بهترین تلویزیون نشان می دهد و فیلم در این آخر هفته

shadow zhang yimou

هنوز هم از سایهبه کارگردانی Zhang Yimou. Netflix

“شما تقریبا نزدیک به کامل!” جین فوندا می گوید به رابرت ردفورد در سال 1967 را پابرهنه در پارککه به او شلاق برگشت: “این که یک فاسد چیزی را می گویند!” فیلم و بازی را نویسنده نیل سیمون می دانست که راه خود را در اطراف یک ارز یک تم در حال حاضر در تمام این هفته را به شدت نوشته شده در فیلم و تلویزیون پخش آنلاين توصیه.

ناظر سرگرمی سرپرستی راهنمای زیر را به کمک به کاهش استرس بدانند چه به تماشای این آخر هفته خود را در خارج از ساعت. عمده خدمات جریان به طور یکسان در زیر نشان داده شده از Netflix به Hulu به آمازون و ما به ارائه توصیه هایی برای برای همه آنها از جمله هر دو نسخه های جدید و همچنین سنگهای پنهان که ممکن است به خاک سپرده شد بین ترک ها.

لیست زیر جامع نیست اما از آن است که سرپرستی. در اینجا برخی از بهترین ارائه های موجود برای جریان آنلاین و یا پخش در تلویزیون در حال حاضر.

همچنین نگاه کنید به: طاووس جلوه تریلر اولیه آن تخته سنگ های برنامه نویسی اصلی

Netflix

سایه—بر خلاف بسیاری از فیلم های این روزها—یک مراسم مجلل از ده اشباع رنگ. آن را سیاه و سفید فیلم اما آن مجموعه لباس و پوشیده از ابر باران خیس جو همه عمدا خاکستری در این wuxia هستند حماسی از Zhang Yimou (قهرمان, House of Flying Daggers). در قلب آن یک نجیب, the lookalike گدا او استخدام به جای خود را در دادگاه و هرج و مرج در آنها ایجاد. سازمان دیده بان سایه در Netflix بکشد.

Hulu

بی وقفه parodied و legendarily لباسهای, Zardoz است sci-fi فرقه کلاسیک که در آن شان کانری می پوشد قرمز را مهار و زندگی در یک پست-آخرالزمان که در آن ساکنان پرستش سنگ به نام خدا Zardoz. چه بیشتر می تواند شما احتمالا می خواهید ؟ سازمان دیده بان Zardoz در Hulu.

HBO Max

اگر شما می خواهید به حفاری نشان می دهد که تکل مسابقه جنسی, رضایت, رسانه های اجتماعی شهرت و هزاره احساس وحشت و نگرانی با هر دو دراماتیک وقار و شوخ طبعی نگاه هیچ بیشتر از من ممکن است شما را از بین ببرد. این داستان از Arabella یک نویسنده جوان در تلاش برای پایان یک پیش نویس از کتاب دوم خود را هنگامی که سر او را برای یک شب از باد کردن بخار است که طول می کشد به نوبه خود تیره. سفر خود را به قطعه با هم چه اتفاقی برای او سنگین است که ماهرانه به کار گرفته شده توسط Michaela Coel که در خدمت به عنوان ستاره خالق و showrunner. سازمان دیده بان من ممکن است از بین بردن شما را از طریق HBO Max در حال حاضر و رفتن.

دیزنی+

یک تم آهنگ خوانده شده توسط Solange افسانه ای در ترکیب کریسمس و Kwanzaa قسمت و همه ستاره صدای بازیگران را افتخار خانواده است. نشان می دهد نیست در ابتدا شامل در دیزنی+ اما شده در این سرویس در حالی که برای در حال حاضر از آنجا که اسپین آف احیای افتخار خانواده: بلندتر و خودمان افتخار اعلام شد. هیچ وقت مثل حال حاضر به درک اصلی هر چند. سازمان دیده بان افتخار خانواده در دیزنی+.

تلویزیون اپل+

صحبت از خانواده بعدی این توصیه را به شما در کسب امتیاز با بالا میآید. مدیر برایس دالاس هاوارد بزرگ شده در مجموعه فیلم گروگان توسط پدر, Ron Howard و او آخرین تلاش یک فیلم مستند آب گرفتگی با پدران مشهور و بچه های خود را از جمله ویل اسمیت, Kimmy کیمل حسن Minhaj کانن اوبراین Patton Oswalt و بیشتر. سازمان دیده بان پدران در تلویزیون اپل+.

آمازون نخست تصویری

پابرهنه در پارکلنگر توسط برنده اجرای برنامه از رابرت ردفورد و جین علاقه, نوشته شده توسط بزرگ نمایشنامه نیل سایمون و کارگردانی شده توسط Gene Saks (اولین تصویر!) یکی از بزرگ rom-com کلاسیک است که به ندرت یک اشاره در هر لیست فیلم. با اینحال این یک کلاسیک archly خنده دار و در دسترس است. سازمان دیده بان پابرهنه در پارک در آمازون نخست تصویری.

معیار کانال

بهترین خدمات جریان بالا-کیفیت آثار سینما بسیار inarguably معیار کانال می شود که شما دسترسی به بیشتر یا کمتر کامل معیار مجموعه کتابخانه. اگر هیچ چیز دیگری را امتحان کنید 14 روز آزمایش رایگان به تماشای Juzo ایتمی را Tampopoیکی از بزرگترین فیلم در مورد مواد غذایی تا کنون ساخته شده است. (ما همچنین توصیه می شود شب بزرگ در این فضا بنابراین شما می دانید که ما در این مورد جدی.) سازمان دیده بان Tampopo در معیار کانال.

نگه داشتن سازمان دیده بان به طور منظم تایید شده از تلویزیون و فیلم ارزش وقت خود را.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>