ما عشق را سرم مرطوب کننده صورت روغن و تمام محصولات دیگر ما در حال رشد پوست روال اما اجازه دهید هرگز فراموش نکنید مهم ترین گام—کرم های ضد آفتاب. این مهم به درخواست کرم های ضد آفتاب هر روز نه فقط در طول این تابستان سوزان ماه. UVA و UBV اشعه می تواند آسیب پوست خود را حتی زمانی که در یک روز ابری بنابراین مصرف اضافی دقیقه به اضافه کردن برخی از SPF برای کمک به جلوگیری از تخریب های نور خورشید و سرطان پوست غیر قابل مذاکره است.

این مهم را به مطمئن شوید که شما با استفاده از یک پاک, غیر سمی ضد آفتاب به همین دلیل است که ما همراه با بسیاری دیگر به تازگی ساخته شده سوئیچ به طور انحصاری با استفاده از کرم های ضدآفتاب معدنی به عنوان مخالف به خود سنتی شیمیایی هستند. مواد معدنی کرم های ضدآفتاب به طور معمول آزاد مضر مواد شیمیایی و تمایل به مهربان در پوست خود را به عنوان به خوبی به عنوان صخره های امن. اما اینکه دقیقا چه چیزی باعث می شود یک ماده معدنی ضد آفتاب بهتر است از یک ماده شیمیایی ضد آفتاب?

همچنین نگاه کنید به: خانه مجموعه: زیبایی تابستان ملزومات برای جولای گرما

“کرم های ضدآفتاب معدنی و شیمیایی کرم های ضدآفتاب کار در روش اساسا متفاوت” دکتر هری Fallick بنیانگذار Fallene Ltd. و CōTZ محصولات مراقبت از پوست توضیح داد. “دو مواد تشکیل دهنده فعال در کرم های ضدآفتاب معدنی دی اکسید تیتانیوم و اکسید روی به عنوان منعکس کننده به پراکنده برابر اشعه های مضر uv از پوست. اکسید روی خود را محافظت در برابر طیف گسترده ای از اشعه ماوراء بنفش نور از هر گونه کرم ضد آفتاب مواد تشکیل دهنده.”

“همه دیگر مورد تایید FDA کرم های ضدآفتاب در نظر گرفته شیمیایی کرم های ضد آفتاب” دکتر Fallick گفت: ناظر. “این جذب انرژی اشعه ماوراء بنفش و دفع آن به عنوان گرما از طریق یک واکنش شیمیایی.”

معدنی ضد آفتاب نه تنها محافظت در برابر UVB و UVA اشعه اما معمولا نیز کمک به محافظت از اشعه نور آبی—بله صفحه نمایش خود را در حال صدمه زدن به پوست شما. یک ماده معدنی ضد آفتاب نیز بهترین انتخاب برای کسانی از ما با پوست های حساس.

“معدنی ضد آفتاب بهتر است برای پوست به دلیل مواد تشکیل دهنده خود را نمی به پوست جذب می شود خود را و آنها تمایل به hypoallergenic” دکتر هوارد مراد بنیانگذار محصولات مراقبت از پوست Murad گفت: ناظر. “فیزیکی فیلتر معدنی ضد آفتاب نشستن بر سطح پوست و عمل به عنوان یک “نمایش” است که منحرف تابش اشعه ماوراء بنفش. آنها همچنین حاوی ترکیبات طبیعی مواد معدنی مانند اکسید روی و تیتانیوم. مواد معدنی موجود در کرم های ضد آفتاب زیست تخریب پذیر هستند و همچنین, که بدان معنی است که آنها نمی خواهد آسیب دریایی زندگی و یا محیط زیست خود را.”

یکی از مسائل مردم را با مواد معدنی کرم های ضد آفتاب است که آن را به blendable شیمی کرم های ضد آفتاب و گاهی اوقات می تواند ترک یک کمی سفید شین. در حالی که برخی از محصولات معدنی در حال سخت تر را به طور کامل مخلوط بیش از دیگران آن را همه چیز در مورد پیدا کردن مناسب برای نام تجاری شما.

“این تردید بسیاری از مردم به آغوش معدنی ضد آفتاب ناشی از خود را منسوخ شهرت سنگین و ترک سفید, بازیگران,” دکتر گفت: Fallick. “ما تجربه تدوین با مواد معدنی و حق انتخاب مواد خام منجر به محصولات است که فوق العاده ظریف و همچنین به عنوان امن و موثر است.”

آیا شما به دنبال برای یک ماساژ کامل بدن, اسپری فوق العاده ملایم صورت, کرم های ضد آفتاب چوب فرمول یا بیشتر ما در بر داشت بهترین کرم های ضدآفتاب معدنی را امتحان کنید در حال حاضر. حرکت را از طریق برای دیدن مورد علاقه ما میدارد.