بهترین پست ها از موزه گارد که گرفته بیش از رسانه های اجتماعی

ملی کابوی و وسترن میراث, موزه, شهر اوکلاهما. پیتر Bischoff/گتی ایماژ

اگر وجود دارد هر گونه حرکت صعودی به جهانی quarantining و اجتماعی فاصله که با توجه به coronavirus این واقعیت است که برخی از متخصصان در سراسر جهان در حال کشف مهارت های جدید و سرگرمی در حالی که به طور موقت مانع از انجام کار معمول خود را. تیم پنجه یک گارد امنیتی در ملی کابوی و وسترن میراث موزه در شهر اوکلاهما به تازگی چیزی از یک شبه مشهور با توجه به این واقعیت است که در این موزه آثار او در تعطیل شد ، در غیاب او وظایف معمول به انجام پنجه در زمان بیش از این موزه حساب های رسانه های اجتماعی و تقریبا بلافاصله متصلب بزرگ آمار با مردمی witticisms و endearingly خود آگاه پیام های کابوی طرفداران در سراسر جهان است.

وجود دارد برخی از کیمیاگری به این نوع از محتوا است. تیلر پدر, جوک همراه با او واقعا دانش عمیق از کابوی فرهنگ و تصاویری از لذتبخش پیش پا افتاده yeehaw زیبایی شناسی تمام اضافه کردن به طلای خالص و مثبت. در توییتر, تیم بوده است امضای کردن هر صدای جیر جیر با نام خود را; این یک کلاسیک نشانه ای که کسی نیست به طور کلی آشنا با رسانه های اجتماعی اقدام به قطع از چیزهایی است.

در Instagram, در ضمن تیم شده است poking سرگرم کننده خود را در حالی که به طور همزمان نگه داشتن خوانندگان خود اطلاع داده واقعا حقایق جالب در مورد آثار تاریخی.

در سمت تلنگر از لذت بخش مطالب مانند این تیره کوچک از آمریکا موزه در جهان: در سراسر کشور, موزه ها در حال آماده کردن بخشی از زمان کارکنان است که نمی لوکس بودن قادر به محوری برای رسانه های اجتماعی مانند پنجه می توانید. در حالی که وجود دارد هیچ مشکلی با بودن خوشحال کابوی با مضمون پدر پست در Instagram و توییتر لازم است به نگه داشتن توجه به کارگران که در حال پیدا کردن خود را بدون درآمد در طول coronavirus بحران است. پس از این است که بیش از همه برخی از مردم قادر خواهد بود برای رفتن به کار می کنند اما بسیاری دیگر قادر نخواهد بود برای تعدادی از دلایل مختلف. آن شرایط نمی تواند به راحتی خندید دور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>