بهترین ‘Avatar’ قسمت را امتحان کنید اگر شما هرگز دیده می شود ‘Avatar’

Netflix Avatar The Last Airbender Episode Guide

آواتار: آخرین Airbender در نهایت بازگشت به Netflix بکشد. Nickelodeon

همه ما دست در برخی از مد ها و پديده از زمان به زمان. شما می دانید احساس. دوستان همه بحث در مورد آخرین روند موضوع در حالی که شما نشستن بی سر و صدا به امید هیچ کس متوجه شما هیچ ایده آنچه که آنها در حال صحبت کردن در مورد. ما تمام شده وجود دارد.

در سن اوج تلویزیون ما محدود به دست یک یا دو در اینجا و وجود دارد. با محبوب سریال آواتار: آخرین Airbender بازگشت به Netflix امروز به لجام گسیخته لذت از فیلم توییتر پاپ فرهنگ گفتگو در جریان است که به شدت متمرکز بر این یک سری برای کمی. و آواتار است 61-قسمت تعهد است. اگر شما هرگز آن را دیده و نه به آرامی تست آب ما رو یک نکته: تماشای فصل 2 قسمت از “قصه های کارشناسی بخوان” و درک چقدر قدرتمند و زمان آخرین Airbender می باشد.

این قسمت بر خلاف دیگران است گفت: در گلچین فرم با مجموعه ای از عکس های شرح داری در مورد هر یک از شخصیت های اصلی’ ماجراهای در شهر شلوغ از کارشناسی بخوان. خلاصه انفجار کارآمد توسعه شخصیت “داستان های کارشناسی بخوان” فراهم می کند یک نگاه اجمالی به شخصیت و زندگی خصوصی. این دعوت کامل برای کسانی که آشنا نیستند با این مجموعه است.

همچنین نگاه کنید به: ‘Scoob!’ فقط ممکن است احساس خوب مرهم شما نیاز دارید در حال حاضر

Katara و کور شیطان Toph دو جوان ما شخصیت های اصلی باید یک روز در آبگرم محلی. اما روز خود را از سعادت است قطع شده توسط یک گروه از قلدر که هدف را در Toph. “من اهمیتی نمی دهند آنچه که من مانند” او می گوید: پس از قلدر شده اند پرداخته است. “من به دنبال کسی تایید. من می دانم که من هستم.” وجود دارد نه تنها یکی از ما که نیست احساس فشار از سخنان دردناک. فقط در چند دقیقه کوتاه این داستان را به یاد بینندگان که آنچه مهم است این است که قدرت داخلی و البته یک دوست خوب برای شما.

در ابتدای مقاله دیگر قهرمان اصلی ما Aang کمک می کند تا یک باغ وحش جدید ساخت باغ وحش آوردن شادی برای کودکان از شهر در حالی که نشان دادن آواتار‘s انیمیشن منحصر به فرد سبک و موجود طراحی شده است. آن را کپسوله امکانات این جهان فانتزی.

در جای دیگر Aang را دوست Sokka به طور تصادفی به پایان می رسد تا در یک شعر و طنز آمیز می آموزد یک درس یا دو مورد معاشقه. جوان آنتاگونیست Zuko می رود در تاریخ در یکی دیگر از داستان خود شامل بی سر و صدا تحقق شادی در زندگی است که او شده است نادیده گرفتن در تلاش خود را برای انتقام. این charmingly دنیوی و در عین حال در جزئیات کوچک, عمیق. شرایط را درک می کنیم هر از آنجا که ما به طور مشابه آنها را تجربه کرده.

اما روشن از جلوه های این قسمت است داستان Iroh Zuko دایی که کمک می کند تا مردم در اطراف شهر قبل از جشن تولد خود را در اواخر پسر. داستان در مورد غم و اندوه و از دست دادن و راه هایی که ما همیشه در ارتباط ماندن به کسانی که ما را دوست دارم. Iroh Yoda از آواتار, پاس کردن درس او را به پسرش آموخت و به دیگران و قرار دادن که خوب به جهان افتخارات مرد جوان او را از دست داد.

“در حالی که آن است که همیشه بهترین به ايمان خود کمی کمک از دیگران می تواند یک نعمت بزرگ” او می گوید. بله من گریه راست در حال حاضر.

هر داستان—حتی یک مورد از حیوان خانگی خانواده—دعوت ما را به ضمیمه یک کمی از خودمان را به هر یک از آنها. عاشقانه از دست دادن قناعت اشتیاق و درد و شادی—”داستان تو بخوان Se” فراز از خنده به اشک با برازنده مهارت و زمان آخرین airbender خود را. این صفحه نمایش کامل از آواتار قادر و متنوع قصه گویی و مقدمه ای مناسب برای طرفداران جدید.

نگه داشتن سازمان دیده بان به طور منظم تایید شده از تلویزیون و فیلم ارزش وقت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>