Radha Blank in The 40-Year-Old Version

رادا سفید در 40 سال-نسخه های قدیمی. عکس ها توسط اریک برانکو حسن نیت ارائه میدهد از جشنواره فیلم ساندنس.

جشنواره فیلم ساندنس شده است یک منبع مفید برای تئاتر studios به دنبال پر کردن آزادی آنها قواره. اما به عنوان فیلم-رفتن بازار منتقل شده و دور از کوچکتر-بودجه فیلم skewing کرایه ساندنس شناخته شده است به صورت سنتی ادغام در شیب پارک تبدیل شده اند بسیار خطرناک است. زمانی که استودیو تکیه به طور کامل در کادر دفتر فروش خود را پوشش سرمایه گذاری یک حرکت اشتباه می تواند فاجعه آمیز. که فراهم کرده است عمیق به جیب خدمات جریان جهانی فرصت کافی برای پر کردن جای خالی با مگا-می پردازد.

همچنین نگاه کنید به: چگونه 3 ساندنس مستند اسرار نازل ملکه موسیقی پاپ

Netflix به دست آورد و سه فیلم در جشنواره امسال پس از اکران عظیم 10 فیلم ساندنس. Hulu و تقویت آن توسط دیزنی اربابان بود و فعال در کمک به شکستن رکورد معامله است. اپل و آمازون نیز در بر عمل است. در نهایت این جشنواره بود و شور بخت-تغییر مالکیتها. بنابراین بدون هر گونه مقدمه در اینجا بزرگترین معاملات ساندنس سال 2020 است.

[توجه داشته باشید: اطلاعات مالی از برخی از فیلم خریداری نشده است علنا افشا می شود.]

Sundance Film Festival Andy Samberg Palm Springs

Cristin Milioti and Andy Samberg ستاره در پالم اسپرینگزکه فقط شکست جشنواره فیلم ساندنس ، جشنواره فیلم ساندنس

پالم اسپرینگز در Hulu/نئون

کارگردان: Max Barbakow
فروش: $17,500,000.69 دلار به 22 میلیون

گزارش های متفاوت در مورد قیمت فروش واقعی جدید Andy Samberg-Cristin Milioti کمدی رمانتیک پالم اسپرینگز. هنگامی که آن را در اصل گزارش تعداد 15 میلیون دلار. سپس Hulu و نئون منتشر شد دارای گونه های برامده مطبوعاتی که گفت: پالم اسپرینگز به حال سرنگون the Sundance کسب رکورد قبلا برگزار شده توسط افکن و تولد یک ملت ($17.5 میلیون) با 69 سنت. (این قرارداد جدید شامل در سراسر جهان جریان حقوق در حالی که تولد یک ملت‘s نیست بنابراین آن را یک سیب به سیب مقایسه). در حال حاضر مهلت گزارش شده است که ساخته شده است در جایزه ساختار تضمین معامله در $22 میلیون.

بد نیست برای $5 میلیون کمدی.

پسران دولت در اپل/A24

مدیران: Amanda McBaine, Jesse Moss
به فروش می رسد: 12 میلیون دلار

با توجه به فرار تئاتری بازار به نظر می رسد به عنوان اگر, indie در, توزیع کنندگان تمایل بیشتری به قمار در ساندنس اگر اکثریت هزینه ها پوشش خوبی ذوات streamers (اپل و A24 تا به حال از قبل موجود مقابله, اما این ایده هنوز هم می ایستد). انتظار می رود این همکاری برای ادامه حرکت رو به جلو است.

پسران دولت مجموعه یک رکورد جدید برای, مستند, کسب در ساندنس با شکوه در سال گذشته 10 میلیون دلار علامت تعیین شده توسط Netflix برای دست کشیدن پایین خانه. پسران دولت است و در حال اجرا برنامه های اجرا شده توسط لژیون آمریکایی در سراسر کشور است که با هدف ارائه روشن و دبیرستان دانش آموزان با آموزش و پرورش در آمریکا نظام سیاسی.

ربکا هال در شب از خانهبه کارگردانی دیوید بروکنر یک انتخاب رسمی از نیمه شب برنامه در سال 2020 جشنواره فیلم ساندنس. عکس توسط Elisha مسیحی حسن نیت ارائه میدهد از جشنواره فیلم ساندنس.

شب خانه در Searchlight Pictures

کارگردان: David بروکنر
به فروش می رسد: 12 میلیون دلار

افکن قبلا Fox Searchlight است indie بازوی 20th Century Fox است که در حال حاضر یک شرکت تابعه از شرکت والت دیزنی است. افکن شده است اعتبار تصویر نیروگاه. پس 2013, استودیو منتشر کرده است هشت, بهترین عکس نامزد از جمله سه برنده (12 سال یک برده, کفترباز و شکل آب). شب خانه, وحشت, هیجان انگیز فیلم با بازی ربکا هال به احتمال زیاد قصد ندارم به نفع خود دیزنی اولین عکس بهترین اسکار در مراسم اهدای جوایز اسکار. اما آن را به اضافه کردن یک عنصر جدید به خانه ماوس آرسنال.

عمو فرانک در آمازون

کارگردان: Alan Ball
به فروش می رسد: 12 میلیون دلار

آمازون بسته شده است دو معامله از ساندنس در این سال پس از ظهور به عنوان جشنواره بزرگترین spender در سال 2019. بزرگترین خرید تا کنون عمو فرانک, یک دوره, درام است که به دنبال یک خواهر زاده و دایی به عنوان آنها در بازگشت به خانه برای تشییع جنازه. استودیو سر جنیفر Salke به تازگی تبلیغ تاثیر مثبت آمازون ساندنس خریداری کرده بود در نخست سرویس ویدئو در میان ناامید کننده گیشه نتایج. حتی اگر آنها اثبات می شود SVOD بازدید—ما در واقع نمی دانم چرا آمازون نیست انتشار بینندگان داده—$12 میلیون شیب دار است و شاید بد توصیه قیمت به پرداخت.

Yaani King Mondschein, Elle Lorraine, and Lena Waithe in Bad Hair

Yaani پادشاه Mondschein, Elle لورن و لنا Waithe در مو بدبه کارگردانی Justin Simien. حسن نیت ارائه میدهد از جشنواره فیلم ساندنس

مو بد در Hulu

کارگردان: Justin Simien
به فروش می رسد: 8 میلیون دلار

این ترسناک, کمدی, ستاره Elle لورن, Kelly Rowland, Vanessa Williams, جی فرعون لنا Waithe, Blair Underwood و Laverne Cox و ثابت می کند که نوع-خرید هنوز هم در مناطق گرم در جشنواره مدار. Hulu بیشتر تهاجمی با همه که دیزنی پول و برنامه ریزی به تاکید خود فیلم اصلی توسعه در حال حرکت رو به جلو است.

The 40-Year-Old-نسخه در Netflix

مدیر: Radha خالی
به فروش می رسد برای: “اواسط ماه به بالا-هفت چهره” در کرکس

نمایشنامه نویس رادا خالی باعث می شود او اولین ویژگی در 40 سال-نسخه قدیمیکه به شرح زیر 40 چیزی نیویورک نویسنده ای که reinvents خودش را با تبدیل شدن به یک خواننده رپ است. سفید نوشت: این فیلم به کارگردانی آن را ستاره دار در آن و تولید آن (و شما فکر می کنید روز خود را با کار سخت بود).

آمدن به ساندنس, زمزمه پیشنهاد کرد که یک جنگ مناقصه می برک آوت به صورت فیلم به عنوان streamers ها و استودیوهای شتافت به همکاری با چند hyphenate استعداد. یکی از ساندنس اصلی توابع سراغ دراز مدت استعداد به طور بالقوه از زیرخاک در اوردن بعدی خالق بزرگ فردا. Netflix بکشد امیدوار است آن را پیدا کرده است ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im