بهترین-صفحه اصلی تمرینات سعی در انزوای اجتماعی

best at home workouts

بهترین در خانه تمرینات فرم/Unsplash

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به گسترش مردم هزینه های زیادی از زمان در خانه. هر کس در زندگی روزمره در حال تغییر است به عنوان کسانی که به اندازه کافی خوش شانس می شود قادر به ماندن در داخل تنظیم به WFH شیوه زندگی است. که همچنین به معنای تغییر در روال تمرین خود را, اما با تمام این مدت در محدوده منزل خود را وجود دارد هرگز یک زمان بهتر است سعی کنید از کلاس های تناسب اندام.

تن از مدرسان و استودیو در حال ارائه کلاس های مجازی در برنامه های جریان سیستم عامل و Instagram. همه شما واقعا نیاز است یک حصیر (یا یک حوله) و وزن (یا دو بطری آب). آیا شما به دنبال برای اضافه کردن یک جدید ماهانه یوگا سرویس اشتراک به کارنامه خود و یا شما می خواهید برای پیوستن به یک رایگان (!!) رقص قلبی کلاس Instagram هر هفته این مدرسان و استودیو به تمرین در خانه در حال حاضر.

همچنین نگاه کنید به: مورد علاقه ما شمع بوی نور در صفحه اصلی این بهار

Corepower Yoga

برای کامل بدن جلسه یوگا است که شما عرق کنید Corepower. شما می توانید انتخاب کنید از C1, C2, یوگا حجاری و قدرت فیوژن کلاس های ارائه شده بر روی تقاضا است که متفاوت است از 30 دقیقه تا یک ساعت. یک انتخاب از تمرینات رایگان هستند. 19.99 دلار در ماه برای دسترسی کامل.

Obé تناسب اندام

Kelly Ripa یک فن از این تناسب اندام پلت فرم ارائه می دهد که آن 28 دقیقه تمرینات هر چند آن برنامه و آنلاین با حداقل 14 کلاس های زنده هر روز به علاوه یک کتابخانه از بیش از 4000 جلسات. شما می توانید انتخاب کنید از حجاری, رقص, پیلاتس, یوگا, بر, بوکس, و گزینه های دیگر. $27 یک ماه پس از هفت روز تست رایگان.

این کلاس توسط Taryn Toomey

کلاس ترکیبی از قلب, ورزشهای سبک بدون وسیله و plyometrics با یک روحانی لبه. جدید digital studio live-جریان کلاس هفت روز هفته است. 40 دلار در ماه پس از 14 روز محاکمه آزاد.

Fhitting اتاق زندگی می کنند

قدرت آموزش و HIIT استودیو به تازگی راه اندازی Fhitting اتاق زندگی می کنند. این یک راه دو کلاس بنابراین شما می توانید ببینید و تعامل با مربی. آن را ارائه و هر روز هفته در طول برنامه ریزی اسلات; شما نیاز به ثبت نام قبل و پس از آن شما می توانید یک لینک برای پیوستن به کلاس مجازی 20 دقیقه قبل از شروع زمان. اگر زمان برای شما کار نمی کند, سعی کنید Fhitting اتاق در تقاضا برای سرپرستی انتخاب از تمرینات است. Fhitting اتاق زندگی می کنند: 20 دلار در کلاس Fhitting اتاق در تقاضا: $9.99 یک ماه پس از 30 روز محاکمه آزاد.

این نس دیجیتال

NYC سلامتی استودیو در حال حاضر ارائه آن امضای ترامپلاین و مجسمه سازی کلاس های آنلاین بنابراین شما می توانید گزاف گویی در ایمنی از خانه خود را. آنها همچنین برگزاری هفتگی IG کلاس ها زندگی می کنند. $39.99 پس از سه روز تست رایگان.

P. volve

این تمرین بر اساس درمان فیزیکی و عملکردی جنبش و شما می توانید سعی کنید از جلسات در جریان آنلاین پلت فرم. آنها همچنین میزبانی رایگان Instagram Live تمرینات سه بار در روز. $19.99 یک ماه استفاده از کد های تبلیغاتی ONEPVOLVE برای 30 روز محاکمه آزاد.

این حجاری جامعه

مگان Roup دیجیتال جریان برنامه ارائه می دهد رقص, قلب و بدن مجسمه سازی طبقات با اضافات جدید در هر هفته. آنها همچنین ارسال IG زنده رایگان کلاس. $19.99 یک ماه پس از دو هفته تست رایگان.

آینه

تعاملی بدنسازی صفحه اصلی ارائه می دهد رقص, قلبی, بوکس و یوگا محتوا برای استفاده در آینه دستگاه. $1,495 برای خرید آینه.

مشاهده این پست در Instagram

Peloton مربی یوگا @annagreenberg می خواهد شما را به پیدا کردن هدف خود را در این هفته جمعه تناسب اندام نکته: “در میان سریع تغییر و عدم اطمینان در انجام کارهایی که به عمد کمک می کند تا به نگه داشتن من عاقل و دارند. زمانی که ما همه چیز را با حس هدف حتی فقط هدف از انجام چیزی که به خودی خود وجود دارد رضایت بخش احساس مالکیت. این باعث می شود ما بازیکنان فعال در زندگی ما به جای نشستن در حاشیه فقط تماشای چیزهایی اتفاق می افتد. یوگا به من هدیه ای از درک چگونگی توانمند سازی و نشاط جنبش عمدی می شود. مختصری از تمرین می توانید با قرار دادن همه چیز به چشم انداز حتی زمانی که آنها احساس قریب به اتفاق یا خارج از کنترل است. آن را نه فقط در یوگا است که چه این چند, هر, خلاق, فیزیکی, فکر, عمدی عمل مانند دویدن, دوچرخه سواری, مراقبه, قدرت, آموزش روزنامه نگاری, هنر-ساخت و پخت و پز و بیشتر می تواند بسیار مورد نیاز حس کنترل و جهت زندگی ما به عنوان به خوبی به عنوان آنها را با پر کردن یک کمی بیشتر از شادی است.” #onepeloton

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Peloton (@onepeloton) on

Peloton نرم افزار

حتی اگر شما نمی splurged در گران, دوچرخه, شما هنوز هم می توانید سعی کنید از نام تجاری بر روی تقاضا کلاس های تناسب اندام در برنامه از جمله رقص های قلبی و قدرت گزینه های. $12.99 قیمت یک ماه پس از 90 روز محاکمه آزاد.

اریکا شکوفه پیلاتیز

مشهور مربی پیلاتیز که شمارش اولیویا وایلد و کری واشنگتن به مشتریان ارائه شده است شخصی مجازی one-on-one جلسات در 20 درصد معمول studio قیمت و همچنین تعریف دو بار در هفته IGTV کلاس. شخصی جلسات از $128.

Bandier

این athleisure و سلامتی تجاری همکاری با مدرسان مانند آماندا Kloots و مگان Roup برای 30 دقیقه تمرین جلسات Instagram زنده هر روز ساعت 4.

مشاهده این پست در Instagram

خوشحال ظهر روز شنبه, روح, Fam! در اینجا ما صف برای این هفته (اما همیشه در ارتباط باشید برای اطلاعات بیشتر!) ✨ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ✨ امروز ما خواهید بود با شروع هفته ما با برخی از انگیزه کلمات از استاد استاد @melaniegriffithnyc 💛 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ✨ فردا خواهیم بود فعال نگه داشتن نیویورک با استاد @jrlkennedy بیش از خود Instagram Live at 5:30بعد از ظهر EST! ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ✨ چهار — ما نمی تواند اجازه Aries فصل رفتن بدون جشن ما برج حمل فام (یک دیرهنگام تولد سوار است که به منظور) 💛 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ✨ پنج شنبه خواهیم بود انجام یوگا با لا استاد استاد @purposefulpixie در Instagram زندگی می کنند. ما دوست دارم برای شما به ما بپیوندید! ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ✨ جمعه خواهیم بود ساخت نهایی ما روح قدردانی فروش خرید. شما هرگز نمی تواند بیش از حد بسیاری از تطبیق sweatsuits راست? ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ✨ شنبه خواهیم بود فعال نگه داشتن با ارشد SF استاد @chrislayda در Instagram زندگی می کنند. راه مناسب برای kickstart ما تعطیلات آخر هفته (حتی در خانه). ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ✨ یکشنبه خواهیم بود صرف برخی از زمان انجام مراقبت از خود-در این هفته از طریق قدردانی رهبری ارشد نیویورک مربی @noashaw26.

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط SoulCycle (@soulcycle) on

SoulCycle کردن دوچرخه

چرخش استودیو جدید دوچرخه برنامه راه اندازی در هفته گذشته با در-صفحه اصلی تمرینات است که نیاز به صفر تجهیزات ارائه شده توسط مدرسان سه بار در هفته. کلاس های در حال جریان از طریق Instagram زنده در چرخش برنامه از مربيان شخصی خوردها پس از بررسی SoulCycle را Instagram هر دوشنبه در ظهر برای برنامه هفتگی.

Javi پرز

این مربی تناسب اندام می آموزد حداقل دو رقص قلبی و کلاس ها یک هفته است که او در جریان رابطه جنسی در یک استخر از میامی.

AARMY

این تناسب اندام نام تجاری در کلاس های حضوری ترکیب دوچرخه سواری bootcamps مدار بلند کردن و کشش و آنها به اصلاح آن برای در خانه تجربه می کنند. AARMY ارائه شده است متعدد روزانه رایگان کلاس از طریق Instagram, زندگی می کنند, و آنها در حال همکاری با چند خود را بیان مشتریان از جمله Karlie Kloss و اشلی گراهام.

سام گارسیا

مربی شخصی است که به تدریس در ModelFit و اعتدال ارائه می دهد رقص تن کلاس دو بار در هفته در Instagram زندگی می کنند.

Variis

Variis به تازگی راه اندازی یک “اجتماعی, تناسب اندام-ing” سری با تمرینات اعم از یوگا HIIT و مدیتیشن از مارک های مانند اعتدال خالص یوگا و لجباز. وجود هفت طبقه در دسترس بر روی نام تجاری IGTV و جدید کلاس های ارسال شده در هر روز.

مشاهده این پست در Instagram

ما از دست ما fit fam! در حال حاضر بیش از همیشه مهم است به گروه با هم در حمایت از یک دیگر نگه داشتن بدن ما در حال حرکت و همیشه در ارتباط ماندن. لحن در live @meggan دو بار فردا: یک بار در 9 PDT همانطور که بری مدیر عامل جوی گونزالس و دوباره در 12 بعد از ظهر PDT به عنوان معاونت برنامه ریزی درسی, Chris هادسون تواند ما را از طریق 20 دقیقه تمرینات کل بدن. وزن بدن فقط. بدون تجهیزات مورد نیاز. 9: Joey Gonzalez 12 بعد از ظهر: Chris هادسون

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط بری (@meggan) on

بری Bootcamp

شدید فرقه های مورد علاقه تناسب اندام کلاس ارائه رایگان daily workouts در Instagram زندگی می کنند دو بار در روز.

جعبه + جریان

نیویورک-بر اساس تناسب اندام استودیو در حال برگزاری رایگان کلاس های روزانه از طریق Instagram Live با هیچ صفحه اصلی تجهیزات مورد نیاز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>