بهترین فیلم و تلویزیون را نشان می دهد برای تماشای این آخر هفته

Charlize Theron as Andy and Kiki Layne as Nile in the film The Old Guard

چارلیز ترون به عنوان اندی و Kiki لین به عنوان نیل در فیلم گارد قدیمیبه کارگردانی Gina Prince-Bythewood. Aimee Spinks/Netflix

فیلمهای moviegoing ممکن است واقعا یک چیز اما جدید فیلم منتشر شده در این هفته به نظر می رسد این استدلال آن است. ما یک رشته باید بازدید که کاهش یافته است در این هفته از جمله فیلم های جدید از چارلیز ترون, Andy Samberg و امریکا را پدر خود تام هنکس—به عنوان به خوبی به عنوان جدید و جالب ویژه باز کردن مکالمات در اطراف همیلتون در دیزنی+.

ناظر سرگرمی سرپرستی راهنمای زیر را برای کمک به کشف کردن آنچه برای تماشای این آخر هفته خود را در خارج از ساعت. عمده خدمات جریان به طور یکسان در زیر نشان داده شده از Netflix به Hulu به آمازون و ما به ارائه توصیه هایی برای برای همه آنها از جمله هر دو نسخه های جدید و همچنین سنگهای پنهان که ممکن است به خاک سپرده شد بین ترک ها.

لیست زیر جامع نیست اما از آن است که سرپرستی. در اینجا برخی از بهترین ارائه های موجود برای جریان آنلاین و یا پخش در تلویزیون در حال حاضر.

همچنین نگاه کنید به: چند میلیارد دلار ‘مشکل, نوجوانان,’ صنعت است درست-جرم حساب

Netflix

این چیزی است که شما زمانی که در تیم یکی از هالیوود بزرگ kickers با یکی از هالیوود بیشتر انسان مدیران. شارلیز ترون ستاره در Gina Prince-Blythewood را گارد قدیمیدر کنار KiKi اش Chiwetel Ejiofor و دیگران. این فیلم یک ابرقهرمان, هیجان انگیز نوشته شده توسط top-notch کمیک کاتب Greg Rucka بر اساس خود گرافیک رمان در مورد صد ساله جاودانه مزدوران که محافظت بشریت برای سنین—تا کسی را پیدا کردن آنچه که آنها تا به. سازمان دیده بان گارد قدیمی در Netflix بکشد.

آمازون نخست تصویری

کره جنوبی فیلم قطار به بوسانبه کارگردانی Yeon Sang-Ho, است دست به پایین مورد علاقه من, شیوع, فیلم, عمدتا به دلیل ترسناک و پیچیده تجسم اخلاقی حساب دیفرانسیل و انتگرال به عنوان شخصیت شروع به درک خود را از مخمصه: به دام افتاده در یک حرکت سریع قطار در وسط یک کتاب مکاشفات یوحنا زامبی. شما به دنبال یک پدر با بازی بازیگر Gong Yoo, به عنوان او تلاش می کند خود را damnedest به نگه داشتن خود را جدا و خود را امن و متنوع راه او موفق به اچ شخصیت اخلاقی حساب دیفرانسیل و انتگرال در سراسر چهره اش ارزش توصیه به تنهایی. سازمان دیده بان قطار به بوسان در آمازون نخست تصویری.

دیزنی+

هیچ کس بیشتر jazzed در مورد چگونه wildly موفق همیلتون شده است برای دیزنی+ از دیزنی مدیران. مخاطبان خود مدیر عامل شرکت باب Chapek گفت: “به نمایندگی مماس از مخاطبان که ما لزوما که اغلب در دیزنی به علاوه.” که چیز خوبی است بنابراین آن را به خوبی برای دیدن است که این شرکت همچنین نورد تکمیلی برنامه نویسی برای اضافه کردن به بحث در اطراف آن است. آنهایی که به تماشای در حال حاضر همیلتون: تاریخچه چشمان خود را بر شما و شکست نخورده ارائه همیلتون در عمق. اگر شما می خواهید برای دیدن خالق Lin-مانوئل میراندا و مدیر توماس Kail در دور جدول بحث با امثال رابین رابرتز, کریستوفر, Jackson, Leslie Odom جونیور Phillipa Soo رنه Elise Goldsberry و بیشتر خود را هدر ندهید شات. سازمان دیده بان همیلتون: تاریخچه چشمان خود را بر شما و شکست نخورده ارائه همیلتون در عمق در دیزنی+.

Hulu

Andy Samberg and Cristin Miloti آخرین فیلم پالم اسپرینگز واقعا قوانین و قابل توجه است برای چند دلیل. 1) این یک روز موش خرمای کوهی امریکا ریف احساس می کند که تازه به عنوان یک یخ-سرد تکت در بیابان سونورا. 2) J. K. Simmons برخوردار از یک تیر و کمان. و دلایل 3-100 باید با بازیگران و خدمه را تأمین استعدادها و لحظات کمیک زمان. این کارگردان حداکثر Barbakow و نوشته شده توسط اندی Siara گفت که ناظر این فیلم تا حدودی در مورد “embrac[ing] این معنا از نیهیلیسم” در مسیر پیدا کردن معنی. سازمان دیده بان پالم اسپرینگز در Hulu.

HBO Max

آخرین HBO Max, اصلی, انتظار, امی, آهنگ این دوره از Amy Schumer بارداری به عنوان او آماده برای یک کمدی خاص است. این یک مشکل به خصوص یک سری تصویر می کشد آن را با صداقت است که نادر در هالیوود اما باعث می شود مقدار زیادی از حس اگر شما می دانید هر چیزی در مورد شومر کمیک شخصیت. در نهایت او گفت هدف او این بود که به “kick-ass صفحه اصلی فیلم” از تجربه. سازمان دیده بان همراه به عنوان docuseries پیشرفت می کند. سه قسمت در دسترس در حال حاضر. سازمان دیده بان انتظار امی در HBO حداکثر.

تلویزیون اپل+

اگر شما عشق به پدر و, فیلم, نام بازی های این هفته تازی—جدید جنگ جهانی دوم فیلم که تام هنکس نوشت و ستاره دار در. به عنوان ناظر براندون کاتز نوشت: دیروز فیلم “یک 92-سری دقیقه از حرکت های شطرنج بین نیروهای مخالف” لنگر توسط امریکا پدر. آن را نمی ممکن است شکستن هر قالب در آن جنگ و نیروی دریایی-فیلم نوع خاک, اما آن را به سختی نیاز دارد. سازمان دیده بان تازی در تلویزیون اپل+.

Tubi

آن را کمی دیوانه است که ویل اسمیت بهتر نیست به رسمیت شناخته شده برای عملکرد خود را در علیبه کارگردانی مایکل مان که برای او نامزد یک جایزه اسکار (از دست دادن به دنزل واشنگتن پویا به نوبه خود در آموزش بعد). در این فیلم اسمیت موفق به داد و بیداد کردن روح و قلب از محمد علی, یکی از مهمترین و پر از احساسات و باز دل ورزشکاران همیشه زنده است. آن را به تصویر می کشد خود را از وابستگی و دوستی با مالکوم ایکس او شهرت بین المللی و افسانه ای مبارزه مقابل جو فریزر و جورج فورمن و—البته—سیاسی خود را در جنگ ویتنام است. از طریق همه از آن اسمیت evinces هر دو شدت و آسیب پذیری در برابر اندازه گیری. این یکی از بهترین biopics تا کنون ساخته شده و در Tubi آن رایگان است. سازمان دیده بان علی در Tubi.

و توجه ویژه در این یادداشت از Ennio Morricone…

شما ممکن است به یاد داشته باشید که در اوایل این هفته ما از دست داده و از بزرگترین آهنگسازان فیلم در 50 سال گذشته—Ennio Morricone. من به شدت توصیه به تماشای هر یک از فیلم های او کمک این استعداد را به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که از شما با یک اشتراک به معیار کانال, خود, دو محصول فوق العاده: موسیقی نقوش در نبرد الجزیرهکه تجزیه و تحلیل نمره خود را به صورت افسانه ای فیلم و موسیقی در خون خود, یک مکالمه بین Morricone و مدیر فابیو Ferzetti که مورد بحث بسیاری از آنها همکاری با هم. سازمان دیده بان موسیقی نقوش در نبرد الجزیره و موسیقی در خون خود در معیار کانال.

نگه داشتن سازمان دیده بان به طور منظم تایید شده از تلویزیون و فیلم ارزش وقت خود را.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>