بهترین کتاب در مورد بتهوون به خود را جشن می گیرند 250 تولد

لودویگ ون بتهوون سال 1818 توسط اوت Klöber. عکس جهانی, تاریخچه بایگانی/گتی ایماژ

این قرار بود سال لودویگ ون بتهوون. که مسلما یک چیز عجیب و غریب می گویند در نور چگونه جهان ما را تغییر داده است, اما این درست است. قبل از COVID-19 مجبور همه ما در داخل خانه وجود دارد صدها نفر از حوادث برنامه ریزی شده برای جشن سالگرد 250 تولد مسلما معروف ترین نوازنده که تا کنون زندگی می کردند.

در اروپا دولت فدرال را کنار بگذارند یک گزارش 33 میلیون دلار برای این جشن. فیلارمونیک برلین برنامه ریزی 24 ساعته در ماراتن در مارس فرهنگی تلویزیون کانال Arte برنامه ریزی اجرای زنده از تمام نه سمفونی و ادای احترام با این نسخهها کار راه اندازی شد توسط ارکسترهای مشهور.

همچنین نگاه کنید به: بیوگرافی جدید ‘وارهول’ جدا از اسطوره

آن را وادار به درخواست, به طور طبیعی, چرا بتهوون هنوز هم طنین انداز است که با قدرت به عنوان او می کند در ما آگاهی جمعی. این کتاب با برگزاری چند پاسخ ممکن است که باید ما را برآورده تا سال 2027 زمانی که ما جمع آوری دوباره به مناسبت 200 سالگرد مرگ او و شاید برخی از این حوادث ممکن است در نهایت گیرد. در حال حاضر در مورد بسیاری از دلایل این آهنگساز بزرگ سزاوار به شرکت در برخی از جالب ترین کتاب های نوشته شده در مورد زندگی و کار خود را.

بتهوون: غم و اندوه و پیروزی توسط Jan Swafford. Houghton Mifflin Harcourt

شده اند وجود دارد, زندگینامه بتهوون نوشته شده است برای قرن ها برای اولین بار ظاهر می شود چندی پس از عبور خود را. Swafford نسخه توصیه می شود به چند دلیل شروع با چگونه از آن موفق به سرگرم کننده بدون اینکه hagiographic.

بتهوون نابغه ای بود اما هرگز بهترین فرد به اطراف است. چه Swafford می کند این است که ایجاد یک حس از آنچه در آن به معنای بتهوون مبارزه واقعی و خیالی بیماری وحشتناک از دست دادن شنوایی و عادی رنج است که تحت تاثیر هر کسی که تصمیم به زندگی را به عنوان یک موسیقیدان در قرن 18 اروپا است.

وجود دارد به اندازه کافی در اینجا به اشغال آماتور و همچنین صاحبنظران با توجه به اینکه Swafford دارای یک DMA از دانشگاه ییل دانشکده موسیقی. سخاوتمندانه ترین شاهکار او انجام است و در موضوع خود انسان ما یادآوری میکند که او ممکن است تلاش کرده اند بیشتر از بسیاری از مردم در اطراف او استفاده می شود اما درد خود را به ایجاد چیزی ابدی است.

بتهوون تغییرات: اشعار در زندگی با اموزش Padel. پنگوئن

تفاوت های ظریف در این بزرگداشت از شاعر منتشر شده در فوریه سال خود را نشان می دهد بهتر است کسانی که دانستن بیشتر در مورد زندگی بتهوون. Padel قطار او چشم خود ارام مادر و پدر الکلی اوایل سال وقتی که او مجبور شد برای تبدیل شدن به خود “بازگشت برادران” خود را بدون تلافی یا عمل متقابل را دوست دارد و به ناچار پژمرده شنوایی اعصاب است که بسته او را از موسیقی خود را.

Padel بازی موسیقی مجلسی خودش و به عنوان یک نسل از یک مهاجر که پس از روت تحت بتهوون دانش آموزان به ارمغان می آورد جذابیت به آنچه که در اصل یک بیوگرافی در آیه ،

در نظر او بسته شدن خطوط به صورت شعر در سونات مهتاب:

موسیقی از دست دادن, از دست دادن. کلید باس.
سه برابر بالا فقط یک بار
و در ناامیدی. سپس جدید
شوکه آرامش است. این است
آنچه در آن برای تلفن های موبایل مانند رفتن کر?

بتهوون برای بعد سن: زندگی با رشته کوارتت توسط ادوارد Dusinberre انتشارات دانشگاه شیکاگو

بتهوون کوارتت اغلب به عنوان قله از مجموعه. برای نوازندگان آنها یک منبع پایان ناپذیر از تعجب می کنم که این باعث می شود در داخل نگاه بسیار جذاب است. می آید از اولین ویولونیست مشهور جهان Takács کوارتت که intersperses خود سابقه شخصی با توضيحات خود را در ترکیب رویکرد به برخی از با شکوه ترین موسیقی ایجاد شده است.

برای یک شنونده می توان آن را سخت به درک آنچه در زندگی در یک کوارتت مانند; چگونه صدای آن تغییرات به عنوان اعضای خود را تکامل; و یا چگونه یک قطعه از کار شیفت در تن به عنوان نوازندگان بحث راه بی پایان از بازی کردن آن است. چند شنوندگان درک آنچه که بتهوون در تلاش بود برای به انجام رساندن با اواخر کوارتت. وجود دارد جعلی حکایت از او توصیف آنها به عنوان کار می کند نه برای مخاطبان معاصر اما بعد از سن. با Dusinberre کمک می شود آن را آسان تر برای قبول است که حکایت را به عنوان واقعیت.

بتهوون مو توسط راسل مارتین. Penguin Random House

این جلد از این کتاب به توصیف آن و نه موجز به عنوان “فوق العاده ای تاریخی اودیسه و علمی رمز و راز حل شد.” باز آن را با بتهوون را در بستر مرگ به عنوان یک قفل از مو است snipped توسط یک موسیقیدان جوان در هیبت. مارتین آثار قابل توجه سابقه ای که purloined یادگاری پس از آن در سراسر کشور و در آلمان در تاریخ خونین تا آن سرزمین در حراج Sotheby بلوک در اواسط 1990s.

جالب تر از این سفر چیزی است که علم برای گفتن در مورد بتهوون ارائه آزمایشی پاسخ به نمایش داده شد که مطرح شده پس از مرگ او: او ناشنوایی ناشی از مسمومیت با سرب? آیا پزشکان برای درمان او انجام بیش از آسیب خوب است ؟ چرا او مبارزه با بهداشت ضعیف و تمام عمر خود را ؟

برای کسانی که عشق موسیقی و همچنین هر کسی که علاقه مند در پزشکی قانونی و علوم مولکولی و یا فقط به طور کامل سرگرم کننده داستان این است که به خوبی به عنوان آن می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>