بهترین فیلم های تلویزیون و آتش بازی نشان می دهد به تماشای ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته

independence day will smith jeff goldblum

ویل اسمیت و Jeff Goldblum در روز استقلال. 20th Century Fox

جولای 4th آمریکا روز استقلال—و برای بسیاری از ما که به معنی کباب آتش بازی و vegging به ماراتن فیلم های پرفروش, فیلم و تلویزیون را نشان می دهد. ما می توانیم ارائه شما هر گونه گوشت دودی, متاسفانه, اما برای دومی دو ما کمک می کند.

ناظر سرگرمی سرپرستی راهنمای زیر را برای کمک به کشف کردن آنچه برای تماشای این آخر هفته خود را در خارج از ساعت. عمده خدمات جریان به طور یکسان در زیر نشان داده شده از Netflix به Hulu به آمازون و ما به ارائه توصیه هایی برای برای همه آنها از جمله هر دو نسخه های جدید و همچنین سنگهای پنهان که ممکن است به خاک سپرده شد بین ترک ها.

لیست زیر جامع نیست اما از آن است که سرپرستی. در اینجا برخی از بهترین ارائه های موجود برای جریان آنلاین و یا پخش در تلویزیون در حال حاضر.

همچنین نگاه کنید به: طاووس جلوه تریلر اولیه آن تخته سنگ های برنامه نویسی اصلی

Netflix

اگر شما به عنوان جهنم دیوانه در مورد مالیات من به شدت شما را تشویق به تماشای آخرین قسمت از Patriot Actکه در رو باز مسئله ای است که تقریبا به اندازه کافی آمریکایی ها می دانند در مورد: سیستم آمریکایی از انجام مالیات TurboTax و شرکت هایی مانند آن… کاملا خورد! Patriot Actتجزیه و تحلیل ها از پول و کسب و کار در پشت نیروهای نامرئی که هدایت زندگی ما همواره تیغ تیز. آیا به نفع خودتان و تماشای آن است. سازمان دیده بان Patriot Act در Netflix بکشد.

آمازون نخست تصویری

یکی از بزرگترین فیلم اکشن تمام دوران نیز اتفاق می افتد به در مورد ربودن رئیس جمهور آمریکا هواپیما. یک نیروی هواییبه کارگردانی ولفگانگ پترسن و بازیگران legendarily می شه هریسون فورد به عنوان یک رئیس جمهور که غیرممکن دو برابر به عنوان یک قهرمان عمل باقی می ماند یک انفجار. سازمان دیده بان یک نیروی هوایی در آمازون نخست تصویری.

دیزنی+

پس از انتظار بسیار Lin-مانوئل میراندا تاریخی موسیقی همیلتون می رسد در دیزنی+ امروز! یا نه فیلم برداری موسیقی منطبق انرژی اجرای زنده خواهد بود قطعا یک موضوع بحث اما هیچ کس نمی تواند انکار جسارت از حذف این فیلم در دیزنی+ در وسط یک بیماری همه گیر داده که این شرکت پرداخت عظیم $75 میلیون برای فیلم—بزرگترین کسب در نوع خود تا کنون است. سازمان دیده بان همیلتون در دیزنی+.

Hulu

تاریخ دموکراسی آمریکایی است که یکی از هم تنیده سفید برتری و سرمایه داری و چند مدیران شده اند به عنوان موفق در نقد کسانی که در ارتباط با نیروهای چکمه رایلی. اولین ویژگی ببخشید به شما زحمتبازیگران Lakeith Stanfield و Tessa Thompson, یک چند وجهی شاهکار : drop-dead هیستریک سوزان مربوطه و یک ویترین هوشمند برای تفسیر. هیچ طنز اجتماعی است و در صدر آن در سال های اخیر است. سازمان دیده بان ببخشید به زحمت شما در Hulu.

HBO Max HBO در حال حاضر HBO Go

آرواره یک جولای 4th, فیلمهای تكیه اما در این سال آن را احساس می کند بیشتر مربوط به در خود را چگونه شهردار تلاش به دست موج دور تهدید در سواحل به نفع رونق گردشگری دلار است. شما لازم نیست که به کشش که بسیار دور برای دیدن تشابه در چگونه کسب و کار رهبران و سیاستمداران به طور یکسان در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر. مقایسه تغییر ندهید این واقعیت است که در فک باقی می ماند و هیجان چرخاندن شخصیت محور فیلم اکشن. فیلمبرداری به تنهایی از اسپیلبرگ همکار بیل باتلر ضربات من به دور از هر سال است. سازمان دیده بان فک در HBO Max در حال حاضر و رفتن.

تلویزیون اپل+

در حال حاضر تلویزیون اپل+ ندارد یک تن از باید ببینید گزینه های اخیر با وجود برخی مشخصات بالا معاملات اعلام کرد برای آینده با ستاره مانند ویل اسمیت و لئوناردو دی کاپریو. یکی نشان می دهد که یقین باید که کمی امریکاآن مجموعه تولید شده توسط آلن یانگ Kumail Nanjiani امیلی V. Gordon, Lee Eisenberg و دیگران به تصویر می کشد که بسیاری از جنبه های مهاجر زندگی در امریکا است. مانند Ramy و تازه کردن قایقآن روایت مهاجر تجارب سازندگان آن از طریق یک اصلی لنز. سازمان دیده بان کوچک امریکا در تلویزیون اپل+.

و در کابل…

شما می خواهید به تماشای آتش بازی ، اما نیز وجود دارد مقدار زیادی از فیلم و تلویزیون ویژه خواهد شد که در. در اینجا مختصر و مفید و سریع از برخی از هیجان انگیز که:

PBS: یک کنگره چهارم این سالانه returner خواهد شد از ویژگی های زنده آتش بازی در جریان از واشنگتن و خواهد شد که توسط John Stamos and Vanessa Williams. آن را نیز شامل اجرای برنامه توسط Patti LaBelle, John Fogerty, Renée Fleming, وسوسه, Andy Grammer ردیابی Adkins ملی و ارکستر سمفونیک.

NBC: macy’s Fourth of July Fireworks Spectacular — این است که یک زندگی خاص را تلفیقی از نمایش آتش بازی که برگزار شد و ضبط در سراسر شهر نیویورک در هفته منتهی به 4.

CW و iHeartCountry رادیو: iHeartCountry 4 جولای BBQ — این ویژه خواهد شد که توسط توسط بابی استخوان کین قهوه ای, Lauren Alaina و قدیمی دومینیون که انجام خواهد شد در پشت حیاط خود را.

AMC: روز استقلال — Will Smith 1996 فیلم کمک کرد او را, خوب, Will Smith, اما آن را نیز ویژگی های برنده نوبت از بیل پولمن و Jeff Goldblum. AMC هوا آن در 7pm همکاران در جولای 4th.

TNT: Saving Private Ryan — کلاسیک جنگ جهانی دوم درام که هنوز استاد به تام هنکس را از دیگر پروژه های مورد جنگ از جمله گروه برادران و فیلم جدید خود را تازی. TNT خواهد شد آن را در 4:15 و در جولای 4th.

برترین شبکه: Top Gun — محکوم به ابد بود دوم بهترین فیلم در مورد هواپیما تا کنون ساخته شده است, اما کمتر مهم است. (هواپیما! برای اولین بار!) با اینحال این پخش در 5 بعد از ظهر و در جولای 4th.

نگه داشتن سازمان دیده بان به طور منظم تایید شده از تلویزیون و فیلم ارزش وقت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>