژاکلین [که] کمتر [از یک مربی] برای نگران بودن در مورد چگونه یک داستان ممکن است او را تحت تاثیر قرار زندگی خصوصی” Straker هاوزر گفت. “این در مورد داستان. و جین با اعتماد به نفس است که او به این داستان و که در آن است رفتن به عقب می آیند و بر ژاکلین زندگی شخصی. و حتی اگر آن را ندارد, اگر آنها در حال کمک به این زن سپس آنها می توانید آن را با هم.”

Actors of The Bold Type attending event.
  پاسکال لو Segretain / گتی ایماژ

در همان قسمت ژاکلین گفت: جین که او را پله به دور از برخی از خود را روز به روز مسئولیت به صرف زمان بیشتری را با خانواده اش. این زن گفت که او خواهد بود به دنبال جین به عنوان آینده از مجله ساخته شده است که نویسنده دوم-حدس می زنم خودش پس از گفت غرایز خود را در مورد داستان در اشتباه بودند.

Straker هاوزر همچنین اذعان کرد که جین قوس داستان کوتاه قطع شد و در این فصل به خاطر آنها مجبور به تعطیل کردن تولید با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. او گفت: وجود دارد که دو قسمت بیشتر طی آن بینندگان را در نهایت یاد گرفتم که چگونه او احساس خود را در مورد اسکات, بازی های برگزار شده توسط Mat Vairo. قبلا در این فصل اسکات اعتراف کرده است که او احساسات جین اما مطمئن نیستید که چگونه برای ادامه پس از او از لحاظ فنی رئیس خود را همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr. قبل از او قادر به پاسخ او کشیده شد دور توسط یک دل شکسته ساتون که تا به حال فقط مانده است توسط شوهرش.

Freeform هنوز تمدید پررنگ برای فصل پنجم اما Straker هاوزر امیدوار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>